Galavilla

 
Prohlížíme si nádherný hotel v džungli - Galavillu, kterou si můžeme i vygooglit. Zrovna jsem si říkal, škoda, že nejsem bohatý nebo alespoň relativně bohatší americký spisovatel, jeden z těch, co vždycky odjížděli, odplouvali či odlétali na podobná místa, kde se mohli pár týdnů flákat a popíjet nejenom zdravotní mošty, přes den něco sepsali, potom se vrátili do Ameriky, vydali bestseller, dostali literární nebo přímo Nobelovu cenu a k tomu hromadu peněz a byli slavní. Potom už jenom prodávali autorská práva do Hollywoodu a doma měli krb a sbírku zbraní a k tomu sbírku ferrari nebo i Lolo Ferrari, však mi jistě rozumíte. To asi dělá ten Neptun v Rybách, takže, než ho Čas z Ryb vyždíme, můžeme alespoň trochu snít.
 
 
 
Horoskopy na sobotu 10.02.2018

Naštěstí je sobota a není pracovní den, přesto si ale musí Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři i Ryby dávat pozor na chyby z nepozornosti. Jste přesvědčení, že je všechno v pohodě a zbytek věcí máte pod kontrolou a najednou se vás spolujezdec zeptá, jestli náhodou nejedete se zataženou ruční brzdou. Nebo se může stát, že místo, abyste si elegantně zasunuli mobil do kapsy, tak jej pustíte skrz rozpáranou podšívku na  zem, chce to prostě trochu více se soustředit na všecno, co právě aktuálně děláte a neřešit věci, které se vás netýkají.
Berani mají ve svém znamení stále Uran, který je právě v trigonu k Měsíci na konci střelce. Symbolizuje to pokračování velkých změn v životě, na druhou stranu to však znamená i to, že se občas, například zrovna dnes, můžete snažit od rána do večera, máte velkolepé plány, které zbývá jen uskutečnit, ale večer si připadáte, jako kdybyste se pokusili založit a v celosvětovém měřítku prosadit Mezinárodní den promarněného času a on by si toho nikdo nevšiml.
Část horoskopu, ve které se vyskytují Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Panny a v podstatě i Váhy, je dnes nejméně ovlivnitelná jakýmkoliv zásahem zvenčí. Pokud k těmto znamením sami nepatříte a budete se dnes snažit komunikovat s jakýmkoliv Býkem, Blížencem, Rakem, Lvem, Pannou či Váhou, připravte se na Sisyfovskou práci. Všechno se vám zhroutí pod rukama těsně před dosažením kýženého výsledku. Pokud k těmto znamením patříte budete si dnes s největší pravděpodobností připadat jako v Klubu vzájemně se obdivujících autorů, jinými slovy, můžete dosáhnout pochvaly, uznání, potlesku či poplácání po zádech, ale žádný komerční úspěch z toho nebude. Jako kdybyste měli velkolepou a co do návštěvnosti mimořádně úspěšnou výstavu obrazů, na níž by se ani jeden obraz neprodal.
Celkově se dnešní horoskop dá označit jako "horoskop nevyváženosti" nebo "horoskop skryté disharmonie". Proplouváte vodami, kde se pod hladinou skrývají útesy a korály.
 
Jedno menší vzpomínkové videjko na zajímavou vesnisáž obrazů známého, vynikajícího a stále více a více populárního malíře Petra Poláška, kam jsem měl tu čest doprovodit Janu a Monicu. Zítra se podíváme, jak probíhala dražba některých obrazů, já sám jsem to viděl poprvé, protože moje díla se zatím nikde nedražila (přestože originály prodávám a stále je mám ve své nabídce) a na jiné dražby mě ještě nikdo nikam nezval.
 
 

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/