Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu, i když je naprosto strhující, je ve své podstatě jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz a pro přesnější výklad i datum narození. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz výrazné dlouhověkosti.

 
Lopata, plná žhavých uhlíků, jakoby lákala, šlápni si na mě! A pyromani kolem se radují a přešlapují, zatím jenom nedočkavostí.
 
 
 
Horoskopy na pátek 09.02.2018

Berani, Býci, Blíženci budou dělat důležitá rozhodnutí, týkající se jejich života, opět budou řešit všechno možné kolem financí, práce, podnikání a investic, každý podle toho, jak je ekonomicky zařazený do současné společnosti.
Trochu lépe na tom budou Raci, kteří mají všechno, co se obecně týká hmotného zabezpečení pod kontrolou. Mohou se věnovat kariéře, popřípadě jakékoliv samostatné práci, na kterou budou mít chuť nebo která jim přinese pocit seberealizace.
Lvi, společně s Vodnáři se dnes snadno dostanou do vedoucího postavení, které nemusí odpovídat vedoucí funkci, ale snadno se ocitnou v situaci, kdy bude několik lidí najednou poslouchat jejich rady nebo názory.
Zvýšení charismatu zaznamenají Panny a Ryby, je možné, že je dnes příslušník či příslušnice druhého pohlaví pozvou na intimněji laděnou schůzku - opět, jak toho využijí je už pouze jejich věc.
Váhy a Štíři se budou potýkat s projevy vrtkavosti, která se může objevit ve všech sférách jakéhokoliv jejich podnikání, může to být částečně i v oblasti zdravotní, takže pozor na to, raději nechoďte nikam, kde se shromažďuje větší množství lidí, na pošty, na úřady a pozor na hromadné dopravní prostředky.
Střelci a Kozorozi budou zavalení pracovními úkoly. Budou mít jedinou možnost, jak všechno dnes stihnout - a to je, pořádně si vše naplánovat.
A pozor, pozor, chystám drobnou změnu v horoskopech, bude to propojení konstelací pro jednotlivá znamení s klasickými archetypy, abyste hned věděli, když se během dne setkáte s různými věcmi, jaký jim máte přisoudit význam. Blíže si o tom řekneme přes víkend. Vyzkoušíte, uvidíte.
 

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz