Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu, i když je naprosto strhující, je ve své podstatě jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz a pro přesnější výklad i datum narození. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz výrazné dlouhověkosti.

 
Příprava na chůzi po rozžhavených uhlících - většinou se mluví o psychologické přípravě, která spočívá v bubnování, tancování a duchovním soustředění se na recitovanou mantru, tím vším se dá "chůze" po žhavém uhlí opepřit, ve skutečnosti a reprodukovatelně dokazatelně záleží "technicky" pouze na tom, kolik "chodec" váží (kdyby vážil 160 kilo, tak bude přítlačná síla ke žhavému podloží logicky větší, než kdyby vážil 50 kilo) a hlavně a především záleží do době trvání dotyku se žhavým materiálem. Určitě si pamatujete maminky a babičky, jak si naslinily prst a klepli do žehličky, jestli je už dost rozpálená a potom se zvesela pustily do žehlení. Viděl jsem borce, možná se to dá najít i na youtube, jak bleskurychle strčí prst do roztaveného olova - a nic se nestane. Na to, aby teplo mohlo začít destruktivně působit, je zapotřebí určitého času, i když krátkého. Pokud rychle přeběhnete po žhavém uhlí, které může mít teplotu třeba i 450 Celsia, tak krátký "došlap" může nepříjemně zabolet, ale nezpůsobí popáleninu. Delší styk se žhavým uhlím by samozřejmě popáleninu způsobil a kdyby se na rožhavený rošt o teplotě 850 C posadil na hodinku jakkoliv duchovně vyspělý guru nebo nažhavený tantrik, měl by za sebou úspěšnou kremaci, na tom není nic převratného, magického, ani nadpřirozeného. Zbývalo by jen prohrábnout hrstku popela a nasypat do urny. Při přechodu po žhavém uhlí jde hlavně o odhodlání udělat onen první krok, o kterém nevíme, jak dopadne, jestli se nespálíme, jestli to nebude bolet nebo jestli nám nevybuchnou nohy a kdoví co ještě. Proto se potom, když po ohnivém uhlí přeběhneme, cítíme jako "dokázali jsme to!", "jsme borci!" a podobně. Logicky to není žádné zvláštní terno pro lidi, kteří mají 100 a více kilo a pro lidi, kteří mají třeba revma nebo nějakou kloubní nemoc, díky níž se mohou pohybovat jen pomalu a rozvážně. Ti mohou ještě tak nažhaveně přebíhat po Lidlu, když jsou pondělní slevy. Jinak bych ještě dodal, že jsem viděl i skláře, jak rukou občas "uhlazovali" do ruda rozžhavené sklo a když jsem se bavil se zaměstnanci krematorií, tak jsem se dozvěděl, že při spalování asiatů mají často i dvojnásobnou spotřebu plynu, protože mimořádně špatně hoří. Takže kvůli tomu musejí často volat policii, která sleduje spotřebu paliva v kremačních pecích, aby tam mafie nedodávala zboží navíc. Je možné, že rýže, kterou se celý život asiaté krmí, obsahuje trochu jiné, odolnější proteiny než má naše obilí a to se potom projevuje i ve stavbě a struktuře proteinů, z nichž se skládá naše tělo. Při normálním, běžném přechodu přes žhavé uhlí se to může také projevit, ale myslím, že v tom nikdo nespatří důvod ke zvýšení podílu rýže ve svém jídelníčku. Každý znalec rýže vám navíc potvrdí, že na současném trhu je několik desítek základních druhů rýže, v nichž se vyzná jen málokdo.
 
 
Procházka po zajímavých chrámech v městě Candy na Sri Lance. Postřeh, který možná bude zajímavý - jak jsem to tak pozoroval, tak se s velkou pravděpodobností stává z buddhismu náboženství. Vždy se říkalo, že my máme tři apokalyptická náboženství, křesťanství, judaismus a islám, zatímco východní svět nebo Asie má "filozofii" buddhismu. A hinduismu. Dnes už to ale vypadá tak, že buddhismus se dá považovat na Sri Lance za regulérní náboženství se všemi pravidly, která k náboženství patří, i s tím, že pokud se znelíbíte náboženské policii, tak může destruktivně zasáhnout do vašeho života. Velké potíže zde měla slečna, která měla na rameni vytetovaného Buddhu a když nechtěla třílkolkáři zaplatit přemrštěné jízdné, začal jí vyhrožovat, že na ni zavolá náboženskou policii, kvůli vytetovanému Buddhovi. Ona se mu vysmála, zaplatila to, co sama uznala za vhodné, on na ni zavolal náboženskou policii a slečna skončila v internačním lágru. Když se rozčilovala a snažila se dovolat světské spravedlnosti, byla ze země vyhoštěna. Takže, nesmíte si dělat selfíčka se sochou Buddhy v pozadí, je to znesvěcení, ve většině chrámů se smíte pohybovat pouze bez obuvi a ženy musejí mít zahalená ramena a kolena, když se fotíte, nesmíte se stavět zády k obrazům a sochám Buddhy a určitě by se toho dalo najít víc, než abychom mohli i nadále mluvit o bezbřehé buddhistické snášenlivosti a toleranci. Při natáčení se mi několikrát stalo, že jsem až v hledáčku najednou viděl nápis Zákaz používání kamer a fotoaparátů, tak jsem samozřejmě kameru vypnul, ale i kolem těchto věcí je vždy trochu zmatek, něco se natáčet a fotografovat smí, něco ne a když v zásadě natáčím prakticky všechno, jako správná novinářská hyena, tak to občas někde ujede, sorry jako... Na druhou stranu, když jsem jako bodrý strejda z Czech Republic Germany věnoval tu pětikilo a tu třeba i patnáct tisíc rupií na modlení a na zvířátka, tak to neodmítl nikdo. Na všechno je dlužno se dívat jako na obchod a při rostoucích cifrách roste i naděje, že se obě diskutující strany domluví. Sám za sebe mám alespoň pocit, že jsem nikoho nepoškodil, nikomu nic neukradl a během všech rituálů, které jsme na Sri Lance dělali, byl splněný princip oběti.
 
 
Horoskopy na čtvrtek 08.02.2018

Dnes se bude celkem šťastně řešit celá řada problémů.
Nad Berany se opět snáší nutnost něco doladit v rovině jak pracovní, tak vztahové, je i možnost, že některé potíže a zmatek se vynoří z minulosti, stejně tak je pravděpodobné že se vám do života pokusí rušivě vstoupit pozůstatky vztahů, které jste už dávno pokládali za vyřešené. Druhá strana dá najevo, že se nedomnívá to samé co vy a může způsobit lehký zmatek v systému.

Býci mají v opozici Jupiter, na který se dnes můžeme dívat jako na planetu, sevřenou dvojitou kvadraturou, podobně jako může být zápasník v ringu sevřený dvojitým Nelsonem. Poučení z této konstelace zní, že štěstí, které se v životě, speciálně dnes, objeví, se může projevit jako veličina krajně vrtkavá, znáte to, ve čtvrtek vás jmenují šéfem prosperujícího ministerstva a v pondělí vás přinutí podat demisi. Takže do všeho jděte nejenom s odvahou, ale hlavně s rozvahou.

Blíženci, princip síly může zasáhnout do vašeho života, nicméně jde hlavně o to, aby se v kladném slova smyslu vyskytl právě na vaší straně barikády. Dnes můžete hodně věcí ovlivnit tím, jak se oblečete. Neberte si na sebe věci nové, na které vaše okolí není zvyklé a raději se vyhněte zářivě modré, jako je třeba modrá košile, sako nebo i paruka, to je už jedno, prostě čím méně modré budete mít na sobě, tím větší budete projevovat sílu.

Lvi, jste v opozici k Vodnáři, k Venuši, Slunci a Merkuru, na vaší straně je Měsíční vzestupný uzel, na straně Vodnáře je Měsíční sestupný uzel. Dnes si prožijete pocit, jaké to je, když jste pro celou řadu lidí autority. Pokud potřebujete něco vyřídit, tak to zkuste stihnout během následujících dní a příštího týdne, okolí vám bude naslouchat a většina naslouchajících vám bude přikyvovat. Trochu si dávejte pozor na spolupráci s Vodnáři (více se dočtete u Vodnářů).

Panny a Váhy, dnešním dnem půjdete takříkajíc osudově ruku v ruce, trochu vás bude ke zdi tlačit pocit, že nic nestíháte a to, co jste stihli ani nestojí za řeč. Budete muset něco změnit na své vlastni public relation, selfíčka na fb sama o sobě to nezachrání.

Štíři, máte ve svém znamení štěstí, ale pozor, dnes může trochu klopýtnout. Buďte ale bez obav, ono zase vstane a tryskem se rozběhne, může to být ale až příští týden, takže dnes a zítra se raději na vlastní štěstí moc nespoléhejte. S principem štěstí jsou vždycky trochu potíže, člověk vlastně chce uchopit vrtkavost a ona se tomu směje. Asi bychom nejednali jinak.

Střelci a Kozorozi, v této části horoskopu se mohou vyskytnou zdravotní problémy, ale bude to hlavně u lidí, kterým chybí pocit seberealizace a pocit z dobře vykonané práce. Takže, pokud budete ve své práci v tyto dny uskutečňovat nové projekty nebo se budete snažit uvést do pohybu vlastní nové nápady, tak se nákazám a onemocněním typu virózy a chřipky vyhnete, i když třeba přijdete do styku s velkým množstvím lidí.

Vodnáři dnes budou mít pocit velké důležitosti a dobře se jim bude spolupracovat se Lvy. Pro Lvy ale platí, pozor na Vodnáře, protože se mohou občas projevovat jako cirkusoví krotilé. Aby to nedopadlo tak, že budete, i když možná efektně, jen skákat skrz hořící obruče podle toho, jak Vodnář píská.

Ryby se mohou projevovat tvůrčím způsobem, mohou něco sepsat, vydat, vyfotit zajímavé záběry, složit hudbu, nafilmovat, všechno, co udělají, tak zaujme široké davy, ale už jenom na nich bude záležet, jak toho využijí. Dobré období mají teď v tom smyslu, že mohou něco zajímavého udělat pro své zdraví, dokonce by mohly i trochu zhubnout, když se tak trochu zaměříme na otylejší či zaoblenější Ryby, můžete si říkat, že tlustá grilovaná ryba víc chutná, tak proč svou vlastní obezitou dráždit osud?
 
Jedno vzpommínkové videjko - byli jsme na vánočních trzích (před necelými dvěmi měsíci, ten čas ale letí) - a co mě na této akci zaujalo bylo, že vlastně všechno, co se tady předvádělo, nabízelo a prodávalo, byly různé druhy nádob, misek a hrnků - čili všeho, co je v tarotových kartách zahrnuto pod symbolem Pohárů. Poháry, ženský princip, jakoby vládly oslavám Vánoc, jinými slovy, kdyby všechny ty hrnky, nádoby, mísy, misky a poháry najednou zmizely, co by vlastně na trhu zůstalo? Korálky na zápěstí a kytičky do vlasů? Asi ano, ale v podstatě by spíše byla většina regálů prázdná. Možná by docela stálo k zamyšlení, jak velkou roli v našem životě hrají různé nádoby a "nádrže", schopné zachytit a udržet v sobě určitý objem vody, čaje, kávy, popřípadě jakýchkoliv jiných tekutin.
 
 

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz