Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu, i když je naprosto strhující, je ve své podstatě jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz a pro přesnější výklad i datum narození. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz výrazné dlouhověkosti.

 
Následující videozáběry jsou z takzvaných "pádů důvěry", které jsme praktikovali na Sri Lance v Galaville, je to docela zajímavý způsob, jak se naučit ovládat zbytečný strach, který nám často brání ve vykonání celé řady docela užitečných věcí - a většinou pramení z toho, že málo věříme nebo důvěřujeme lidem, kterým bychom věřit či důvěřovat mohli a z hlediska praktického života i měli. Název "pád důvěry" tedy neznamená pád důvěry v tom smyslu, že by padla důvěra v někoho nebo v něco a tím by se podpořila správnost a oprávněnost výroku našich dědů a otců, "důvěřuj, ale prověřuj", jde spíše o to, že když víme, že někomu můžeme věřit a v podstatě ani nemáme důvod mu nevěřit, že je zbytečné si ho nějak zvlášť prověřovat nebo se ještě "pojišťovat" proti jeho případnému selhání a svému vlastnímu zklamání. Když se člověk naučí odbourávat ZBYTEČNÝ STRACH, i s tím, že se jako první naučí rozeznávat ZBYTEČNÝ STRACH od ostatních, jinak celkem užitečných strachů, které často mohou zachránit  zdraví nebo i život, naučí se lépe hospodařit se svým časem a může ze svého života vyždímat daleko víc, než když bude všechny novinky a dosud neznáné věci odmítat jen proto, že s nimi nemá žádnou vlastní zkušenost. Ustrašení lidé jsou brzdou evoluce, potom se snadno stane, že veškerá hybná síla další lidské evoluce zůstane pouze na psychopatech a lidech s větší mírou předem naprogramované, vrozené destrukce a podle toho to potom na celé planetě vypadá.
 
 
Větší i menší chrámy buddhistického a hinduistického zaměření jsou prakticky všude, je možné si do nich skočit kvůli požehnání před cestou, postětit se dá i trojkolka nebo auto, řidič potom před vyjetím na cestu objede rukama volant, na chvilku je sepne nebo přitiskne dlaněmi k sobě, jako při klasické křesťanské modlitbě a vysloví přání, něco na způsob, ať dnešní jízdu ve zdraví přežiju - a jde nebo jede se na věc. Rituálně se posilují i brzdy, světla, zpětná zrcátka, palivové nádrže, pneumatiky, prostě, jak je vidět, ještě se máme hodně co učit. Pokud tedy budeme chtít. Na to, že se na Sri Lance jezdí o mnoho divočeji než u nás, mají méně nehod.
 
 
Někdy se setkáte s nabídkou naučit se chodit po žhavém uhlí nebo s možností si to vyzkoušet. To ještě uvidíme v dalších videích, není to zase až tak složité, jak to mnozí lidé chápou. Kromě chůze po žhavém uhlí se můžete setkat i s možností vyzkoušet si chůzi po střepech. Podle mého vlastního názoru je zajímavé si vyzkoušet žhavé uhlí, protože tam se celkem nic, kromě nějaké menší popáleniny stát nemůže, ale při chůzi po střepech není vyloučeno, že šlápneme na střep, který bude rovnoběžný s gradientem gravitace a v tom případě, i když zrovna teď nebudete přesně vědět o čem mluvím, si takový střep zabodnete do nohy. Málokdo má chodidla jak podešev, čili v tomto případě strach mám a zbytečné chůzi po střepech se snažím vyhnout. V následujícím videjku vám předvedeme, jak se dá celkem bezpečně chodit po Karlově mostě v Praze a po pláži na Starých Splavech u Máchova jezera. Jak již název videjka napovídá, je to spíše chůze po střepech a střípcích vzpomínek než po skleněných střepech, ale je pravda, že někdy i vzpomínková střepina dokáže člověka nepříjemně poranit.
 
 
Horoskopy na středu 07.02.2018

Určitě jste si všimli, že všude kolem vás probíhají nějaké opravy, úpravy, údržby a rekonstrukce něčeho, co je kvůli tomu otevřeno pouze do deseti hodin nebo naopak po celý den zavřeno, je to tím, že Berani, Lvi, Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby jsou díky svým bouřlivým konstelacím doslova posedlí touhou po zlepšení či spíše zlepšování čehokoliv ve svém životě a pokud mají nějaký majetek, dům, vozidlo, provozovnu, byt, chalupu, firmu, vejminek nebo pracovnu, tak se většinou neudrží a pustí se do oprav a rekonstrukcí. Většinou za to může kombinace astrologických znamení, konstelací a váhavý nástup paní zimy, která na většině našeho území  zatím sváděla spíše k jarnímu úklidu než ke stavění obřích sněhuláků.
Býci mají před sebou normální pracovní den, ale pozor, mohou dnes mít zvýšenou chuť k jídlu, takže pokud se pokoušejí hubnout nebo si udržet štíhlou linii, tak dnes to bude chtít trochu větší kontrolu a dietní sebestřednost.
Blíženci budou v pohodě, spousta věcí, o které se budou snažit, se podaří, pokud máte s někým schůzku nebo jste se měli na něčem domluvit, tak na to nezapomeňte, může to být i dost důležité a hlavně to přinese užitek.
Raci, dnešek je jak dělaný pro budování a růst vaší kariéry, aniž byste kvůli tomu museli obětovat více, než je nezbytně nutné. Dnešek bude pro vás opředený šťastnými náhodami.
Lvi, opět se vám dnes může podařit něco, co přinese peníze do domácí kasičky nebo vám pod rukama vykrystalizuje nějaký pracovní úspěch, ani se o to nemusíte nějak zvlášť snažit.
Panny - dnes budete své okolí udivovat jako studnice moudrosti a originálních nápadů, které hned každého zaujmou. Můžete tak dnes vtipně obrátit pozornost i na sebe, pokud to potřebujete třeba kvůli práci, celkovému postupu a kariéře.
Váhy, opět můžete dnes dělat vážná rozhodnutí ohledně svého života a státotvorného uspořádání své vlastní domácnosti, jinými slovy, budete mít pocit velké důležitosti, který možná překoná i pocit únavy, který vám bohužel v těchto dnech hrozí. V opozici je Uran a v sousedním Štíru je chybějící Jupiter a Měsíc, který se v pozdních nočních hodinách dostane do konjunkce, čili spojení s Jupiterem a to všechno se může dost únavným způsobem promítat do životních pocitů Vah. Váhy a Vodnáři se mohou v noci projevovat i lehce náměsíčně. Ale zítra bude opět lépe.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz