Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu, i když je naprosto strhující, je ve své podstatě jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz a pro přesnější výklad i datum narození. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz výrazné dlouhověkosti.

 
Trochu se ještě proběhneme po Galaville, což je luxusní ubytování uprostřed džungle ve vnitrozemí Sri Lanky, což je asi poslední ostrovní říše, kde se ještě zcela běžně dějí různé zajímavé zázraky. Pro pár zázraků jsme si na Sri Lanku odletěli v lednu tohoto roku a nyní, na argoni.com můžeme sledovat bujný řetězec digitálních vzpomínek. Uvidíme, kolik zázraků se nám splní, nechci o nich psát dopředu, ale kdyby polovina z toho vyšla, tak by mi asi i moje zkušená brada, po které mléko už dávno neteče, klesla údivem. Přivezli jsme si pár věcí, pro které jsme v podstatě jeli či letěli takříkajíc plánovitě. Jsou to zasvěcené křišťály, což nejsou jen tak obyčejné kamínky, protože pověstné magické křišťály ze Sri Lanky představují víc než pravé diamanty z Jižní Afriky - a možná i více než čaj. Ano, čaj, který se jako jedna z mála věcí řekne v celé řadě jazyků stejně - je to prostě "čaj", tak ten jsme si z říše cejlonské přivezli také. Zajímavá je i historie čaje a zajímavá je také historie Sri Lanky, pokud vás to zajímá, najdete hromadu informací na internetu, ale většinu informací, týkajících se cejlonské magie, na internetu nenajdete, i když to zřejmě nevadí, protože je stejně s nejvyšší pravděpodobností nebudete potřebovat.
 
 
 
Horoskopy na úterý 06.02.2018

Berani mají v konstelacích jednu zajímavost, která by se dala označit jako promarněná příležitost nebo pracovní možnost, která na poslední chvíli utekla. Týká se to především práce, podnikání a investic, ale je možné, že se něco podobného u Beranů odehraje i v partnerské rovině, popřípadě  v oblasti užitého sexu.

Býci mají před sebou období štěstí a použitelných nápadů. Speciálně u Býků se dá předpokládat, že hodně z nich je v takzvané dluhové pasti, měli to v konstelacích, čili je naprosto jedno uvažovat, jestli si za to takříkajíc mohou sami nebo že se něco odehrálo ve stylu "na každého jednou dojde", ale už dnes by se mohlo projevit nějaké zajímavé zlepšení celkového stavu.

Blíženci jsou na tom dnes poměrně dobře, co se týká zdraví a tělesné odolnosti a budou na tom dobře i ohledně všeho, co se týká partnerství, lásky, sexu a rodiny. Přesto by dnes neměli dělat žádná závažná rozhodnutí nebo podepisovat důležité smlouvy, od kterých se dá jen těžko odstoupit.

Raci se budou cítit jako rození experimentátoři, zdravotně na tom budou dobře, je možné, že i útočící chřipková epidemie se jim bude vyhýbat více než jiným znamením. Dnes budou mít Raci chuť vyzkoušet si něco nového, je celkem jedno, jestli to bude v práci nebo doma, popřípadě někde na cestách. Občas se stane, že člověk najednou prudce zatouží po něčem, co ještě v životě nedělal, nemá s tím žádné zkušenosti a do té chvíle ho to ani nijak zvlášť nelákalo. A najednou je to tady, prudká touha, které nelze odolat. Nezbývá než nasadit do hry vlastní rozum a rozhodnout se, jestli něco zkusit nebo nezkusit, podniknout či nepodniknout, být či nebýt...

Lvi mají ve svém znamení Měsíční vzestupný uzel, v opozici jsou Slunce, Merkur a Venuše, takže jim s velkou pravděpodobností někdo pomůže v zaměstnání nebo se díky protekci a známostem vyhnou pracovním potížím, které by jim mohly bez družné pomoci ostatních vyrýt hlubokou vrásku přes celé čelo.

Panny a současně i Ryby budou podléhat působení neptunských sil, což se projeví tím, že budou vymýšlet, co všechno by se dalo zužitkovat a prodat, jejich úvahy dnes budou ryze ekonomické, ale neříkám, že nemohou být i užitečné nebo zajímavé a proveditelné, takže je docela dobře možné, že přijdou na nějaký zajímavý podnikatelský nápad nebo na nápad, jak lépe využít pracovních možností nebo i na nápad práci změnit a konstruktivně zasáhnout do svého osudu.

Váhy - po několika dnech duševního napětí přichází uklidnění, pohodička, jazz. Je hodně pravděpodobné, že právě dnes najdou Váhy něco, co delší dobu hledaly a nemohly to najít. A nemusí to být jenom jeden předmět nebo jedna věc, ale nálezy se mohou i řetězit, takže dnešní den bude takový den ztrát a nálezů. Větší intenzitu hledání čehokoliv, co nemohli v posledních dnech najít bych doporučoval také Štírům, Střelcům, Kozorohům a Vodnářům. Dnes by v tomto směru mohl být jejich vyloženě šťastný den.

Štíři mají k dispozici hezký, pohodový den (pokud samozřejmě nejsou zrovna nemocní, ale i tak se bude tento den řadit spíše k těm hezkým).

Střelci, když už se na jejich životní situaci dívám z hlediska zdraví a odolnosti proti virózám, tak mají větší pravděpodobnost, že se vyhnou nepříjemným virózám a jiným nepříjemnostem, na které jsou současná antibiotika krátká.

Kozorozi mají dnes normální pracovní den, v němž moc času na legraci a zábavu nezbývá, ale večer by se měl dostavit pocit z dobře vykonané práce, což také není k zahození, navíc se může spojit i s pocitem vlastní důležitosti a nepostradatelnosti, to je také občas docela zajímavé.

Vodnáři budou mít pocit důležitosti a ostatní znamení kolem nich budou mít pocit, že právě Vodnáři jsou dnes důležití a měli by o všem rozhodovat. To se samozřejmě přizpůsobí reálným podmínkám, takže se nedá očekávat, že by se například vrátný - Vodnář chopil vedení fabriky, když se na to zrovna Kozoroh - majitel nebude cítit, ale může se snadno stát, že se třeba ředitel Býk nebo Blíženec dá do řeči s Vodnářem - vrátným a může třeba i dospět k názoru, že toho člověka s jeho výjimečnými schopnostmi je ve vrátnici vlastně škoda.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz