Sex vs. vztahy

 

 

Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty a vše zpracuji obvykle tak do dvou až tří dnů a pošlu zpět na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Když už jsme byli na Sri Lance v luxusní Galaville, vyzkoušeli jsme si sárí a sarongy, což jsou místní tradiční oděvy pro ženy a muže, no, pro nás je to oděv, spojený s pocitem štěstí, když se při jeho nošení nezabijeme, třeba na schodech. Jinak to ale vypadá docela zajímavě, zvláště potom na videu a na fotkách. Opět další téměř pohnutá rituální zkušenost.

 
 
 
Horoskopy na pondělí 05.02.2018

Dnešní dnem nastává opět situace, kdy všechny planety jsou "internovány" pouze v jedné polovině horoskopu od konce Vah, přes Štíra, Střelce, Kozoroha, Vodnáře a Ryby až ke konci Berana.
Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Panny dnes budou mít pocit, že si o všem mohou rozhodovat sami, že jsou takzvaně "nad věcí", strůjci svého osudu a štěstí, ale musí si stále uvědomovat, že je to stejná sitauce, jako když páníček na chvíli pustí svého štěkajícího mazlíka na volnoběh a pejsek je šťastný, že může ve svém životě uplatňovat svobodnou vůli běžet chvíli doleva a chvíli doprava, popřípadě se zastavit a neběžet nikam. Šalebné myšlenky nás v tu chvíli informují o přítomnosti svobody tam, kde ve skutečnosti žádná není. Pokud se chceme v životě jakkoliv uplatnit, je důležité učit se právě z těchto modelových situací, které prožíváme jinak, než odpovídá realitě. Můžeme se tak naučit celkem obstojně samostatně myslet.
Pondělí je většinou smutné už jenom tím, že je to pondělí a souvisí s prací a pracovními úkoly. Pro většinu lidí by bylo nejlepší, kdyby mohli pracovat samostatně a sami by si mohli určovat svou pracovní dobu a chvíle volna. Není to nic v praxi neproveditelného, jde jenom o odvahu projevit své přání na správném místě a pokusit se něco podobného uplatnit ve svém životě. Berani, Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby budou mít příležitost začít na své pracovní rovině pár věcí měnit, třeba i tak, aby byla ještě rovnější nebo aby mohli své úsilí rozdělovat mezi práci pro firmu, ve které jsou zaměstnaní a práci pro sebe a na sobě, s úmyslem pozdějšího osamostatnění. Pro každého zvlášť samozřejmě platí jiná specifika. Jak se říká, chytrému, když zrovna nespí, stačí napovědět, zatímco ti hloupější si většinou vylouží jen onu pomyslnou ránu polínkem do hlavy.
 
Jak to vidí Slávek Boura a Kartář Láďa? Vzpomínka na nedávné vystoupení v pražském Klubu Joe.
 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz