Sex vs. vztahy

To je to, oč tu teď běží - symboly komunikace a mezilidských vztahů jsme hledali i v botanických zahradách po celém světě - a kupodivu jsme je našli - a to v takové šíři a v takovém množství, že jsme se nestačili divit.

Na Sri Lance, v legendárním městě Kandy jsme navštívili botanickou zahradu. Co jsme tam všechno viděli a s čím neobvyklým jsme se tam setkali? Se vším se vám svěříme zde, v tomto videjku. Vyjádřeno pouhými dvěmi slovy - srandy kopec! A ještě něco navíc. Dle mého názoru je občas užitečné podívat se, jak to mají nastaveno jinde ve světě. Nic tak netříbí mysl jako jiné názory, jiné kraje a jiné mravy.

 
 
 
Horoskopy na neděli 04.02.2018

Osudově výjimeční dnes mohou být a také budou Berani, Váhy a Kozorozi, kteří nám pravděpodobně oznámí nějaké dost důležité či závažné životní rozhodnutí, k němuž po dlouhém přemýšlení dospěli a které budeme muset vzít na vědomí. Možná to půjde až tak hluboko, takříkajíc přímo "ke kořenům", že nám nezbyde moc času na odpočinek a zábavu. Bude se pravděpodobně jednat o zamýšlenou změnu nebo nový nápad, týkající se práce, ukončení partnerství, popřípadě přepisu majetku. Nemusí samozřejmě jít o úplně všechny Berany, Váhy a Kozorohy, ale kolem jejich znamení dnes budou podobná rozhodnutí kroužit jak supi kolem raněného zvířete.
Býci, Panny, Vodnáři a Ryby mohou s úspěchem řešit cokoliv, co se týká vztahové roviny, to znamená, že pokud vztah nemáte, ale nějaký hledáte, tak se s někým zajímavým potkáte nebo seznámíte třeba i přes internet, pokud máte vztah, který vám nevyhovuje, budete dnes mít příležitost si s partnerem/partnerkou takříkajíc vážně a na rovinu promluvit a něco na svém vztahu alespoň částečně vyřešit.
Blíženci, Raci, Lvi, Štíři a Střelci zažijí situaci, ve které jim někdo ukáže nebo naznačí směr na novou možnost bydlení, stěhování nebo rekonstrukce stávajího bytu. Pokud ale máte bydlení, které vám vůbec nevyhovuje, to jsou takové ty předražené skladové či úložní prostory, honosně nazývané garsonky nebo jedna plus jedna, ve kterých se zdráháte uvěřit, že žijete v jednadvacátém století, naskytne se vám příležitost získat něco lepšího.
 
Zde je ukázka práce Ládi Kartáře, kterého možná znáte z televize (Vědmy radí) a z celé řady esoterních akcí a pořadů.
 
 
Možná bychom si mohli otevřít novou rubriku Dobrá rada nad zlato, která by byla hlavně pro naše klienty, zářící odhodláním něco nového a zajímavého se dozvědět a vyzkoušet.
 
 
Zde je ještě zmínka o našem chystaném zářijovém výletu či odletu do Řecka - zálohy již byly zaplaceny, ale kdyby se náhodou ještě stalo, že by někdo nemohl a někdo jiný se chtěl přidat, tak se mi ozvete, nebude špatné, když budu mít pár lidí v záloze a je dokonce i dost pravděpodobné, že se na vás také dostane řada, tak nějak to tuším v kostech. Tady se ještě rozhoduji, jestli poletím nebo to doběhnu pěšky, takže, pokud byste to chtěli přece jenom ještě zkusit, pošlete alespoň na vás mail.
 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz