Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu je naprosto jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Navštívili jsme na Sri Lance největší čajové plantáže - čajovník je vlastně strom, narostl by do normální stromové výšky a když by chtěl někdo sklízet čaj, tak by se musel naučit vznášet nebo mistrně šplhat po žebříku, popřípadě rovnou létat, což by asi s pytlem na čaj na zádech nebylo až tak jednoché. Takže plantážníci a majitelé čajových plantáží dělají z původních stromů takové jako bonzaje, čajovník pak roste a zelená se jako nevysoký roztomilý keřík, ke kterému je dlužno spíše se sklonit než vyskočit a vzlétnout a všechno je jednodušší. Je to stejné jako v životě - necháte konkurenci narůst křídla a můžete svůj vlastní obchod zabalit. Nebo chcete někoho ovládat, potom je lepší, když ovládáte bonzaj nebo bonzaje než vzrostlé duby.
Nakonec jsme se podívali také do továrny na čaj, což jsou v podstatě haly, kde se sklizený čaj suší, drolí a porcuje. Většinou se vychází z jedné a té samé suroviny a záleží na způsobu zpracování, který rozděluje čaj na různé druhy. Něco jsme samozřejmě i zakoupili, abychom měli při pozdějších únorových vzpomínkách u nás doma, v Praze, co popíjet a jeli dál.
 
 
 
Horoskopy na sobotu 03.02.2018

Výjimečnými nebo alespoň do určité míry nepředvídatelnými činy dnes mohou překvapit Panny a Váhy. Já sám mohu předvídat pouze to, že nás něčím nečekaným překvapí, ale co to přesně bude, vám také neřeknu. Každá Panna a Váha nás dnes trochu vyvede z rovnováhy podle své vlastní povahy a charakteru, jinými slovy, může jít o překvápko příjemné nebo méně příjemné. Jak jsme si už mnohokrát řekli, charakter, což jsou takové ty základní duševní a duchovní vlastnosti, je dán geneticky od narozenní, s tím astrologická znamení nijak nesouvisí a nemění se časem, ani díky zkušenostem nebo díky výchově. Když někdo už od své přirozenosti nebo svého přirození nežije život, ale lživot, tak se to prostě změnit nedá, musíte počítat pouze s tím, že horší vlastnosti se dají různě maskovat a tajit, ale občas v životě nastanou chvilky, kdy maska spadne a okolí se nestačí divit.
Nečekaně zajímavě, to znamená i v dobrém nebo lepším se mohou dnes projevit také Berani, Býci, Blíženci a Raci, ale to neznamená, že hned za nimi musíte běžet a žádat je o jakoukoliv laskavost, třeba finanční půjčku nebo chtít po dědovi, když už je ten Beran, Býk, Blíženec nebo Rak, aby na vás přepsal chalupu, nechte to na nich, ať se projeví, jak chtějí, ale dnes by vás s ničím negativním zaskočit neměli.
Lvi, Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby dnes nebudou moc aktivní, je dokonce možné, že když si s nimi něco domluvíte, třeba nějakou pro vás zajímavou akci, že  zaspí nebo na to zapomenou. Takže raději zkontrolujte, ať nenosí v kapse mobil s přeškrtnutou notičkou.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz