Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu je naprosto jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Ano, pokud se domníváme, že jsme na Sri Lanku jeli též s trochu jinými, než čistě turistickými úmysly, máte naprostou pravdu, když se na to podíváme zpětně, tak minulý měsíc, kdy jsme zde byli, přímo v hornatém vnitrozemí, se odehrávaly "super" Novy a "super" úplňky, byl začátek roku 2018, celkově bylo magické období, jaké se prostě musí využít a na Sri Lance, jak jsme o tom již hovořili, se vyskytují četné geomagnetické anomálie, které se týkají i gravitace, takže, když to shrnu, je zde báječná možnost, přímo uprostřed Sri Lanky v legendárních lomech, získat horský křišťál, který si potom můžete posvětit tak, aby v sobě spojoval sílu všech čtyř základních elementů, země, vzduchu, ohně a vody. Můžete jej potom používat buď v této zasvěcené podobě, ale můžete si něj také na zakázku nechat udělat křišťálovou kouli, přetavit jej pod dohledem zkušeného skláře a získáte křišťálovou kouli, ve které je vidět budoucnost, jak na displeji počítače. Vše samozřejmě, jako vždy, začíná prvním krokem, to jest, získáním vhodného křišťálu a jeho posvěcením či zasvěcením v hinduistickém chrámu. Celkové zasvěcení potom končí kontaktem s principem vody v Indickém oceánu. Je to postup, který dnes už není příliš znám a málokdo jej používá. Já sám neznám nikoho, kdo by šel touto magickou cestou, většinou se lidé ve své honbě za úspěchem nechávají zlomit nějakým poťouchlým koučem, který jim slíbí, že jim za pár tisíc přičaruje schopnost prožívat radost a štěstí, aniž by se k tomu museli učit ještě něco jiného. Což je samozřejmě naprostá hovadina, je to stejné, jako získat diplom nějaké školy, aniž byste otevřeli učebnici či skripta. Novodobé postupy "práce na sobě" se spíše podobají škemrání o štěstí nebo o výhru, to znamená, že se snažím dostat odměnu, za kterou neposkytnu odpovídající práci či výkon. Takže se nám tady pomalu a líně ztrácí nejdůležitější složka všech původních rituálů, což je iniciace a z toho plynoucí mentální přechod a princip oběti.
 
 
 
Horoskopy na pátek 02.02.2018

Výborné konstelace dnes mají Býci, Blíženci, Raci, Lvi, Váhy, Štíři, Vodnáři a Ryby. Všechno stihnou, všechno jim vyjde, pokud budou pracovat, budou spokojení se ziskem a s výdělkem. S každým se dnes domluví, nebudou se dnes s nikým hádat a nemusejí se nad ničím rozčilovat. Pokud měli v minulých dnech jakékoliv zdravotní potíže, tak dnes výrazně ustoupí a budou se cítit lépe než v minulých dnech.
Berani se budou muset snažit něco urovnat na rovině pracovní a partnerské. Možná budou mít pocit, že práce jim jde docela dobře od ruky, ale v oblasti sexu to stále trochu pokulhává, ale to se již brzy zlepší.
Panny pozor, může vám být smutno nebo můžete mít trochu depky, ale to je dnes dáno pouze konstelacemi, ničím jiným, ve skutečnosti vás nic neohrožuje a nic na vás nepadá.
Střelci, budete pravděpodobně díky Marsu cítit možná až přebytek energie, ale raději nedělejte žádné zbytečné hlouposti. Nejste dnes herci v hlavních rolích, ale zítra to bude lepší.
Lvi a Kozorozi pocítí trochu více únavy, než jsou zvyklí, je i možné, že budete zápasit se začátkem nějaké virózy, pozor na prochladnutí, však to určitě znáte, stačí se v noci odkopat a už může být zaděláno na docela slušný problém.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz