Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu je naprosto jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Příjezd do Galavilla (ani se mi to nechce skloňovat nebo přechylovat či jinak ohýbat, Galavilla je prostě Galavilla), luxusního a originálního hotelu uprostřed džungle v horách uprostřed Sri Lanky, byl docela zajímavý. Přiletěli jsme večer nebo spíše již v noci, vyšli jsme z letiště a všude kolem byla lepkavá, dusná tma, asi jako když vejdete do prádelny uprostřed pracovního procesu. V nepřehledném víru všeobecného zmatku na nás skutečně, jak bylo domluveno, čekal řidič, který nás dovedl k bílé dodávce. Kdo má rád různá dobrodružství, tak už o bílé dodávce určitě slyšel. Nasedli jsme do auta a vydali se na tříhodinovou cestu, ze které nakonec byla skoro pětihodinová pouť s jednou zastávkou v hospodě na hlt coly a teplé vody. To byla první zajímavost, co jsem zde zjistil - oni na žížu pijou docela normálně teplou vodu asi s citrónem nebo s něčím podobným a vůbec jim to nevadí. Nikdo neprotestuje a pijou to všichni a všichni dělají, že je to v pohodě, tak jsem taky dělal, že je to v pohodě. Další zajímavá věc byla, že našemu řidiči vůbec nevadilo, že se na silnicích jezdí vlevo, naopak, bral to jako samozřejmost, ale já, jak jsem zvyklý jezdit vpravo, tak se mi z některých situací na silnici či na vozovce mírně tetelil žaludek. Na Sri Lance se jezdí poměrně rychle a odvážně, neustále se troubí a předjíždí, zřejmě platí pravidlo, že je lepší třikrát mocně zatroubit a rychle někoho předjet, než se nechat o pár vteřin zdržet. Celkem bez nehody jsme se dostali až k vjezdu do džungle a pokračovali dobrodružnou stezkou, občas se nám to, co tady zřejmě nazývají cestou, ztrácelo pod nohama nebo pod kolama, někde se muselo jet krokem, protože tam celkem úspěšně vítězila džungle nad civilizací. Nicméně po hodině dobrodružné jízdy, kdy jsme museli několikrát zastavit, abychom nepřejeli nějaké zvíře, divočáka nebo tlemící se opici, jsme vjeli na pečlivě udržovaný a zametený kruhový dvůr superhotelu Galavilla, kde jsem začal natáčet, protože předtím se to nedalo, to bych si přitom mohl vyrazit zuby nebo oko. Ubytování bylo perfektní a navíc se zde nacházelo a dosud jistě nachází i pár zajímavých prostor ke cvičení, meditacím a k rituálům. Jeden z rituálů, který jsme konali kol Novu je možno vidět ke konci tohoto videa.
 
 
 
Horoskopy na čtvrtek 01.02.2018

Vstupujeme do druhého, nejkratšího měsíce tohoto roku 2018 a řekněme si hned na rovinu, být druhý při jakékoliv příležitosti, nikdy nebylo žádné zvláštní terno. Mně osobně připadá každý únor tak trochu nedomrlý a svým způsobem i nedokonalý a ani únor 2018 nečiní v mém obecném přístupu k únorům žádnou zvláštní nebo čestnou výjimku. Je to prostě únor, není to jednička, je to dvojka, něčím se ten čas mezi koncem ledna a začátkem března vyplnit musí, ale nic si od toho neslibujme a nic zvláštního nečekejme, nanejvýše to, že budeme rádi, když i tento únor budeme mít za sebou.
Nicméně i tak může být tento čtvrtek docela zajímavý a užitečný pro Berany, Býky, Blížence, Raky, Lvy, Panny a Štíry. Zvláště v pracovní oblasti se mohou dočkat užitečných překvapení, jako jsou nové, zajímavé objednávky, smlouvy nebo splnění dřívějších finančních požadavů.
Ze zdravotního hlediska přijdou k zajímavým nápadům Váhy, Střelci, Kozorozi a Ryby. Může to být rozhodnutí objednat se na nějakou preventivní lékařskou prohlídku nebo po čase navštívit doktora a nechat si změřit tlak nebo prodiskutovat různé možnosti, co a jak dělat, aby se nám při předklonu nezlomila tvrdnoucí játra. Námětů na návštěvu lékaře se určitě najde celá rozpadová řada.
Vodnáři tvoří v dnešním ustaraném horoskopu čestnou výjimku, protože jim nic nechybí a budou se cítit dobře. Mají ve svém znamení Slunce, Venuši a Merkur, zatímco v opozici, ve Lvu až do půl deváté večer bude ještě strašit Měsíc, takže konstelace budou podobné jako při úplňku. Není zde ani jeden jediný důvod, proč hledat u Vodnářů z hlediska astrologie nějakou slabost nebo nedostatek.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz