Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu je naprosto jednoduchý. Na jednu z mých mailových adres (viz níže) mi pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů v základní ceně 1000 až 2000 Kč.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Symbolika konců - končí se leden, navíc je tento konec ověnčený modrým (druhým) a červeným (spojeným se zatměním) úplňkem, k tomu je ještě Měsíc téměř nejblíže Zemi a v lednu 2018 jsme ukončili náš svěží a bohatým programem nabitý pobyt v Dubaji a odletěli na Sri Lanku, což je část Cejlonu, nádherné ostrovní říše, ze která budou na těchto stránkách k vidění další videjka.
 
 
 
Horoskopy na středu 31.01.2018

Dnes můžeme úplně všichni, pokud jsme ještě při smyslech využít síly druhého úplňku v tomto měsíci, můžeme se snažit buď něco dokončit nebo naopak začít nový projekt nebo odkrýt světu nový podnikatelský záměr, můžeme dělat rituály nebo se můžeme pokusit využít k dosažení vlastního úspěchu trochy magie. Nejlepší a nejúčinnější magie dnes vychází z vizuálních vjemů a psaného slova, čili když použijeme zrcadlovou nebo literární magii, trefíme se už při této volbě do černého. Svíčky si k tomu můžeme zapálit červené a modré (úplněk je "modrý", to znamená druhý v měsíci a "rudý", je spojený se zatměním a navíc modrá a červená barva symbolizuje jangový, mužský a jinový, ženský vliv na realitu). To všechno už zkušenější čtenáři vědí, takže -

Berani mohou čarovat a mohou se snažit o zlepšení především v oblasti pracovní a finanční a na druhém místě také v oblasti partnerské a sexuální. Nejen prací živ je člověk - a první výrazné úspěchy se mohou objevit už během února a března.

Býci se mohou angažovat především v oblasti pracovní a finanční, zvláště potom Býci, kteří mají dojem, že nemohou svobodně dýchat kvůli splácení donekonečna se táhnoucích dluhů.

Blíženci využijí výborných konstelací v partnerství a v rodině. Pokud se už dlouho nemohli s někým v rodině domluvit, teď nastane očekávaná chvíle obecného zlepšení a tlumené vztahy vykvetou jak růže v rukou iluzionisty.

Raci si mohou přát i něco poměrně bujnějšího v oblasti vzdělávání, práce a financí a pokud budou na sebe dělat nějaká kouzla nebo nechají pro sebe udělat rituál, tak by měl obsahovat i prvky ochrany, aby se nestalo, že by se nechali pracovně nějak využívat nebo aby nedělali něco zbytečně zadarmo. Pomáhat někomu z nadšení jde jenom do určité míry, potom to už hraničí se sebeobětováním, ale svět je už plný mučedníků a o další není žádný zájem.

Lvi si mohou přát nějakou zajímavou a užitečnou změnu v oblasti cestování a dopravy, může to být třeba i nové auto nebo jakékoliv výhody, týkající se třeba i dopravy do práce a z práce domů. Pokud jsou přání víceméně obecná, je to vždycky lepší, než když si přejem něco konkrétního, v tomto případě je lepší si přát obecně "zlepšení" a nechat už na osudu, ať se pokusí vyřešit všechno ostatní.

Panny mají dobré konstelace na řešení otázek, týkajících se zdraví, tady je důležitá jedna věc, pokud už musíte brát kvůli jakýmkoliv potížím jakékoliv léky, předepsané od lékaře, čili od doktora, je lepší, když už k tomu nebudete brát nic jiného, pokud by to nebylo vyloženě předepsané od toho samého doktora. Když se pokusíte ovlivnit své zdraví "magicky" nebo pomocí rituálu, můžete tak učinit právě dnes, ale i tak to nevylučuje včasnou návštěvu odborného zdravovědce. Nic tím nezkazíte.

Váhy mohou dnes snadno dostat něco jako podnikatelský nápad nebo se jim zvýší chuť do další práce, jinými slovy je možné, že si k práci, kterou už mají přiberou ještě nějakou další práci nebo je to alespoň napadne a začnou v tom smyslu bádat a hledat nové příležitosti. Všechno ukazuje na to, že se něco nového ukáže a hlavně se to bude jevit i po vyhodnocení všech pro a proti jako proveditelné.

Štíři - tady je všechno jasné, ještě nepříšlo jaro a už je na seznamu osudových záležitostí vztah a hlavně sex. Udělejte dnes malý rituálek na zlepšení vztahu, o který se už delší dobu snažíte nebo můžete rovnou udělat rituál, ať jste spokojení s nabídkou, kterou vám osud přinese v oblasti užitého sexu. Vše se začne pomalu plnit a mohlo by to vyjít akorát tak na konec dubna a na květen, což jsou měsíce, které se k tomu hodí a sednou jak příslovčená část těla na hrnec.

Střelci mohou řešit složité životní situace, v nichž se splétají síly partnerské, rodinné a finanční a do toho ještě budou zasahovat vazby přátelské, kamarádské a pracovní. Je možné, že jste se už začátkem tohoto roku ocitli v situaci, v níž nevíte, kde vám hlava stojí a stejně tak nevíte, co máte dělat dříve, abyste rozpletli Gordický uzel, který vás zdržuje v dalším vývoji a rozvoji - ano chce to rázné a jasné řešení - udělejte dnes rituál se zdůrazněním modré barvy, na "prohlédnutí" a jasné vidění reality. Někdy stačí nosit celý den modré tričko.

Kozorozi, potřebujete rituál na uklidnění, protože to, co by vás mohlo negativně ovlivnit je situace, která se lidově označuje jako "pálení dobrého bydla". Za minulý rok a samozřejmě i za letošní leden jste dosáhli velkých úspěchů, ale nejste schopni je jasně vidět. Udělejte si rituálek na zklidnění mysli a na zbavení se zbytečného strachu. Strach sám o sobě bývá užitečný, když nám signalizuje čemu je dobré se vyhnout, ale je obtížný a paralyzující, když nám jen svazuje nohy. Zbavte se ho.

Vodnáři budou mít plno dobrých nápadů, týkajících se všech oblastí jejich vlastní existence, ale je možné, že právě proto nebudou dobře vnímat potřeby členů vlastní rodiny nebo svých blízkých spolupracovníků. Nezapomínejte, že pro mnoho lidí platí pravidlo o snižování sdělených starostí na polovinu a když je dokážete vyslechnout až do konce, zlepší se vaše sociální vazby s hromadou lidí, které jednou budete sami potřebovat a kteří vám mohou být už brzy setsakramentsky užiteční.

Ryby by v podstatě mohly být celkem šťastné a soběstačné, protože Neptun, na který si už v podstatě dělají nárok stejně neochvějně jako na pozemek, na němž stojí jejich rodinný domek, přináší do života mnoho zajímavých snů a představ a plánů do budoucnosti, možná někdy až tolik, že postižení přestávají vidět realitu a začínají žít hlavně ve svých představách. Zkuste se dnes zamyslet nad otázkou - jaké vlastně máte pevně dané sociální jistoty? Nechcete něco udělat pro zlepšení své vlastní sitauce? Doporučuji menší rituálek, spojený ze zamyšlením nad vlastním životem a následně i nad svou reálnou budoucností.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz