Sex vs. vztahy

V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - dále si můžete objednat za 2000 Kč (č.ú. 105677704/0300) speciální rituál prakticky na cokoliv u příležitosti modrého až rudého úplňku 31.01.2018
 

 

V nabídce mám také nehynoucí kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít v reálném životě, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám sebe tudíž považuji za jediného člověka v Čechách a v širokém okolí, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů, zvláště pak v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti. V mých Kurzech tantry se také dovíte, kromě jiného, jedinou metodu nebo jediný způsob, jak zvětšit u žen poprsí a u mužů pohlavní úd. Nepokoušejte se o žádné jiné postupy či cesty, nezkoušejte žádné "medikamenty" nebo "potravinové doplňky", "hormony" nebo žádné jiné chemické sračky, které by vám měly zajistit zvětšení poprsí a čehokoliv jiného. Jsou to věci, na kterých mazaní podvodníci vydělávají peníze už od dob první republiky, vždycky se najde někdo "slavný", kdo to jako doporučí, že mu to pomohlo a ostatní to kupují jak diví, možná byste se divili, v jakých množstvích podobné svinstvo do sebe potají cpou holky už od dvanácti, třinácti let, stejně jako třináctiletí a čtrnáctiletí kluci pojídají potají sehnané pilulky, obsahující steroidy, aby měli sílu a rostly jim svaly. Když už nedokážete ochránit své děti, které mají v hlavách nasráno už od přírody, protože jsou to prostě děti, tak chraňte aspoň sami sebe a kromě normálního jídla nepolykejte nic, co se dá strčit do pusy. Celý život jsem byl v pracovním spojení s chemickým průmyslem, tak vím, o čem mluvím. Když se řekne "potravinové doplňky", tak už jenom z těch slov mívám alergickou reakci. Koneckonců, i když jsem na procházce se svým psem, tak se snažím mu zabránit v tom, aby v trávě nesežral každé hovno, které tam vyčenichá. Věnujte se v tomto smyslu i svým dětem, pokud vám na nich záleží. Je docela legrační vidět, jak se pečlivé matky bojí očkování svých dětí a přitom do nich často cpou "vitamíny", po kterých může, když zrovna padne kosa na kámen, ochrnout i zdravý dospělý jedinec.

 

 
Zde je vidět světelná show v Dubaji na nejvyšší budově světa, je to docela zajímavý zážitek, určitě lepší, než sedět doma za pecí a zenově zírat do temného kouta. Viděli jsme i světelnou laserovou show na orloji a na kostele na Náměstí Míru v Praze, taky to bylo zajímavé a strhující, ale v Dubaji to bylo prostě v Dubaji a o hodně větší, i když, jak stále opakuji, ne vždy znamená větší lepší. Třeba co se týče starostí nebo nudných povinností, tak dávám vždy přednost těm menším. Takže berme to tak, že světelná show se odehrála, byli jsme u toho, zaznamenali na videjko a prodáváme, jak jsme koupili. Tak, jako správní rituální mágové na cestách.
 
 
A jak jsme do Dubaje po vodě teatrálně vjeli či přijeli nebo spíše vpluli, tak opět po vodě odjíždíme, zde je naše dubajská poslední večeře, neboli Last Supper, absolutní paráda, večeře na lodi, inu, občas si ji dopřejeme, jak vždycky říkám, žijeme jen jednou a kdyby se člověk věnoval jen svým povinnostem a tomu, co bezprostředně musí, tak by rychle zakrněl a nemohl by se věnovat rituálům a magii, protože pozor - rituálně děláme naprosto všechno. Všechno je částečně rituál. A pro nic jiného než pro rituály a pro magii platí, že jak budeme dnes pracovat, tak budeme zítra žít. Mnoho věcí se v našem životě dá ovlivnit "nahoru" i "dolů", tak proč to občas nezkusit tím správným směrem?
 
 
 
Horoskopy na úterý 30.01.2018

Nastává předposlední, téměř úplňkový lednový den roku 2018. Symbolem dnešního dne je něco, co se používá, aniž by to bylo řádně dokončeno, může to být třeba narychlo smontovaná konstrukce, o které ještě nevíme, jestli bude bezpečně fungovat nebo se rozbije hned při prvním použití. Zvláště Štíři, Střelci, Kozorozi a Vodnáři by si měli dávat pozor, aby nedůvěřovali příliš věcem, šitým horkou jehlou a mohou to být nejenom předměty a hmotné konstrukce, ale i smlouvy, dohody, popřípadě gentleman agreements a to i s lidmi, kteří jsou jinak spolehliví a důvěryhodní. Hodnota akcií spolehlivosti a důvěryhodnosti se v těchto dnech bude rychle měnit a silně kolísat, až oscilovat. Někdo si musí dát větší pozor na pracovní kolegy nebo na lidi, u kterých je zaměstnán, což jsou dnes Berani a Býci, jiní by měli zbystřit smysly při jednání s příslušníky vlastní rodiny, to jsou Blíženci, Raci a Lvi.
Pozor by si měly dávat také Panny, Váhy a Ryby, protože mohou snadno přehlédnout nenápadnou, leč citlivou doložku u smlouvy o prodeji, koupi či nájmu bytové, popřípadě nebytové prostory. Pozdější handrkování o možnosti smlouvu dodatečně změnit už nepřináší radost žádné ze zúčastněných stran. Takže je dobré zůstat bdělým kdykoliv si to situace vyžaduje.
Dnešní den bude obsahovat většinou řešení otázek spíše pracovních a pokud se dostanete i k otázkám mimopracovním, partnerským či rodinným, bude hodně pravděpodobné, že i u emocionálních, čili citových záležitostí budete spíše řešit základní kriminalistickou otáku "komu z toho prospěch"?
Většinu rituálů, které doporučujeme dělat na zítřejší úplněk, můžete dělat už dnes večer a v noci. V opozici k Měsíci v Raku je již dnes Merkur na konci Kozoroha, není tedy důvod, proč by toho zvláště Kozorozi nemohli využít při řešení otázek pracovních a otázek, týkajících se obecně komunikace a domluvy.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz