POZOR - POZOR - POZOR - POZOR - POZOR!

Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Zálohu 3000 Kč můžete složit na číslo účtu 105677704/0300, ale musí to být do konce ledna 2018!

 

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:

Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz

Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:

- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku Egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:

1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů, čili ke zpomalení stárnutí a zlepšení metabolizmu a k posílení imunitního systému.
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů - přechod přes skleněné střepy, pády důvěry atd.
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles
- další program se tvoří přímo na místě

Cílem tohoto společného programu je, abyste si dokázali dovolenou užívat i po návratu z ní, v běžném životě. Abyste se naučili různé techniky, které ulehčí a zkvalitní váš život a zároveň podpoří vaše zdraví a psychickou kondici.

O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení je pouze možné do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit směrem nahoru i dolů) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč do konce ledna 2018.

Informace jak správně postupovat pošleme, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.

 
Máme za sebou nejvyšší budovu světa, pokračujeme v prohlídce dubajských obchodních center a jdeme na dubajskou zpívající fontánu. Křižík by se asi divil a kdyby byl laik, tak by možná i žasnul.
 
 
Představení na "zpívající" dubajské fontáně vypadají následovně - je to velká atrakce pro turisty a návštěvníky fontány, i když původně to snad mělo být spuštěné pouze jednou u příležitosti nějakého výročí. Zájem lidí z toho nakonec udělal turistickou atrakci. Mnoho zajímavostí v Dubaji na mě udělalo ten dojem, že byly vytvořené nebo vznikly bez původního "podnikatelského" plánu, prostě se pustili do nějaké činnosti nebo konstrukce, stavěli a stavěli, protože je to bavilo a tak nějak se dostavěli až na první místo na světě. Tak ještě deset pater přidali, aby jim to prvenství nějakou dobu vydrželo a bylo vymalováno. Ale v původním plánu to nebylo, takže se dá říct, že k mnohým úspěchům podle "dubajské metody" může člověk přijít jak slepý k houslím. Nejvyšší budova na světě se už mnohokrát zaplatila právě tím, že je nejvyšší, každý chce mít památku na extrémně vysoký barák, ve kterém se dostal skoro až nahoru, stačí si uvědomit, že je to výš než deset Nuseláků postavených na sebe. Kdybyste tady skočili v sebevražedném úmyslu dolů tak se ještě před dopadem na zem spálíte třetím vzduchu na prach. No, možná trochu přeháním, ale položme si otázku, co z toho jste viděli na vlastní oči? Nejvyšší mrakodrap na světě? Nebo obrovskou "fontánu", která je hned pod ním a když se neudrží, tak za plamenných a světelných efektů zazpívá smutnou písničku? V Dubaji se docela dobře přemýšlí o smyslu života a možná i o jeho nesmyslu.
 
 
Zde je celkem dobře zachycená celková atmosféra a takříkajíc místní genius loci, nejvyšší budova světa je po setmění, takže už ani není vidět, že je nejvyšší, ale stejně to všichni vědí, proto tady také jsou. Světelná show je rovněž působivá.
 
 
 
Horoskopy na pondělí 29.01.2018

Zajímavé pracovní příležitosti se zrovna dnes ukáží před Berany a Býky. Neříkám, že to budou pracovní místa, která na 100% vyjdou a že by bylo dobré se o ně do krve porvat, ale jsou a budou to spíše takové ty první vlaštovky, kdybyste například chtěli měnit práci, tak je před vámi období, kdy se podobných nových pracovních příležitostí objeví více, teď to platí ode dneška asi tak do poloviny února 2018.

Blíženci a Raci budou dnes něco počítat nebo budou kalkulovat, možná si budou i plánovat pracovní a výdělečnou činnost na rok 2018. Mohou přijít na docela dobré a použitelné nápady, které jim usnadní život na další rok. Proto by nebylo dobré, kdyby se zrovna dnes věnovali starostem někoho jiného nebo šli někam za zábavou, kde by je všechno spíše rozptylovalo. Dnes je ideální den na to, aby se mohli koncentrovat na jakýkoliv svůj životní problém a aby našli odpovídající řešení nebo se mu alespoň přiblížili.

Lvi a Panny si budou dnes naklonění, když se potkají nebo se dají do hovoru, budou cítit vzájemné sympatie a povznesení mysli. Dnes není dobrý den na to, aby něco dražšího kupovali, je větší možnost, že by se nechali přesvědčit k nějaké ne příliš dobré finanční transakci nebo koupili něco na dluh, i když to nebudou zrovně bytostně potřebovat. Může se jednat o nový telefon nebo nové boty, prostě věci, které by mohly klidně třeba ještě měsíc počkat.

Váhy a Štíři dnes moc práce neudělají, jejich mysl bude rozptýlená, pokud mají dovolenou, tak je to v pořádku, pokud jsou v práci, budou se muset plně koncentrovat na pracovní úkony, aby například "neusnuli za volantem", což nyní míním spíše obrazně, protože je jasné, že všechny Váhy a všichni Štíři dnes asi za volant neusednou, ale chybu z nepozornosti udělat mohou.

Střelci a Kozorozi se budou cítit jako kdyby překonali virózu a zrovna se před nimi objevil pracovní týden. Nebudou příliš nadšení téměř do ničeho, ale přesto je čekají už ode dneška přes celý týden výrazné pracovní úspěchy. Budou mít příležitost dát o sobě vědět a možná si i přijdou na nějaké penízky navíc. Samozřejmě za práci a za to, jak se budou projevovat šikovně, ne, že by našli peněženku na ulici.

Vodnáři a Ryby budou zaplavení novými nápady, budou žít v přílivu inspirace a něco z toho se určitě budou snažit takzvaně "hodit na trh" a mělo by se jim dařit. Z partnerského hlediska to vypadá na celkovou situaci, která by se dala hodnotit jako "úspěšná" a pracovní a finanční situace se rovněž bude rychle zlepšovat, i když na to mají pouze únor, který je tak krátký, že se do něho nevejde ani jeden úplněk. A úplňky teď budou, zvláště pro Ryby, hodně důležité. Nezapomínejte na rituálky, i kdyby byly jen symbolické.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz