POZOR - POZOR - POZOR - POZOR - POZOR!

Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Zálohu 3000 Kč můžete složit na číslo účtu 105677704/0300, ale musí to být do konce ledna 2018!

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:

Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz

Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.

 


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:

- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku Egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:

1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů, čili ke zpomalení stárnutí, posílení imunitního systému a zlepšení metabolizmu. Vyhnete se rakovině a osteoporóze.
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů.
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací.
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů - přechod přes skleněné střepy, pády důvěry atd.
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles.
- Další program se tvoří přímo na místě.

Cílem společného programu je, abyste si mohli dovolenou užívat i po návratu do běžného života. Abyste se naučili různé meditační a cvičební techniky, které vám ulehčí a zkvalitní život a zároveň podpoří zdraví a psychickou kondici.

O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit směrem nahoru nebo dolů) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč do konce ledna 2018.

Informace jak správně postupovat, poskytneme, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.

 

A máme tady dalších pár záběrů z naší lednové cesty po Dubaji, kde jsme studovali emirátovou architekturu, symboly síly, energie, úspěchu a moci.
 
 
Přijíždíme k nejvyšší budově na světě a jedeme výtahem do výšky něco přes půl kilometru. Je to zajímavý pocit. Mít v té výšce byt bez výtahu by byla docela legrace. S fungujícím výtahem se ale můžeme pokochat neobvyklým a naprosto originálním výhledem. Kdo byl někdy na "dvojčatech" v New Yorku, když ještě svého času hrdě dominovala profilu města, zmocní se ho tady pocit, že se zatím díval ven pouze z okénka sklepního bytu nebo ze zvýšeného přízemí. My jsme ale jeli nahoru.
 
 
 
Horoskopy na neděli 28.01.2018

Těžiště dnešního horoskopu leží v oblasti Kozoroh - Vodnář. To samozřejmě neznamená, že rozhodování o chodu světa dnes leží pouze a jedině v rukou Kozorohů a Vodnářů, ale pokud zrovna nejste Kozoroh nebo Vodnář a dostanete se do bouřlivější diskuze právě s Kozorohem či Vodnářem, je velká pravděpodobnost, že vás druhá strana přesvědčí o správnosti svých vlastních názorů. Občas se lidé nevěřícně podivují nad horoskopy, to jako znamená, že když se milión Kozorohů pustí do diskuze, že budou mít všichni pravdu? Všechno, co se týká astrologie, leží v oblasti statistických zákonů a zákonů pravděpodobnosti. Je to podobné, jako když se řekne, že důchodci mají v naší společnosti taková a maková sociální práva na přežití a potom zkusíte najít někoho, kdo podle platných zákonů skutečně šťastně přežívá.
Tak jsme se zasmáli a můžeme se podívat, jak jsou na tom Ryby, Berani, Blíženci, Raci, Štíři a Střelci. Konstelace mají celkem harmonické, čili si z osudového hlediska mohou užívat odpočinkového dne plnými doušky. Dnes se může vyskytnout trochu napětí pouze mezi Kozorohy a Berany, ale i to se rychle urovná. V podstatě by se dnešní den dal označit jako "den uklidnění". Pokud se někdo bude chtít více prosadit, tak to bude pouze v rámci fair play, nikdo nebude dělat na nikoho žádné podrazy, jedině snad pokud trpí poruchou osobnosti.
Býci, Lvi, Panny a Váhy prožijí něco jako uklidňující výdech po dlouhodobém nádechu, nejlépe by se to dalo přirovnat k náročné šachové partii, která trvala několik týdnů a dnes se definitivně končí. Vyčerpaní hráči si uvědomují, že vysilující byla hra jako taková, nikoliv boj o výsledek. Poznání, ke kterému mohou Býci, Lvi, Panny a Váhy dospět, je, že šachy nic konkrétního neřeší, ale mohou své hráče do krajnosti vyčerpat a možná i dohnat k zoufalým činům. Lepší je věnovat se práci na sobě.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz