Sex vs. vztahy

 Ptejte se odborníků na vztahy na cokoliv, co vás z tohoto hlediska zajímá.

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 

V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč - č.ú. 105677704/0300

Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Dubaj, Dubaj, vykrúcaj... zde je dalších pár záběrů z legendární Dubaje (volím ženský rod, protože zde sice žádné pevně stanovené pravidlo neplatí, ale lze vycházet ze zvyku, takže Dubaj je krásná). Můžete si být jistí, že jsme Dubaj prošmejdili poměrně důkladně a to nejdůležitější jsme viděli na vlastní oči a nahráli na vlastní kamery a různá natáčítka. Arabské moře plus legendární superluxusní hotel, z něhož je na moře nádherný výhled a další artefakty, které vytvářejí z Dubaje jedinečné místo pro rituály na luxus, štěstí, bohatství, peníze a úspěch. O nesmírném bohatství šťastných jednotlivců by se daly vyprávět pravdivé pohádky, my ostatní (na které se zatím ještě nedostalo), se můžeme utěšovat třeba tím, že nejdůležitější v životě nejsou peníze, ale zdraví a láska. Které budeme mít, když budeme mít peníze. Stejně tak je dobré si připomenout starou a časem prověřenou pravdu, že čas, který máme, jsou peníze, které nemáme.
 
 
 
Horoskopy na sobotu 27.01.2018

Dnes to vypadá na celkem klidný den, kdy se nestane nic, co by se nedalo už dávno téměř s jistotou odhadnout či předpokládat. Takže žádná zvláštní překvapení nečekejte, nic vyloženě negativního se nestane a pokud se něco výraznějšího odehraje, tak to bude spíše k všeobecnému dobru. Jinými slovy se můžeme spolehnout na to, že ani vyšší a nejvyšší síly nám nebudou nijak škodit a pokud dojde k menším konfliktům, tak se rychle všechno vysvětlí a uklidní.
Celkový horoskop se opět dá rozdělit na klidnější a dynamičtější polovinu. Do té klidnější patří Raci, Lvi, Panny, Váhy, Štíři a Střelci. Jak si dnešní sobotu naplánují, takovou ji budou mít, ale pozor, mnoho lidí ve skutečnosti nic plánovat neumí a ani nechce, protože když se takzvaně "vezou", je to pro ně pohodlnější a příjemnější. Nic proti tomu, ale je dobré si pro svůj život alespoň občas uvědomit, jak zní a vypadá pravda o naší existenci. Pravda vede ke skromnosti a skromnost, jak známo, sluší téměř každému.
Dynamickou část dnešního horoskopu tvoří Kozorozi, Vodnáři, Ryby, Berani, Býci a Blíženci. Budou mít na všechno svůj vlastní pevný názor a nebudou chtít o ničem diskutovat. Pravda bude na jejich straně a pokud nebude, tak si to budou alespoň myslet. Vše se ale vyřeší mírnou cestou, bez zbytečných komplikací, svárů a nesvárů a pokud vznikne mezi jednotlivými znameními zbytečné napětí, tak to bude s největší pravděpodobností mezi Kozorohy a Berany a mezi Rybami a Blíženci. Dávejte si na to pozor a raději se snažte zbytečnému výdeji energie vyhnout. Zdravé a užitečné energie není nikdy dost.
 

POZOR - POZOR - POZOR - POZOR - POZOR!

Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Zálohu 3000 Kč můžete složit na číslo účtu 105677704/0300, ale musí to být do konce ledna 2018!

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:

Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz

Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:

- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku Egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:

1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů a ke zpomalení stárnutí
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles
- další program se tvoří přímo na místě

Cílem společného programu je, abyste si dokázali dovolenou užívat i po návratu domů a abyste byli schopni používat i v běžném životě různé meditační a cvičební techniky, které se zde naučíte.

O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení je pouze možné do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit směrem nahoru i dolů) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč do konce ledna 2018.

Informace jak správně postupovat pošleme, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz