Sex vs. vztahy podle tarotových karet, míchaných a vykládaných rukou Mistra přímo na míru - využijte jedinečné příležitosti a ptejte se na cokoliv, co vám leží na srdci.

Vše probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k současným tranzitním a nativním astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete datum narození. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů. Což je také důvod, proč neustále jezdíme po světě a hledáme lokality vhodné na rituály pro naše klienty.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč, dá se poslat pohodlně i jako příloha do mailu.
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Při naší nedávné návštěvě Dubaje jsme navštívili proslulou dubajskou "zlatou uličku", je to asi největší světový obchod se zlatem. Jak známo, zlato po celém světě, včetně Ameriky a Evropy se v posledních letech záhadným způsobem vypařilo ze státních trezorů a nenávratně zmizelo údajně neznámo kam - ale pokud se přesto budeme stále dokola dotěrně ptát, kam že to zmizelo, najdeme ho právě zde. Přesunulo se po částech, tu menších, tu větších, i po celých velkých zlatých cihlách do Asie a hlavně do Arabských Emirátů, kde si zlata dovedou vážit. Vyrábějí z něho tuny šperků a ozdob. Takže, když jej chcete koupit zpátky, tak musíte zaplatit nejenom původní cenu zpracovaného materiálu (jak se říká, že zlato má cenu pořád stejnou, tu samou a stabilní), ale i za cenu nesmírné práce, kterou do zlata vložili místní umělci. Což se mi zdá docela mazané. Na konci filmečku si všimněte obrovského zlatého prstenu, vystaveného v jednom z největších obdochů se zlatem. Prsten by se hodil pro většího, dobře stavěného a živeného obra. Pokud takového doma ještě nemáte a koupili byste si takový "prstýnek" jen tak, mir nix dir nix pro sebe, nemuseli byste mít starosti, že by vám doma někam zapadl, ale asi byste ho ani moc neunosili, pokud tedy nemáte licenci na stěhování koncertních křídel a trezorů.
 
 
 
Horoskopy na pátek 26.01.2018

Berani dnes budou více Skopci než Berani, projeví se jako vůdčí osobnosti v každé týmové pospolitosti, v partnerství, v rodině a dokonce i v nejednom pěveckém sboru. Spolupráce jim dnes půjde od ruky, stmelí jakýkoliv rozpadající se kolektiv a posunou kterékoliv družstvo či mužstvo ke kýženému výsledku. Přenechat Skopcům jejich osudem danou roli rozených vůdců se dnes ukáže jako šťastná volba. Ale pozor, platí to pouze pro dnešek, zítra už na něco podobného bude pozdě.

Býčí slečny dnes mohou potkat nového partnera na vztah, to je v dnešní době docela důležité, protože mnoho mladších i vyspělejších mužů hledá spíše nezávazné sexuální vyžití, rádi by si ukousli ze sladkého koláče, který pak (nakousnutý) ochotně přenechají někomu jinému. Takže, muži, pozor, pokud dnes potkáte ženu, narozenou v Býku a její volba padne na vás, může se snadno stát, že spadne i klec. Mužům v Býku zrozeným se dnes též bude dobře dařit v oblasti partnerství, budou citliví a vnímaví a samozřejmě i spokojení s dosaženými výsledky.

Blížencům se dnes podaří splatit dluh z minulosti a opět si alespoň na jednom účtu nastaví počáteční startovní nulu. Z hlediska osudu dostanou šanci udělat alespoň něco znovu a lépe.

Rakům se objeví pár nových příležitostí v oblasti partnerství, mnoho zástupců opačného pohlaví se jim dnes ozve a třeba je i někam pozve. Dají o sobě vědět i ti, u kterých byste to ani nečekali a samozřejmě se mohou objevit i úplně nové zajímavé příležitosti. Hlavně je nepřehlédnout.

Lvi budou dnes moudří, až přemoudřelí, až to ostatní mohou pociťovat jako lehký útlak či nátlak nebo pokus o vměšování se do svého soukromí. Jak se říká, každý to má trochu jinak nastavené, takže i když budete umět komukoliv poradit, vyjděte raději z toho, že jeden, jak druhý má právo rozhodnout se sám za sebe a udělat si cokoliv po svém.

Pannám dnes s velkou pravděpodobností nevyjde vztah, po kterém v minulosti toužily nebo na který si myslely, ale i tak to bude hlavně jejich rozhodnutí, takže tím ani náhodou nijak trpět nebudou. Nějakého vztahu se ale zbaví nebo se ho vzdají.

Váhám dnes dojde, že obětovaly svoji životní energii něčemu, co jim nepřineslo vůbec nic. Mohou se dnes cítit ublíženě, trochu jako oběť. Trochu to usekne růžky jejich dominantnímu chování v minulosti a v současnosti to bude chtít trochu času na sebrání nové energie a na přemýšlení, do čeho ji investovat, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám.

Marsův vliv pomalu opouští znamení Štíra, což Štíři neponesou zrovna nejlépe, Mars se ke Štíru docela hodí. Mohou to tedy páni i dámy Štíři vnímat jako úbytek energie s překvapivým zjištěním, že ať dnes udělají cokoli, nedopadne to úplně nejlépe. Ale nezoufejte, stále vám zůstává Jupiter, planeta Štěstí, která se často projevuje jak pohlazení od maminky. A na druhou stranu, i kdyby Jupitera nebylo, zítra bude tak jako tak o něco lépe.

Střelcům se bude zima zdát už dlouhá, proto by rádi vycestovali do teplých krajin či naopak si budou chtít zimu užít někde v teple na horách, ale tuto cestu jim jejich konstelace zatím nedoporučují. Raději ještě pracujte a vydělávejte penízky, budou se hodit a dovolenou odložte až na druhou polovinu února.

Kozorohům bude připadat, že si dnes na ně každý může otevřít pusu a každý si na ně může dovolit a mohou z toho být podráždění, ale to se všechno brzy spraví a srovná. Stejně tak nedoporučuji žádné riskování ohledně peněz, ani zbytečné utrácení. Máte sice podporu Merkuru, planety financí, ale je vedle Pluta, což byl starořímský bůh podsvětí, čili by vaše peníze dnes mohly zahučet do "podsvětí", jak do černé díry. Pokud je dnes utratíte bude to zbytečná investice a vyhazování peněz z okna. V horším případě, ze zavřeného okna.

Vodnáři sice mají ve svém znamení Sluníčko, které jim dává sílu, ale ženy Vodnářky dnes budu řešit nějaký ekonomický karambol, je možné, že na ně dolehnou nevyřízené splátky z minulosti, popřípadě jim někdo odmítne vrátit půjčené peníze a pokud si budou chtít samy půjčit, nikdo jim nepůjčí, prostě tragedie. Muži Vodnáři dnes mají v konstelacích možnost potkat oslnivou ženu, tzv. femme fatale, která ale bude mít zájem spíše o finanční pomoc a podporu. Pozor na ni, bude vás chtít jen využít.

Ryby prožijí zasmušilý pátek, budou přemýšlet jak vydělat peníze na pokrytí svých či rodinných výdajů a hlavně jestli si kvůli tomu nemají najít ještě jednu práci nebo nějakou výdělečnou činnost navíc.

 

POZOR - POZOR - POZOR - POZOR - POZOR!

Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Zálohu 3000 Kč můžete složit na číslo účtu 105677704/0300, ale musí to být do konce ledna 2018!

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:

Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz

Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:

- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:

1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů, čili ke zpomalení stárnutí a zlepšení metabolizmu a k posílení imunitního systému.
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů - přechod přes skleněné střepy, pády důvěry atd.
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles
- další program se tvoří přímo na místě

Cílem tohoto společného programu je, aby jste si dokázali dovolenou užívat i po návratu z ní, v běžném životě. Aby jste se naučili různé techniky, které ulehčí a zkvalitní váš život a zároveň podpoří vaše zdraví a psychickou kondici.

O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení je pouze možné do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit směrem nahoru i dolů) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč do konce ledna 2018.

Informace jak správně postupovat pošleme, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz