Sex vs. vztahy

V aktuální nabídce mám nový digitální amulet, speciálně sestavený na zlepšování vztahů mezi lidmi na rok 2018 a samozřejmě i léta další.
 
Cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Na následujícím videjku můžete vidět, jak jsme se hned po příletu do Dubaje nalodili na plovoucí taxi a nechali se převést symbolicky "na druhou stranu". Tam nás Cháron vysadil a my jsme přesedli do auta s milou slečnou průvodkyní, která nám všechno vysvětlila, zatímco jsme jeli do hotelu. Letiště v Dubaji je poněkud větší, než jsme zvyklí, vypadá spíše jako středně velké město s vlastní autobusovou dopravou a dokonce i s vlastním metrem. V podstatě je to podobné, jako kdybyste si představili, že celá Praha je letiště, kde přistanete a vystoupíte z letadla třeba v Dejvicích nebo na Ruzyni a pro kufry si jedete na Prahu 8 do ústavu pro choromyslné. To říkám schválně, protože některým lidem už z toho, jak je dubajské letiště velké, skutečně přeskočilo. My jsme na to naštěstí neměli moc času, ale docela strhující byl pro nás průjezd mrakodrapovým předměstím, které je snad ještě monumentálnější než legendární bankovní Down Town v Los Angeles. A samozřejmě o hodně větší. Pořád je co překonávat, žádné limity ve velikosti, popřípadě výšce a délce čehokoliv neexistují.
 
 
 

Horoskopy na čtvrtek 25.01.2018

Dnes to vezmeme klasicky od Beranů po Ryby. Pokud se stane a o některém znamení se ten den ani nezmíním, nedávno jsem se takto nezmínil o Rybách, přestože jsem sám Ryba, tak to neznamená, že jsem na ono znamení zapomněl, ale že zrovna toho dne bylo natolik v akčním stínu (nic zvláštního se v něm nedělo), že pro ten den jakoby neexistovalo.

Berani budou mít vesměs úspěšný den, zejména v oblasti pracovní a finanční mohou zaznamenat posun. Zklamání se ale mohou dočkat ve vztazích, proto dnes raději plňte princip Poustevníka a jako osamělý bojovník nebo Hemingway, ve své dobře promyšlené roli starce na moři pracujte sami na své kariéře. Vaše soukromá pracovna či kancelář, pokud nějakou máte, vám dnes přijde vhod.

Býci dnes budou sršet dobrými nápady, jak zlepšit svůj život či práci, budou mít chuť uskutečnit nějaký projekt. Když dnes budete chtít něco zlepšit, ptejte se Býků, dnes jim intuice bude sloužit až neskutečně.

Blíženci dnes budou velcí páni a vládci a uskuteční na co si vzpomenou. Nad každým zvítězí a to ženy - Blíženci. Pokud chcete vyhrát, mějte v týmu Blížence. Pokud jste Blíženec a chcete počít dítě, máte na to perfektní čas. Dnes a v tomto období vám konstelace přejí.

Raci se konečně dočkají ocenění svého úsilí, vše, co zaseli, konečně sklidí. Dlouho mohli mít pocit, že se snaží a stále se nic neděje a že pořád jen na něco čekají. Ale teď už se jim to konečně začne v dobrém vracet.

Lvi budou sršet energií natolik, že může dojít k hádce, nebudou se chtít nikomu v ničem podřídit a ostatní naopak budou mít pocit, že Lvi je utlačují, aby sami vynikli a prosadili se.

Panny budou přemýšlet o osamostatnění se a podnikání na volné noze, proto se budou hodně vzdělávat a naučí se spoustu nových věcí.  

Váhy budou pociťovat nedostatek sexu a rozkoše, doporučoval bych tantru a sexuální magii, dnešek je pro Váhy na tantru jako stvořený.

Ve Štíru je super konstelace podporující mužskou energii – Jupiter, pojmenovaný podle samotného vládce bohů a Mars, bůh války. Mužská, čili jangová energie je tvoření, změna, postup. Využijte to v práci a při vydělávání peněz, konstelace jsou krásné, změna bude pozitivní. Energie změny jde samozřejmě uplatnit i ve vztazích, pozvěte někoho milého na rande nebo požádejte partnerku o ruku či se společně přestěhujte do lepšího.

Střelci mají konstelace dobré na zdraví, něco, co je dlouho trápilo, tak odezní, ale pozor na princip vměšování, někdo vám chce řídit váš život a to vám bere sílu, jeďte si, jak se říká, svoje bomby a nikoho neposlouchejte.

Kozorozi, buďte opatrní, vše vám půjde hůře a pomaleji, ale v oblasti financí se na vás Štěstěna usměje a něco vám přinese, třeba i pěkný dárek od někoho.

Vodnáři dnes všechno zvládnou takřka bez námahy, dnes můžete vytvořit nějaký nový rekord.

Rybám se dnes podaří velká změna ve vztahu, pokud už v něm chyběla vášeň, dnes je šance ji opět zažehnout. Udělejte si romantickou večeři, běžte do kina nebo se doma se svou polovičkou podívejte na „nemravné“ filmečky, určitě vás to bude inspirovat.

 

POZOR - POZOR - POZOR - POZOR - POZOR!

Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Zálohu 3000 Kč můžete složit na číslo účtu 105677704/0300, ale musí to být do konce ledna 2018!

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:

Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz

Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:

- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:

1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů, čili ke zpomalení stárnutí a zlepšení metabolizmu a k posílení imunitního systému.
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů - přechod přes skleněné střepy, pády důvěry atd.
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles
- další program se tvoří přímo na místě

Cílem tohoto společného programu je, aby jste si dokázali dovolenou užívat i po návratu z ní, v běžném životě. Aby jste se naučili různé techniky, které ulehčí a zkvalitní váš život a zároveň podpoří vaše zdraví a psychickou kondici.

O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení je pouze možné do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit směrem nahoru i dolů) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč do konce ledna 2018.

Informace jak správně postupovat pošleme, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz