Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Pozor - pozor - pozor - zálohu 3000 Kč můžete složit na číslo účtu 105677704/0300

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:

Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz

Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:

- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:

1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů, čili ke zpomalení stárnutí a zlepšení metabolizmu a k posílení imunitního systému.
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů - přechod přes skleněné střepy, pády důvěry atd.
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles
- další program se tvoří přímo na místě

Cílem tohoto společného programu je, abyste si dokázali dovolenou užívat i po návratu z ní, v běžném životě. Abyste se naučili různé techniky, které ulehčí a zkvalitní váš život a zároveň podpoří vaše zdraví a psychickou kondici.

 

Následující videjko je z našeho nedávného odletu do Dubaje, do Arabských Emirátů, které jsme navštívili u příležitosti naší cesty na Sri Lanku, ostrovní stát, patřící pod Cejlon. Zatím sedíme v letadle Arabských Emirátů, je to šílený kolos, něco jako létající panelák nebo létající vesnice, absolutně nechápu, proč se lidé nemodlí k těmto obrovským letadlům, jako k novodobým bohům, když je to v pravém slova smyslu zázrak techniky, který je i pro mě, jako člověka ve všech vědách racionálně vzdělaného a sečtělého, naprosto nepochopitelný. Když něco podobného vidíte na vlastní oči, tak byste byli ochotni spolu s francouzskou akademií  přírodních věd v osmnáctém a devatenáctém století odpřisáhnout, že něco podobného se nemůže vznést do vzduchu, ani kdyby se stal zázrak. Nakonec se žádný oficiální zázrak nestane a vy se odlepíte od letištní plochy a jste katapultováni do výšky cca 10 kilometrů, kde strávíte kolem deseti hodin, přičemž se můžete dívat na vlastní obrazovku buď na to, co snímají na letadle zabudované kamery nebo si vyberete nějaký dobrodružný film, jak jsem to tak studoval, tak nabídka filmů je bohatá, samozřejmě kromě filmů o leteckých katastrofách a neštěstí. To tam spíše najdete šíleného sériového vraha, vraždícího rezavou sekerou nebo motorovou pilou. Filmy o padajících letadlech by asi nebyly psychologicky moc vhodné. Na videjku je vidět, že i my děláme, jako že jsme veselí a nepřipouštíme si myšlenku jakéhokoliv pádu, prostě myslíme pozitivně a harmonicky. A jak už to známe z esoteriky, kdo je naladěn harmonicky, má mozek vytahaný jak tahací harmoniku, i když to je asi hloupost, důležité je odletět z českého kraje do Dubaje, protože když chcete dělat rituály na prospěch a hojnost, tak jedině v Dubaji. To ještě uvidíme později. Podobně výhodné na různé rituály je Řecko, kam se chystáme letět v září, ale o tom si ještě popovídáme.

 



O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení je pouze možné do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit směrem nahoru i dolů) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč.

Číslo účtu - 105677704/0300

Informace jak správně postupovat pošleme, pokud budete chtít, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.

 
Videjko pod tímto textem, bylo natáčené na Štědrý den, 24. prosince 2017, bylo poměrně chladno, i když ne tak zcela zimomřivě, ale chladno bylo a hned na začátku si všimněte, že nám Dexík málem spadl do vodního toku v Průhonickém přírodním parku. Za poslední roky se zde změnila celá řada věcí - a právě na základě těchto námi vypozorovaných změn, odhadujeme další vývoj a průběh životních osudů našich klientů, přátel a známých - a kupodivu to vždy docela dobře sedí. Hlavně, když není vidět nějaké osudové překvapení, oslabení nebo dokonce nemoc. Ale i tak by bylo možné se tomu z velké části vyhnout. Člověk není na 100% strůjcem či kovářem svého štěstí, ale může se o to stále dokola pokoušet a je pravda, že občas se i na tomto poli zadaří, i když všechno je vždy z velké zčásti věcí náhody. Ale i tak to za pokus stojí.
 
 
 
Horoskopy na středu 24.01.2018

Dnes budou světu vládnout Vodnáři, Štíři, Střelci a Kozorozi. Jejich myšlení bude vyrované a klidné, činy mírné, promyšlené, až téměř státotvorné. Pokud něco potřebujete od výše vyjmenovaných znamení nebo jste s nimi na něčem domluvení, můžete dnes udělat mílový komunikační krok ke konečnému řešení.
Zajímavé konstelace ohledně rozhodování o životních postojích mají dnes Berani, Býci, Blíženci a Raci. Před týdnem jsem pozoroval přibývající Měsíc ve vnitrozemí Sri Lanky a na pobřeží, poblíže města Colomba - přibývající Měsíc zde bylo vidět hodně slabě. Navíc byl orientovaný tak, že špičky měsíčního srpku mířily nahoru jako rohy, což zvyšuje posvátnost rohatých zvířat, ale pozor - na rozdíl od Indie tady kráva není posvátná, i když se s ní často setkáte na silnicích nebo na cestách a cestičkách na okraji džungle. Měsíc v těchto dnech a zvláště dnes prudce sílí, což podporuje stabilitu životních postojů zvláště u Beranů a Býků (dnes po 14. hodině přechází Měsíc z Berana do Býka. Nemá cenu se dnes s Berany a Býky na jakékoliv téma hádat nebo se s nimi o cokoliv přít. I když nebudou mít pravdu, nepřesvědčíte je. Navíc je možné, že také nebudete mít pravdu.
Lvi, Panny a Váhy se ocitnou ve víru života, který jim oživí poněkud nepříjemné vzpomínky buď na nějaký slib, na který zapomněli nebo prostě na cokoliv, co neměli zapomenout, ale přesto na to zapomněli. Nemusí se vždy jednat o klasické klíče od bytu, ale i schůzku nebo nevyřízený mail.
Ryby se dnes budou věnovat hlavně svým povinnostem, na nic ostatního se nebudou koncentrovat. Občas se prostě takové dny vyskytují a odehrávají. Ostatní znamení mohou Rybám pomoct třeba už jen tím, že nebudou rušit jejich kruhy, i kdyby se jednalo o kruhy pod očima. Jinými slovy se dnes, milé Ryby nepřepínejte, odpočívejte, šetřete se a nedávejte si žádné velké či nesplnitelné úkoly. A nehrajte si na hrdiny.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

 

Sex vs. vztahy

Těžiště našeho poradenství se točí kolem práce a pracovních záležitostí a kolem rodiny a partnerství, čili vztahových záležitostí.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostek jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.