Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Pozor - pozor - pozor - zálohu 3000 Kč můžete složit na číslo účtu 105677704/0300

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:

Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz

Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:

- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:

1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů, čili ke zpomalení stárnutí a zlepšení metabolizmu a k posílení imunitního systému.
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů - přechod přes skleněné střepy, pády důvěry atd.
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles
- další program se tvoří přímo na místě

Cílem tohoto společného programu je, aby jste si dokázali dovolenou užívat i po návratu z ní, v běžném životě. Aby jste se naučili různé techniky, které ulehčí a zkvalitní váš život a zároveň podpoří vaše zdraví a psychickou kondici.

O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení je pouze možné do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit směrem nahoru i dolů) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč do konce ledna 2018.

Informace jak správně postupovat pošleme, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.

 
 
 
Horoskopy na úterý 23.01.2018

Stačí jeden letmý pohled na dnešní horoskop a už víme, koho co čeká -
Berani dnes budou nuceni se věnovat rodině a žehlit nějaký finanční průšvih, ale vše se v dobré obrátí, takže nakonec sklidí úspěch, na který jsou zvyklí.

Na Býky čeká štěstí v podnikání a v jakékoliv samostatné činnosti. V partnerství se to může projevit třeba i tak, že kdyby se s někým rozešli a byli nějakou dobu sami, tak by pro sebe udělali asi to nejlepší, co udělat mohou.

Blíženci dostanou nebo najdou dobrou pracovní nabídku, bude to skoro jako výhra, i když přímo v loterii by štěstí neměli. Snadno se ale dnes stane, že se s někým pohádají, protože úspěch se obvykle neodpouští.

Raci dnes budou toužit po rodině a po dítěti, celkově se budou věnovat svému tělu a svému zdraví. Budou odpočatí a harmoničtí po fyzické i psychické stránce.

Lvi mají předpoklady něco pěkného vytvořit, planety hrají do ruky Lvům - umělcům, ale také esoterikům, protože esoterika je umění života. V podstatě se každá práce může stát uměním, hlavně se do ní musíte pustit.

Panny budou řešit konflikt týkající se hledání ztracené harmonie. V překladu do lidštiny se to nejpravděpodobněji bude týkat Lásky s velkým L. Pokud jste muž, objeví se ve vašem vztahu pro vás nečekaný sok či konkurent. Ženy - Panny, se budou rozhodovat mezi dvěmi muži. Také to může znamenat, že budou zpytovat sami sebe a své chování a meditovat, jestli je lepší být člověkem dobrým nebo energickým a rozhodným.

Váhy budou řešit peníze a finanční samostatnost. S někým se mohou pohádat ohledně peněz. Ten, kdo slíbil, že bude všechno s pořádku, tak peníze nevrátí a někdo je bude chtít půjčit, ale může vám také někdo peníze dát, budete prostě řešit tok peněz, hlavně dávejte pozor, aby skončily na vaší straně. Hvězdy vám dnes přejí.

Štířům dnes planety dodávají jangovou rozhodnou energii, v jejich znamení dnes trůní Mars a Jupiter, silná mužská božstva. Dnes se můžete do něčeho pustit i silou, i když tím rozhodně nemyslím dát někomu čelo nebo loket, ale klidně si asertivně řekněte o zvýšení platu nebo odměny za práci.

Střelci dnes zažijí známý "aha efekt", něčemu porozumí, něco důležitého jim dojde, něco cenného se naučí. Buďte dnes obzvláště ostražitsí k různým podnětům a sami je vyhledávejte.

Nejvíce planet mají ve svém znamení Kozorozi, bude to pro ně trochu těžké období, vše jim půjde o něco pomaleji než ostatním, což je občas nepříjemné. Pro obě strany.

Vodnáři mají výborné období na Lásku, spojení Sluníčka s Venuší je krásné a podnětné. Dnešek Vodnářům ne vztazích a v Lásce vyloženě přeje.

Neptun v Rybách činí tohle znamení trochu zasmušilejší, takže pozor na vztahy, hlavně pro ženy Ryby, aby vás nečekal rozchod nebo ochladnutí vztahů.
 

Sex vs. vztahy

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
 
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostek jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz