Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
 
 
Horoskopy na středu 17.01.2018

V časných ranních hodinách nastává Nov, kdy se, samozřejmě kde jinde, než v Kozorohu, setkávají Slunce - Měsíc - Venuše, je to čas jak stvořený pro sexuální magii, samozřejmě jsou lidé, kteří sexuální magii moc nemusejí, nic proti tomu, ale pokud se najdou nadšenci, kteří si chtějí čarování, založené na opakovaném vzrušování vyzkoušet a jsou narození ve znamení Berana, Býka, Lva, Štíra, Střelce, Kozoroha a Vodnáře, mohou postupovat podle jednoduchého návodu - nejdříve si řeknete, co chcete, aby se vám pomocí sexuální magie splnilo. Potom na své přání zapomeňte (to je asi nejtěžší část celého rituálu) a věnujte se, pokud možno se svou odpovídající milostnou polovičkou, sexuálnímu soužití - nejlépe tak, abyste se minimálně hodinu nebo i dvě vyhýbali dosažení pocitového vyvrcholení. Když už to nepůjde a budete cítit, že by to mohlo jak jednomu tak i druhému ujet, aniž byste to mohli jakkoliv ovlivnit, pokuste se sesynchronizovat a dosáhnout nejvyššího cíle svého sexuálního snažení najednou, současně, ve stejnou minutu. Přitom byste měli znovu vyslovit své přání, kvůli kterému jste se právě tak obětavě namáhali.
A nyní by bylo dobré, kdybyste využili vzácné shody, k níž dochází jen málokdy - uděláte tento rituál dnes, těsně před půlnocí (17. ledna) a vzpomenete si přitom na úplněk, který byl 2. ledna a potom vše zopakujete 31. ledna. V únoru nemusíte dělat žádný rituál, ale všechno zopakujete v březnu. Začnete 2. března, kdy bude úplněk, stejně jako byl 2. ledna, budete pokračovat 17. března, kdy bude Novoluní, stejně jako bylo 17. ledna a 31. března, když bude opět úplněk, stejně jako byl 31. ledna. Opakované jevy naznačují, že se do hry zapojuje Nejvyšší síla, někdy zvaná též hadí síla, o jejíž evokaci se pokoušejí rituální mágové i prostí amatéři stovky až tisíce let. Účelem hry je, aby to nakonec byli stále ti samí.
Pokud jde všechno podle plánu, tak se právě pokoušíme evokovat hadí sílu na druhém konci světa, pokud se vše podaří, tak si koncem ledna 2018 ukážeme několik základních zázraků, které se dají pomocí měsíčních rituálů provést na vlastním těle.
Blíženci, Raci, Panny, Váhy a Ryby mohou dnešní rituál vynechat a začít až s rituálem 31. ledna. Na obšírnější vysvětlování zde není moc místa, takže to prostě vezměte jako fakt.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz