Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou, přibližně tak do týdne či do deseti dnů jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Vzpomínka na zajímavý rozhovor v klubu Joe, vedle Kotvy na Náměstí Republiky v Praze, který se odehrál ještě před Vánoci 2017, ale jsou v něm stále ještě aktuální informace, například o eventuální možnosti naší návštěvy Jihlavy u příležitosti esoterní show, ale ještě uvidíme. I když jsem již řekl své ano, ve hře je ještě celá řada faktorů, které mohou náš úmysl obrátit úplně jiným směrem. Vše se dovíte v pravý čas.
 

 
Horoskopy na úterý 16.01.2018

Je poslední den před prvním řízným Novem v novém roce 2018. Vše se opět hrotí v Kozorohu, Kozorozi si už musejí pomalu připadat jako pánové tvorstva nebo polobozi. Pokud byste hledali v současné době nějaké pravé, nefalšované alfa-samce a alfa-samice, tak je najdete mezi Štíry, Střelci a Kozorohy. Nepsaná pravidla džungle a to i naší betonové džungle, zní, že když se sejdou dva alfa-samci nebo jich může být i víc, tak buď se mezi sebou pozabíjejí nebo se skamarádí.
Dnes se ale podle všeobecných konstelací najde poměrně málo příležitostí k jakékoliv soutěži, zápasu nebo boji, takže vše nasvědčuje spíše tomu, že se veškeré obyvatelstvo našich evropských zvířetníků bude snažit spolupracovat. Což sice nebývá tak vzrušující, ale zase se stihne udělat spousta práce.
Berani si pojedou takříkajíc po svém, nic zvláštního je v jejich okolí nezaujme, pokud máte zájem o nějakého Berana, tak dnes ho asi neulovíte
Býci prožijí spokojený den, i když je pravda, že stále budou tak trochu v zajetí vzpomínek na minulost.
Blíženci budou cítit v hrudi rostoucí nepokoje, všechno se v nich bude bouřit a volat po změně. Dnes by klidně vyměnili cokoliv za něco jiného, tak silná to bude touha.
Raci, kteří jsou v opozici ke Kozorohu se mohou cítit nenápadně, až chudě a možná i trochu opuštěně, ale to všechno jsou pocity, vyrůstající z podhoubí přebujelých konstelací v Kozorohu, ve kterých, jak se vyjádřil jeden můj kamarád, jinak též velmi dobrý astrolog, aby se podsvinče vyznalo.
Lvi, Panny a dokonce i Váhy se dnes ochotně přizpůsobí potřebám alfa-samců a alfa-samic.
Vodnáři a Ryby budou dnešní boj o moc a o nadvládu nad ostatními, sledovat nestranně a nevzrušeně, aniž by se přidávali na tu či onu stranu. Možná se přitom budou cítit jako alfa-pozorovatelé. Alfa dnes prostě jede a je jednoznačná jednička, stejně jako součet všech čísel v dnešním datu. Kdo dnes není alfa, jako kdyby neexistoval.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz