Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Zde je další z našich pozoruhodných afternoonshow. Jak jste si již zajisté všimli, pojednáváme svá vystoupení a - nebojme se toho označení - i představení (určitě to mnohým z vás, pokud jste se toho dožili, připomíná slavné improvizované scénky "před oponou" z Osvobozeného divadla Voskovce a Wericha, jako show, prostě šou, kde je občas i něco (například Moník) k vidění a kde se můžete doslechnout hromadu zajímavých věcí, které byste jinak museli lovit u slavných astrologů nebo herců a doktorů - léčitelů, esoteriků, zatímco my to nabízíme všechno najednou, i když je z toho často menší či větší chaos. Metoda, postup nebo styl práce, jak říkají Němci - Eintopfverfahren, čili všechno se upeče a uvaří najednou v jednom hrnci. Naštěstí se to nemusíte učit nazpaměť. A zkoušet vás z toho také nikdo nebude.
 
 
 
Horoskopy na pondělí 15.01.2018

Berani mají trochu horší konstelace na zdraví a na vztahy, je možné, že lehce povolí i v pracovní rovině, ale je lepší si trochu odpočinout a potom znovu zabrat, než se snažit překonávat přirozenou únavu.

Býci budou kalkulovat s minulostí, možná budou druhým i trochu na obtíž, protože se budou ve svých proslovech stále vracet do minulosti, i když je pravda, že zkušenosti se většinou váží na minulost. Která už neexistuje.

Blíženci budou řešit něco, co se týká pracovní roviny, může to být i v souvislosti s novou nabídkou na pracovní smlouvu.

Raci se dnes mohou věnovat meditacím, mají veškeré předpoklady k tomu, aby zažili stav mysli, označovaný v moderní psychologii jako flow, neboli plynutí. U flow je důležité, jak dlouho tento proces trvá, kdyby šlo o hodně krátké flow, tak si toho člověk ani nevšimne, ale Raci dnes mohou myšlenkově "plynout" skoro celý den.

Lvi budou mít plnou hlavu myšlenek na zlepšení partnerství a budou chtít něco řešit i v oblasti sexu a je možné, že opět budou myslet i na stěhování nebo rekonstrukce bytu či stavení.

Panny vyrazí do nového týdne s nadšením pustit se do něčeho nového. Budou vymýšlet nové projekty, mohou také přijít na myšlenku, najít si druhou práci nebo si zařídit svobodné povolání ještě ke stávající práci.
 
Váhy se budou zabývat myšlenkami na stěhování, cestování, změnu místa a pobytu, možná si začnou plánovat dovolenou, ať už zimní nebo až na léto.
 
Štíři, zvláště potom muži, budou řešit vztahy, možná přijdou i na to, že těch vztahů mají zbytečně moc, samozřejmě se to netýká všech Štírů, ale spojení Marsu a Jupiteru k tomu přímo svádí. Ženy - Štírky mohou mít naopak potíže s mužek, kterého nedokáží zvládnout.
 
Střelcům se první pracovní den v tomto týdnu moc líbit nebude, bude jim připadat zbytečně studený a sychravý. Zůstanou uzavření do sebe a do svých představ hezčího a přívětivějšího počasí.
 
Kozorozi budou budit pozornost všude, kam přijdou, ve svém znamení mají jednu z nejdivočejších konjunkcí, která kdy zářila na astrologickém nebi - spojení Černé Luny, Saturnu, Merkuru a Měsíce dává svému majiteli široké možnosti uplatnit se prakticky ve všem, do čeho se pustí.
 
Vodnáři stráví s hodně vysokou pravděpodobností dnešní den s kalkulačkou v ruce. Je možné, že se na ně začne řítit nějaká menší ekonomická pohroma. Ale ještě bude možné se tomu vyhnout.
 
Ryby se svým Neptunem budou dnešním pondělím proplouvat tiše a nenápadně, žádné senzace se na ně lepit nebudou, sem tam s někým pohovoří a potom zase splynou s okolím.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz