Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Podíváme se, jak vypadala nová "zřícenina" 24. prosince 2017 v průhonickém parku. Je to velmi zajímavé místo, které stojí za zhlédnutí. Nahoru i dolů.
 

 
Horoskopy na neděli 14.01.2018

Sledujeme-li pohyb Měsíce v současném horoskopu, všimneme si, že po 21. hodině večerní přechází ze Střelce do znamení Kozoroha. V Kozorohu se potom jako v jednom jediném znamení ocitají Slunce, Venuše, Pluto, Černá Luna, Saturn, Merkur a Měsíc. Básníka by možná napadlo, že můžeme spatřit vesmír v zrnku písku, zatímco realista může poznamenat, že bychom si měli dávat pozor na situace, kdy je něčeho tolik, že je toho až příliš. Jinými slovy se dnes mohou Kozorozi setkat s takovým množstvím různých vjemů, náhod, nabídek a požitků, že by mohli i něco důležitého přehlédnout. Bylo by dobré držet se hesla o ševci, který se drží svého kopyta, což by vlastně mohlo platit i pro koně a pro čerty, ale to už bychom zabíhali do detailů. Pravděpodobně se Kozorozi a sousední Střelci, Štíři a Vodnáři dostanou do nějaké rodinné debaty a tady by bylo dobré, dávat si pozor na to, co a jak budou chtít řešit.
Často dostávám od svých klientů a hlavně klientek otázky typu, bude mít moje vnučka již brzo děti? Najde můj nezaměstnaný syn dobrou práci? Vyléčí se můj nemocný bratr? Všechny uvedené dotazy mají jednoho společného jmenovatele - ptají se na někoho jiného. Pokud se ale člověk rozhodne, že začne pracovat se svým osudem a není zrovna věštec, kartář nebo astrolog, měl by začít pracovat striktně pouze a jedině sám na sobě. Jakmile se začnete starat o druhé, i když jsou to členové vaší rodiny, tak pokud vaše starost přesáhne rámec milé pozornosti a začnou se v ní vyskytovat stopy nátlaku, spějete mílovými kroky k tomu, abyste se s někým, a to většinou s tím, o koho svou starost projevujete, do krve pohádali. Vemte to jako fakt, o kterém je zbytečné diskutovat. Obecnou pravdou zůstává, že člověk se má starat o děti, které se ještě o sebe postarat nedovedou. Ale tím to končí.
Berani se budou snažit, i když je neděle, spojit s někým, s kým by se mohli domluvit na nové pracovní smlouvě nebo na práci přesčas.
Býci a Váhy se budou chystat na cestu, na kterou je někdo pozve. Samozřejmě to neplatí úplně pro všechny Býky a všechny Váhy, ale z hlediska možnosti cestování se nějaké zajímavé nabídky objeví právě u těchto znamení.
Blíženci, Raci a Panny si prožijí pohodovou neděli, kdy nemusejí nic řešit a Lvi a Ryby budou též v relativním klidu, bez zvláštních nutkání a příhod, takže nic až tak pozoruhodného, že by to stálo za zmínku, je nepotká.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz