Sex vs. vztahy

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

Nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz dlouhověkosti.

 
V následujícím videoklipu je řeč o mojí publikaci Psychopat v rodině aneb Líheň psychopatů, kterou bych již mohl nabízet ke konzumaci, ale došlo ještě k jedné věci - Psychopat v rodině mě dal k soudu, k němuž ještě nedošlo, ale jsem docela zvědavý, jestli k soudu dojde nebo nedojde a dojde-li kolik budu muset podle rozhodnutí soudu zaplatit, protože něco asi zaplatit budu muset, takže se ocitnu v roli člověka nejenom okradeného, ale i ošizeného a k tomu ještě právoplatně odsouzeného (možná hlavně za to, že jsem se nechal okrást). Tímto se vše poněkud zdrželo, protože bych rád ještě rozhodnutí soudu a výsledek soudního jednání zanesl do publikace. Protože podle mého názoru, když se pustíte s psychopatem do křížku, jsou šance na vítězství nebo na nějakou rozumnou domluvu velmi malé, téměř nepatrné, ale chci prostě vidět a slyšet konkrétní výsledek, abych měl další materiál k menšímu či většímu zamyšlení a hlavně obohacení své publikace. Rozhodně si ale myslím, že s psychopatem dlužno zápolit, často je nejlepší řešení, což jsem v minulosti již několikrát praktikoval, psychopata normálně fyzicky vyhodit, když má tu drzost, že po všech možných urážkách a nepříčetném chování vůči vaší osobě ještě přijde a snaží se znovu vmasírovat do vaší přízně. Správná odpověď je pár facek a kopnout do prdele. V případě strýce Jarka se obávám, že by to nepřežil, ale počkáme si na rozhodnutí soudních pánů. Jestli budou skutečně soudní.
 
 
 
Horoskopy na sobotu 13.01.2018

Astrologické pohlazení si dnes vyslouží Býci, Blíženci, Raci, Panny a Váhy. Měly by se jim dnes vyhýbat jakékoliv potíže, nehody a hloupé náhody.
Ostatní znamení už nebudou tolik v pohodě, protože u každého z nich se dá najít nějaký lehce rušivý prvek, který může pokazit dobrou náladu nebo narušit harmonii, klid a mír v peněžence.
Lvi se mohou připravit na nečekaný výdaj, nemusí být velký, ale přesto se může na denním seznamu všech možných prožitků zařadit k těm horším.
Štíři dnes mohou zažít sitauci, která se označuje jako "štěstí v neštěstí" nebo i naopak "neštěstí ve štěstí", prostě se něco stane, co je fajn, trochu to zvedne náladu a v přímé návaznosti se objeví něco, co náladu opět pokazí. A protože jsme všichni otroci svých vlastních nálad, tak nám jakýkoliv takový pohyb na radosti moc nepřidá.
Střelci se dnes budou více kabonit než usmívat, ale nebudou ani vědět proč, je to jeden z utajených vlivů Měsíce a měsíčních fází, které občas mohou vnést deprese i do domu štěstí a radosti. Měsíční vlivy jsou prostě nevyzpytatelné.
Kozorozi možná dnes zjistí, že je toho na ně nějak moc. Buď si budou muset udělat ve své práci a ve své činnosti nový systém nebo budou mít tíživý dojem, že nemají všechno pod kontrolou. Kozorozi jsou teď osvícení nejenom Sluncem, ale i přítomností Venuše a Merkuru, tak musí mít všechno pod kontrolou. Také se dnes mohou cítit jako rození vládci.
Berani, Vodnáři a Ryby se budou dnes muset poprat s kvadraturami, které způsobí, že se dostanou do situace, kdy jim nebude umožněno využít svých schopností a svého umění. Je to jako když výborný řečník dostane nekonečný záchvat kašle nebo když se cirkusový artista a žonglér dostane do politiky. Někdy pomůže, když se člověk takříkajíc stáhne spátky ke kořenům a začne znovu dělat to, co se naučil a co skutečně umí.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz