Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Záběr u zajímavého stromu, kde jsme již loni a předloni pořizovali jiné zajímavé záběry. Z rituálního hlediska nádhera.
 

 
Horoskopy na pátek 12.01.2018

Dnes se už od časných ranních hodin budou cítit dobře a plní síly Střelci. Všechno zvládnou, všechno stihnou, co nestihnou, tak klidně odloží, ale vrásky si kvůli tomu dělat nebudou. Lehce nad věcí budou také Štíři, dnes si mohou užívat svého štěstí ve vztazích, v lásce a částečně také v pracovních záležitostech.
Soustředění na práci a doslova pohroužení do výdělečné činnosti dnes budou Kozorozi. Mají ve svém znamení Slunce, Venuši, Merkur, Saturn, ale i Pluto a Černou Lunu. Je pravda, že poslední tři astrologické veličiny občas přinášejí do života zpestření v podobě nečekaných náhod, ale nemusí to být vždy smůla, jak se s oblibou traduje, může se jednat pouze o překvápka, na která nejsme připravení - a hned je co řešit. Což samozřejmě může být i nepříjemné, ale všimněte si, že ať už děláme cokoli, můžeme v tom vždy najít poučení nebo nějaké skryté životní poselství i pro lidi, kteří postávají kolem..
Nejdůležitější v životě je vždy a za všech okolností zdraví - pozor na jakékoliv zdravotní problémy si dnes dají Berani, Lvi a Vodnáři. Může to být i lehké nachlazení až náběh na chřipku nebo i regulérní viróza, neměl by to ale být úraz nebo nehoda.
Býci, Blíženci a Raci, trochu se nad vámi dnes zakýve Damoklův meč financí, je možné, že se objeví i nějaká zapomenutá a nezaplacená splátka, tak to bude chtít rychlé řešení.
Panny, Váhy a Ryby, dnes máte docela dobré konstelace i na peníze, které mohou přijít zcela nečekaně a jak už víte ze zkušeností, nečekané peníze vždy potěší. Rozhodně víc, než  nečekaná návštěva. Často se ale stává, že přijde obé najednou a musíte potom "má dáti - dal" nebo "má dáti, ale nedá" doladit do úměrné výše.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz