Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

A zase další afternoonshow, tentokrát s vietnamským fakírem nebo vlastně fakáčem či jak by se to dalo říct, trochu mi to připomnělo rčení o něčem, co je "vycucané" z prstu. No, mohl to být i jiný útvar, ale to by si našinec už mohl připadat skutečně dost divně. Nápoj, nenápoj...
 

 
Horoskopy na čtvrtek 11.01.2018

Berani dnes mohou zápasit s Kozorohy, se kterými jsou propojení prostřednictvím dvou až tří kvadratur. Kvadratura je něco jako ucpaná pupeční šňůra, spojení, které vlastně na nic není. Proto je dnes celkem jedno, jestli se setkají Berani s Kozorohy nebo Vodnáři se Štíry, stejně jako Štíři se Lvy. Uvedené dvojice s nejvyšší pravděpodobností nic nevyřeší, i kdyby se o to stokrát snažili.
Někdy se to tak prostě přihodí a není žádné pomoci. Na druhou stranu, pokud začnou spolupracovat Býci, Blíženci, Raci a Panny, mohou se v jakémkoliv složení a v jakýchkoliv kombinacích navzájem inspirovat k celé řadě pozoruhodných nápadů. Je celkem jedno, jestli se bude jednat o nápady vyloženě podnikatelské nebo jestli půjde o revoluční řešení jakýchkoliv klasických problémů, například neomezené parkování ve městě.
Váhy mohou dnes něco zajímavého vyřešit v oblasti obchodu se sportovními potřebami.
Střelci dnes snadno vyniknou jako prognostici, řeknou něco, co se v budoucnosti splní, zvláště potom Střelci, kteří se zabývají výkladem tarotových karet nebo se zajímají o astrologii. Pokud znáte nějakého Střelce, tak se ho schválně zeptejte, kdo bude prezidentem a uvidíte, že se nesplete.
Kozorozi a Ryby dnes nic zvláštního nevymyslí, ale budou příjemní a zábavní jako společníci. Jinými slovy, dnes nepokazí ani žádnou zábavu.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz