Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 

 
Horoskopy na středu 10.01.2018

Často se mě lidé ptají, jak se v životě a v osudu projevují takzvaná znamení smůly, jaká má třeba nyní na svých bedrech Kozoroh. V první třetině svého znamení mají Kozorozi Saturn a Černou Lunu a teď mají samozřejmě také obavy, co mají dělat, aby se vyhnuli smůle a neštěstí. Měli by žít v obavách, že se něco negativního stane nebo by měli dávat větší částky na charitu, aby si usmířili vyšší síly a nebyli ostatním pro smích? Nemusíte dělat vůbec nic, všechno jsou to jen symboly, které souvisejí s analogií a synchronicitou, takže se v životě budete setkávat s (pro vás) pozitivními i negativními věcmi a událostmi, stejně jako se s nimi setkávají i ostatní, jediné, čím se třeba dnes budete lišit od ostatních znamení je vyšší pravděpodobnost, že se rozhodnete pro něco, co pro vás není moc výhodné. Někdo vám nabídne dvě obálky, v jedné bude tisícovka, ve druhé budou dvě tisícovky a vy si automaticky nebo i po delším psychologickém rozboru a zamyšlení, vyberete obálku s jednou tisícovkou. Je to všechno hra náhod a určité afinity, neboli sklonu, přitahovat k sobě spíše ty dobré nebo horší náhody.
Takže, milí Kozorozi, ale i Vodnáři, Štíři a Střelci, dnes není den, kdy by bylo vhodné zkoušet své štěstí v loterii, stejně tak by nedopadlo moc dobře, kdybyste si zažádali o zvýšení platu. Přijdou v tomto roce a v tomto směru ještě lepší dny.
Berani a Ryby dnes budou poměrně přesně vidět realitu a mohou dokonce i odhalit nějakou boudu, kterou na ně bude někdo chystat, prostě se projeví jako Sherlockové, bystří a neúplatní.
Býci, Blíženci, Raci, Panny a Váhy, co si dnes naplánujete a usmyslíte, tak se ve většině případů splní, budete si připadat jako pohodáři, které jen tak něco nerozhází.
Lvi mohou dnes opět na něco důležitého zapomenout, ano, paměť občas bývá ošidná a někdy je i dobré ji trochu trénovat. Co je dnes za den? Kolikátého je?
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz