Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 


 
Horoskopy na neděli 07.01.2018

Dnes budou panovat zajímavé vztahy mezi Pannami a Váhami, je možné, že obě znamení budou muset něco řešit nebo dořešit mezi sebou nebo si  budou muset něco dovysvětlit, ale dopadne to dobře, jakékoliv problémy se nakonec rozplynou ve všeobecné harmonii. Dnes si dávejte pozor na polednice, je možné, že jak udeří poledne, tak začnou vylézat ze všech koutů a skrýší a budou vás otravovat. Krátce po poledni začne Měsíc přecházet z Panny do Vah a když se to tak natrefí skoro přesně na poledne nebo na dobu krátce po poledni, tak se všechny možné polednice začnou scházet, přibližovat a sbližovat, jak se lidově říká, jak švábi na pivo. Poznáte je obvykle podle toho, že něco chtějí nebo začnou otravovat zrovna když se to nejméně hodí. Chcete třeba zrovna vystupovat z autobusu nebo z tramvaje a skočí na vás polednice v podobě revizora nebo padnete na polednici za pokladnou v supermarketu, které přestane fungovat terminál na platební karty a navíc ještě nemá drobné nazpátek na platbu v hotovosti. Nebo se najednou odkudsi vyrojí polednice v uniformách a s botičkama na auta a za všechno přitom mohou jen ty nepříliš sťastné astrologické konstelace. Takže si na to dávejte pozor a všechno raději začněte vyřizovat až po třinácté hodině, je to takové symbolické, ale i docela praktické. Nejvíce budou dnes v polednicovém obležení a ohrožení Štíři, Střelci a Kozorozi.
Panny a Váhy se budou, jak jsme si už řekli, handrkovat spíše mezi sebou, Berani, Býci, Blíženci Raci a Lvi se dnes světu předvedou jako otrlí jedinci, které jen tak něco neohrozí a nezastaví a Vodnáři a Ryby budou spíše pomáhat ostatním, takže na vlastní starosti jim ani nezbude moc času.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz