Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:
Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz
Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:
- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:
1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů, čili ke zpomalení stárnutí a zlepšení metabolizmu a k posílení imunitního systému.
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů - přechod přes skleněné střepy, pády důvěry atd.
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles
- další program se tvoří přímo na místě

Cílem tohoto společného programu je, aby jste si dokázali dovolenou užívat i po návratu z ní, v běžném životě. Aby jste se naučili různé techniky, které ulehčí a zkvalitní váš život a zároveň podpoří vaše zdraví a psychickou kondici.

O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení je pouze možné do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč.

Informace jak správně postupovat pošleme, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.
A nezapomínejme samozřejmě ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz dlouhověkosti.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 

 

 
Horoskopy na sobotu 06.01.2018

V dnešním horoskopu je nápadná konjunkce, čili spojení Marsu s Jupiterem ve Štíru. Štíři měli minulý rok tolik starostí, že ani nevěděli, odkud na ně může co spadnout a z které strany něco vyskočit , někteří Štíři si dokonce říkali, že je to až nenormální, jak se na ně lepí smůla - samozřejmě to bylo hlavně díky astrologickým konstelacím a osudu, letos už od ledna všechno začíná trochu jinak, lépe a radostněji, jak by řekl lidový vypravěč, všechno se naladí na veselejší notečku. Je sice pravda, že podle celkových konstelací může největší štěstí Štíry potkat dnes o půl čtvrté ráno, ale to je už celkem vedlejší, důležité je spojení Marsu s Jupiterem, kteří dnes v pevném objetí setrvají celý den. V praxi to znamená, že se v podstatě všechny zamýšlené skutky a plány vydaří, nic neskončí nehodou nebo nečekaným neštěstím a to platí i pro dopravní nehody, kde skutečně člověk neví dne ani hodiny, zastavíte na červenou a zezadu do vás narazí muž s ručním vozíkem nebo cyklista, kterému se ve větru omotala šála kolem hlavy. Takže nic takového se dnes nestane.
Lvi a Vodnáři se budou chtít prosadit v rodině, je možné, že vymyslí nějakou rodinnou akci, ale v průběhu dne se bude stále dokola ukazovat, že to nebyl zrovna nejlepší nápad. Pozor na to, je možné, že veškerá upřímně míněná snaha skončí hádkou mezi zúčastněnými stranami. Na vině, pokud se tomu nevyhnete, by samozřejmě opět byly jen a pouze astrologické konstelace.
Berani si budou dávat dohromady plány, týkající se práce a částečně také vztahů, v podstatě by se dalo říct, že první týden roku 2018 se jim bude jevit jako docela úspěšný.
Býci, Blíženci, Raci, Váhy a Panny se dnes přizpůsobí jakékoliv situaci, dnes se u nich nebudou projevovat vůdčí sklony, ani touha po nadvládě, spíše se promění v pozorovatele a budou si pasivně užívat života. I to je někdy dobré, zvláště když si člověk potřebuje odpočinout.
Střelci, Kozorozi a Ryby dnes mohou dělat, co je baví a nebudou se muset do ničeho nutit. Je ale možné, že i přesto se zcela nečekaně seznámí s někým, kdo, jak vždy s oblibou říkám, jim může být v budoucnosti nějakým způsobem užitečný. Na podrobnější rozbor už bohužel nemám místo, ani nechci zbytečně mrhat vaším časem, ale je jasné, že vše se potom řídí podle individuálních dispozic. Osud může být nakonec ovlivněn úplně vším, ať už to bude, třeba v rámci společensky laděné diskuze, lákavě postavený Ascendent nebo se do hry vloží záporný Rh-faktor jedné z diskutujících stran.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz