Řecko s Ravenem, Monikou a Pepou Šálkem - termín září 2018

Srdečně vás zveme na společnou dovolenou v Řecku, spojenou se zajímavým programem. Tento program zajišťují:
Raven Argoni - www.argoni.com
Josef Šálek – www.silavedomi.cz
CK Apollon – www.ck-apollon.cz
Letovisko Nea Vrasna se nachází na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Zdejší historie sahá až do doby antické, kdy zde vojevůdce Vrasidas odrážel útoky Peršanů. Toto území je zároveň úzce spjato s Alexandrem Velikým a Aristotelem.


V Nea Vrasně krom jiného oceníte:
- krásné písčité pláže,
- nádhernou zátoku egejského moře, obklopenou pohořím
- úžasné služby delegátky
- soukromí ve vybavených studiích s kuchyňkami
- stabilní slunečné počasí
- bohatý výběr fakultativních programů a výletů

Je jedno, zda-li pojedete s rodinou, jako pár nebo jako jednotlivci. Skupinu propojuje doprovodný program a přátelská atmosféra podobně smýšlejících lidí. Proto se tam nikdo necítí být osamocen.
Pobytovou a dopravní organizaci zajišťuje CK Apollon, s kterou už léta úspěšně spolupracujeme.

Doprovodný program:
1. Meditace spojené s pohybem, které vedou ke zrychlení podmíněných reflexů, čili ke zpomalení stárnutí a zlepšení metabolizmu a k posílení imunitního systému.
2. Každodenní ranní cvičení 5 Tibeťanů
3. 2krát kruh sdílení s bubnováním a meditací
4. Program na zvládnutí zátěžových situací a strachů - přechod přes skleněné střepy, pády důvěry atd.
5. Jednodenní výlet auty k vodopádům a na Akropoli, ve které se narodil a žil Aristoteles
- další program se tvoří přímo na místě

Cílem tohoto společného programu je, aby jste si dokázali dovolenou užívat i po návratu z ní, v běžném životě. Aby jste se naučili různé techniky, které ulehčí a zkvalitní váš život a zároveň podpoří vaše zdraví a psychickou kondici.

O řecké pobyty s CK Apollon je čím dál tím větší zájem. Proto nepodceňujte následující :
Závazné přihlášení je pouze možné do 31.1.2018!
Jedině do tohoto data mohou být letenky garantovány. Máme omezený počet míst, tudíž ani zde neváhejte se včasnou zálohou, která je jedinou garancí vaší účasti.

Celková cena 17 000 Kč (může se ještě lehce změnit) zahrnuje:
- leteckou dopravu
- 12denní pobyt s ubytováním
- doprovodný program
- pojištění CK proti úpadku
- služby delegáta CK

Jediným závazným přihlášením je složení zálohy 3000 Kč.

Informace jak správně postupovat pošleme, když se nám ozvete na kterýkoliv z našich mailů.
A nezapomínejme samozřejmě ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz dlouhověkosti.

 
Jak se Průhonice začínají podobat Dubaji - a hlavně, co nám to všem přinese.
 

 
 
Horoskopy na pátek 05.01.2018

Pokud máte od začátku tohoto roku 2018 dojem, že se všechno rozebíhá tak nějak váhavě, pomalu, nemastně a neslaně, je hodně velká pravděpodobnost, že patříte mezi Berany, Raky, Váhy a Kozorohy, čili máte jedno z kardinálních znamení a současně budete mít i pravdu, protože na to, že nový rok začínal úplňkem (Slunce v Kozorohu - Měsíc v Raku) a během dneška prošel Měsíc dalším znamením, Lvem a a dostal se do Panny se toho, ač to zní mnohoslibně, stalo poměrně málo. Je velmi dobře možné, že speciálně Berani, Raci, Váhy, Kozorozi a z velké části také Štíři, Lvi a Vodnáři mohou mít dojem, že dochází ke zpomalení času nebo si připadají jako ve zpomaleném filmu, i když já sám nevím přesně, co znamená být ve zpomaleném filmu, protože jsem nikdy ve zpomaleném filmu nebyl, ani v něm nehrál, takže nevím, co všechno to obnáší. Možná si člověk připadá, jako kdyby se všechno kolem zpomalilo nebo jako kdyby se on sám zrychlil, je tedy možné, že se objeví i pocity netrpělivosti (to to trvá, už aby to bylo, ježíš, to je doba... a tak podobně). Určitě se ale můžeme shodnout na tom, že mluvíme o určité disharmonii, která může nastat, když se nám do života snaží proniknout někdo, kdo nás moc nezajímá. Takže, všechna dosud vyjmenovaná znamení by si měla v těchto dnech dávat pozor, s kým se baví, s kým tráví čas, proč se s ním baví a s kým diskutují a debatují, jestli mezi nimi není někdo, koho podceňují nebo na něho vyloženě nejsou zvědaví.
Konstelace praví, že v prvním týdnu tohoto roku dojde k velkým komunikačním změnám ve společnosti, lidé se budou seznamovat a dávat se do řeči jak o závod a často se může stát, že se seznámíte s někým, kdo vás hned po pár minutách přestane bavit, ale může tomu být i naopak, často se stane, že vy toho druhého budete obrovsky zajímat, ale on vás ne a jsou z toho potom situace, které by se daly označit jako "šarády", jinými slovy také zmatky, zkoušky a omyly. Ale nemusí to být celkově ztráta času, víte, že když se sejdou dva géniové nebo dva lidé, kteří si mají co říct, že to často může v kladném slova smyslu pohnout dějinami lidstva nebo znovu nastartovat usínající proces evoluce.
Takže jsme si právě řekli, že v konstelacích je zmatek a může být i zmatek v komunikaci, s tím se nedá nic dělat. Chladnější hlavy si dnes zachovají Býci, Blíženci, Štíři, Střelci, Vodnáři a Ryby. Univerzální rada dnes zní, pokud sami nechcete zapadnout do všeobjímajího chaosu a zmatku, nenechte se od nikoho k ničemu, na co vyloženě nemáte chuť, přemluvit. Nenechte si nic vnutit. Nebudete si potom muset lámat hlavu nad otázkami jako třeba, ježíšmarjá, já tady pracuju jako převozník? Od kdy vlastně? Kdo mi to veslo vrazil do ruky?
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz