Sex vs. vztahy

Problém - Dobrý den, nedá mi to, abych se nezeptala, kam se řítí světová ekonomika a co nás v nejbližší době vlastně čeká?

 

Na tuto otázku jsem vykládal karty už mnohokrát a mnohokrát jsem se také díval na astrologické konstelace. Pokud si pamatujete, tak jsem jako jediný astrolog téměř na den přesně předpověděl začátek těžké celosvětové ekonomické krize v roce 2008 a také jsem předpovídal, že se ekonomika ocitne v neřešitelné situaci, čili, že nepůjde o žádný "léčitelný" ekonomický kolaps, jako tomu bylo například v roce 1929, kdy špatné výpočty a odhady otřásly burzou, pár lidí přišlo o všechno, ostatní z toho měli šok nebo se alespoň pořádně lekli a život šel dál.

Problém, který se v plné kráse zjevil v roce 2008, je neřešitelný, protože spočívá ve špatném vidění reality a ve špatném ohodnocení věcí, nemovitostí a práce a hlavně ve špatném odhadu finančních odměn lidí, kteří často nic nedělají, přestože jsou zdraví a práceschopní. Armády úředníků nás stojí víc, než kdyby to byli vojáci, kteří by za nás každý den nasazovali své životy v lítém boji.

Občas se bankéři snaží zachránit nebo spíše oddálit konečný kolaps (možná i se šampaňským a s ohňostrojem) tím, že se tisknou nové bankovky, ale to nás může udržet nad vodou ještě tak rok a půl nebo i dva roky. Ale neberte to ode mě jako prognózu zkušeného ekonoma, ekonomiku jsem nikdy nechápal, nechápu ji a zřejmě ji ani nikdy chápat nebudu. Například nerozumím záporným číslům, nedovedu si je představit v praxi. Jak vypadá v přírodě cokoliv, co by se dalo vyjádřit pomocí záporných čísel? Jak vypadá dluh? V přírodě buď něco je nebo to není, ale není možné, aby někde byli třeba mínus dva jeleni nebo aby se na louce vyskytovalo nebo spíše nevyskytovalo mínus dvacet koní. V ekonomice je to ale běžné, přestože je to blud, který nikdo nikdy neviděl na vlastní oči a jsem přesvědčený, že tomu tak bude i nadále. Když někdo tvrdí, že někde viděl ducha, tak si ostatní myslí, že mu hráblo, když někdo řekne, že má na kontě mínus dva milióny, většina lidí mu to věří. V tomto případě asi hráblo všem, což je zřejmě také hlavní příčina celosvětové krize. Lidé prostě nevidí realitu nebo naopak vidí něco, co neexistuje. Dobře, řekněme si, že ekonomika je hra, která má svá umělá pravidla, čili se na ni vztahuje matematický zákon, hovořící o tom, že všechny systémy, které člověk stvořil, se samy po určitém čase zhroutí v paradoxech a tuto hru musíme všichni hrát, protože nám ji pár psychopatů vnutilo (možná se přitom královsky bavili), ale doba trvání této hry je omezena. Možná se dožijeme doby, kdy se děti budou ve školách učit o ekonomice jako o největším kolektivním záchvatu šílenství, které lidstvo postihlo v ranném stadiu evoluce. Možná vědci objeví vir, který za všechno může, ale zatím je to ještě hudba budoucnosti, takže se musíme ke složenkám a dopisům s modrým pruhem chovat jako k symbolům nejvyššího božství (nepřipadáte si jak pitomci? Já ano...), no a co se týká budoucnosti, tak jsou dvě cesty.

První možnost je, že se k moci a k rozhodování dostanou lidé, kteří vidí realitu a umí počítat, takže si snadno spočítají, že když je průměrný plat třeba dvacet tisíc, tak nemohou být průměrné výdaje na živobytí a bydlení třeba pětadvacet tisíc. Něco je tady spočítané špatně nebo někdo udělal nějaký hodně špatný odhad, který neodpovídá realitě, protože se zatím nic nehroutí a všichni tak nějak žijeme. Ale je nutné příjmy a výdaje a hlavně ohodnocení práce rychle přepočítat.

Druhá možnost je takříkajíc "ekonomická". Příjmeme skutečnost, že výdaje na život a na existenci v této společnosti jsou vyšší než příjmy, takže nám někde bude stále narůstat "dluh". Potom samozřejmě a zákonitě nastane den, kdy "dluh" přestoupí hodnotu všech existujících peněz a ekonomika zkolabuje. Je to vlastně to samé, jako kdybych sepsal jízdní řád, který by vlaky ani autobusy nemohly stíhat, protože by přesahoval jejich možnosti. Systém by se začal hroutit v jednom zpoždění za druhým, až by spadl definitivně. Zachránit by se to dalo, kdyby místo nějakého magora, který by počítal s průměrnou rychlostí vlaku 400 nebo 500 km/hod a s desetivteřinovými zastávkami, by nastoupil někdo, kdo by neměl, jak s oblibou říkám, v hlavě nasráno.

Takže to je můj osobní názor na ekonomiku a v podstatě i na politiku

Jinak se s budoucností dá počítat, že bude jako pohádka o milionáři, později miliardáři (a jeho rodině), který chtěl ukrást Slunce. Jenomže astrologům Slunce chybělo v horoskopech, tak šli a dali milému miliardáři po tlamě - a život šel dál.

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete vášsd dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Procházka Průhonickým parkem pokračuje. Pozorujeme volavku, která na snímku není moc vidět, i když ve skutečnosti byla obrovská. To je holt občas rozdíl mezi skutečností a vlažnou public relation.
 

 
Horoskopy na čtvrtek 04.01.2018

Dnes je naproto jasné, že ze všech znamení se budou mít nejlépe Kozorozi a hned za nimi budou Berani, Střelci a Ryby. To jsou znamení, která svým majitelům dnes budou přinášet radost a štěstí. Stačí jen, jak se esoterně říká, otevřít své čakry a nechat se překvapit. Pokud ještě čakry otevírat neumíte, tak se to co nejrychleji naučte. Všechno se vám bude dařit a pokud na něco zapomenete nebo něco popletete, tak to bude vypadat, že jste to v záchvatu geniality a jasnozřivosti udělali naschvál. Takže u výše jmenovaných znamení to vypadá na celkem bezproblémový, i když pracovní den.
Býky čeká cestování nebo se objeví možnost cestování.
Blížence osloví nová pracovní příležitost nebo i možnost dělat něco samostatně jako osoba samostatně výdělečně činná.
Raci se mohou setkat s někým, koho už dlouho neviděli, ale vidět ho chtěli.
Lvy může dnes celkem snadno zaujmout nějaká zajímavá nabídka školy, kurzu nebo nějakého vzdělání. Které původně vůbec neplánovali.
Panny pocítí nepřekonatelné nutkání začít doma uklízet. Nebo si začít dělat ve svých věcech systém.
Váhy budou od rána zápasit s nepřekonatelnou chutí k jídlu.
Štíři se dnes opět mohou snadno zamilovat nebo se do někoho takzvaně zakoukat. Konstelace na to mají výborné.
Vodnáři se dnes budou cítit jak rození radilové. Poradí každému a naprosto se vším, i když tomu třeba nebudou moc rozumět. Ale někdy prostě jsou takové dny.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz