Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Dexík se s nadšením zapojuje do diskuze. Na všechno má svůj vlastní názor. Když ho nemá, tak alespoň zaštěká. Je docela zajímavé, že čím je nějaký tvoreček menší a v určitém slova smyslu i bezvýznamnější, tím je srandovnější, když se nad něčím rozčiluje. V podstatě je to podobné jako u politiků nebo když se začne hádat chudý s bohatým.
Dexík se rád dívá na televizi, když nejsem doma, na různá talk-show a potom vždycky kritizuje, že tam byl ten a ten a proč tam vlastně byl, když nic zvláštního v poslední době neudělal, nic nevytvořil a vůbec nic zajímavého nevymyslel, ani neřekl, takže kdyby tam vůbec nebyl, tak by se absolutně nic nestalo a já mu na to říkám - a kdybys ty sám nevěnoval svůj čas, tedy kus svého života debilovinám, možná by sis všiml zajímavějších věcí, které jsou všude kolem nás a tedy i kolem tebe a které by ti mohly přinést do života něco užitečnějšího, než tlachání výherců v loterii o tom, jak k sobě přivolat princip štěstí.
 

 
Horoskopy na středu 03.01.2018

Jsme na samém začátku roku, začněme tedy od konce horoskopu, od Ryb. V Rybách je Neptun, který je v trigonu ke konjunkci Mars-Jupiter ve Štíru a celá tato konjunkce je v T-kvadratuře k Měsíčnímu vzestupnému uzlu ve Lvu a Měsíčnímu sestupnému uzlu ve Vodnáři. Možná to zní na první poslech složitě a mohou se i dnes projevovat složité komunikační vazby mezi Rybami, Štíry, Vodnáři a Lvy, když si to ale celé zjednodušíme, neznamená to nic jiného, než, že Ryby dnes mohou působit jako styční důstojníci pro domluvu a obecnou komunikaci mezi Lvy, Štíry a Vodnáři. Někdy se stane, že se tři nebo čtyři lidi setkají při důležitém jednání, třeba v hospodě nebo v restauraci u baru a nemohou se domluvit. To je už celkem jedno, na čem se domlouvají, jestli je to koupě či prodej čehokoliv nebo jen obvyklá výměna názorů na kvalitu místního zastupitelstva, tak ať se snaží sebevíc, nemohou najít společnou notu ani jakékoliv tvrzení, ze kterého by mohly obě strany bez bázně a hany vyjít. Často nemohou najít nejenom notu, ale ani společný rytmus. A najednou do debaty vstoupí nově příchozí (v tomto případě pan nebo paní Ryba), řekne pár informací, prohodí pár poznámek a všechno najednou začne být jasné. Jak to, že jsme se tak dlouho nemohli domluvit, když vlastně o nic nejde? A za chvíli to už vypadá, že pádný důvod objednat šampaňské na přípitek je na světě.
Ryby s Vodnáři se dnes domluví prakticky na čemkoliv, stejně jako se snadno domluví se Lvi, ale těžko se budou domlouvat Vodnáři s Kozorohy a Střelci, zvláště pokud půjde o cokoliv, co souvisí s rodinnými vztahy a majetkem a stejně tak se nedomluví Váhy se Štíry, ale mohou si vesele a bez zábran popovídat s Pannami a Raky.
Pokud se dnes někde sejdou Raci, Lvi a Berani, mohou se s hodně velkou pravděpodobností pohádat a pokud se dokáže někdo s někým z této trojice smířit a dohodnout, tak jedině Berani s Raky a to ještě až v odpoledních hodinách.
Býci a Blíženci se dnes nebudou chtít míchat do žádných diskuzí a udělají jenom dobře, dnešní horoskop je celkově silně nevyvážený a princip disharmonie se dnes bude snažit vloudit do jakékoliv komunikace, takže bude stači chvilka nepozornosti a najednou zjistíme, že se s někým hádáme. A přijdeme k tomu jak slepý k houslím. Nebo i slepí k houslím, kdyby nás bylo víc. Ale pořád si myslím, že je lepší založit dobře ladící smyčcový orchestr nebo alespoň kvarteto, než se kolektivně rozhádat kvůli nějaké pitomosti.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz