Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Když se nás kdokoliv zeptá, co jsme dělali předevčírem, respektive včera v nejryzejších ranních, přímo už v popůlnočních hodinách, tak jsme se bavili ohňostrojstvím, respektive ohňostrůjstvím, potom jsme se věnovali jako vždy rituálům a fotografické, filmové a spisovatelské tvorbě. Je docela zajímavé, že celý život si od svých pomalu už dvanácti let přivydělávám, popřípadě se na plný úvazek živím psaním (jako spisovatel, redaktor, povídkář, fejetonista, či majitel poradenské, magické, rituální či astrologické rubriky, v Česku jsem psal snad do všech novin a časopisů) a fotografováním (za život jsem stvořil desetitisíce fotek, z nichž mnohé byly otiskovány i v prestižních amerických a německých časopisech, samozřejmě i českých, měl jsem výstavy, pracoval u filmu - Krátký film Praha, animovaná tvorba), takže by se dalo říct, že jsem do české kultury už dávno vstoupil jako spisovatel a fotograf, řekl bych, že těžko najdete člověka, který by v Česku nikdy ode mě nic nečetl nebo neviděl a přesto se mezi námi stále nacházejí zapouzdřenci, kteří mě považují za mírně přiblblého esoterika, který se v devadesátých letech pokoušel prodávat lidem předražené kurzy neurčitého zaměření a potom, když se mu moc nevedlo, tak přesedlal na astrologii, kterou ohlupuje davy nepříliš inteligentních čtenářů dodnes.
Takže, zapamatujte si - Raven Argoni, spisovatel a fotograf. Těžko budete dokazovat, že tomu tak není.
Znalost tarotových karet, symboliky, šamanství, rituálů a magie, stejně jako umění psát horoskopy jsou projevem mých koníčků, neboli hobbies.
 
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Vše se odehrálo 24. prosince 2017, kdy jsme spojili či propojili vánoční magii s rituální magií, kterou děláme běžně. Takříkajíc od rána do večera.
 

 
Horoskopy na úterý 02.01.2018

Měsíc je dnes celý den v Raku, Raci budou zasnění a romantičtí, pokud chcete nějakého Raka k něčemu přemluvit, tak dnešek je k tomu jak stvořený. Slunce je v opozičním kardinálním znamení, v Kozorohu, čili je úplněk, ale není zase tak silný, že by se vyplatilo jej využít k rituálům. Spíše k meditacím - a konat rituály a oddávat se meditacím, je přece jenom dost velký rozdíl.
Lvi na tom budou podobně jako Raci, ale už budou přece jenom uvažovat více reálně.
Berani, Býci, Blíženci a Panny by mohli dnes sloužit jako příklady, vzory či etalony střízlivého, racionálního, logického a nekompromisně analytického myšlení. Nic jim nebude dost jasné a když se jim pokusíte něco vysvětlit, připravte se na delší výslech s množstvím dokazování a vysvětlování.
Váhy dnes nejsou ničím ovlivněné, v opozici mají Uran v Beranu v poslední třetině svého znamení, z čehož vždy pramení úvahy o životě a zvažování různých možností, co a jak dál, z nichž většina stejně nikam nevede. Takže, znáte-li nějaké Váhy a chcete si s nimi  zafilozofovat o životě, udělejte si kafe nebo běžte na kafe a spřádejte sny o dobytí světa a přilehlého vesmírného okolí, odpoledne uteče jak voda a může to být i docela příjemné, ale raději nepočítejte s tím, že dnes uděláte něco racionálně hodnotného nebo účinného v rámci výdělečné činnosti.
Štíři se dnes budou cítit jako vládci vesmíru, nabušení energií a vitalitou, pozor si dávejte  hlavně na to, aby ona energie, kterou dnes budete překypovat, byla namířená tím správným směrem. Budeme doufat, že ano, abyste se nemuseli setkat s menším úrazem nebo se potýkat s dotěrnou nemocí.
Kozorozi dnes mohou mít těžké záchvaty altruismu, je možné, že se budou snažit někomu pomáhat nebo někoho podržet nad vodou - pozor, abyste se přitom sami nezačali topit.
Držet někoho nad vodou si dnes mohou dovolit Vodnáři, ti to už mají tak nějak zapsáno ve svém názvu - a Ryby, které to občas mají i v popisu práce.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz