Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Ještě jednou si připomeneme, jak to vypadalo na nezvykle Štědrý den 2017 v průhonickém parku a potom obrátíme svoji slunnou pozornost znovu na vánoční rituály, které se zde pod naším laskavým vedením odehrály a které mají a budou mít hluboký dosat do tohoto roku 2018.
 
 
Přání pro naše klienty, přátele a známé jsme dávali pod vánoční stromeček, speciálně zasvěcený k tomu, aby plnil jakákoliv smysluplná přání.
 

 
Horoskopy na pondělí 01.01.2018

Dnešní den je svým způsobem posvátný a zvláštní, už jenom tím, že je prvním dnem nového roku a současně je i Novým rokem. Tady lidé často chybují, když svým známým přejí šťastný Nový rok, protože Nový rok trvá de facto pouze jeden jediný den. Je to 1. leden a být šťastný jenom jeden den, když bychom to potřebovali celý nový rok, je dost málo. Proto se také říká jak na Nový rok, tak po celý rok a na Nový rok o slepičí krok, čili se opět Novým rokem myslí a označuje jeden jediný den, kterým je první leden. Když už jsme se dotkli novoročních pranostik, tak se k tomu slepičímu kroku ještě dodává, na tři Krále, o krok dále a na Hromnice o den více. Připadne-li Nový rok na pondělí, bude krutá zima a vlhké jaro, povodně a těžké nemoci. Nicméně, kdyby Nový rok připadl na úterý, byla by zima ještě krutější. Takže buďme rádi za letošní první leden, který připadá na pondělí. Prvních sedm dní se to dobře počítá.
Berani, Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Váhy se dobře vyspí a ráno vstanou do nového dne, Nového roku a nového roku s hlavou čerstvou, odpočatou a svěží. A hned budou myslet na to, co si dají ke snídani a hned potom k obědu. Bude prostě před nimi normální, pohodový den, plný dobrého jídla a pití, jako každý jiný.
Štíři budou šťastní díky nějaké nové známosti, také se mohou na poslední chvíli ještě v roce 2017 zamilovat, pozor na to.
Střelci budou mít plnou hlavu pracovních plánů a pracovních starostí, marně jim budete vysvětlovat, že s tím zrovna dnes nic neudělají.
Kozorozi mají ve svém znamení Saturn, Černou Lunu, Venuši, Slunce a kdo věří na Pluto, tak si k tomu může přidat ještě Pluto - a je z toho dohromady dokonalý guláš, to znamená hlava plná zmatků a pocitově neschopnost si pořádně odpočinout.
Vodnářům a Rybám se nebude chtít nic dělat, maximálně se budou dívat na akční filmy a mezitím se půjdou projít se psem.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz