Sex vs. vztahy

 

Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.

Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
 
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače, na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou. Amulet je na ochranu, talisman přitahuje ke svému majiteli všechno, co je pro něho dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, asi by se mu podařilo mě bouřlivě rozesmát. Jeho snaha by byla na stejné úrovni, jako kdyby se pokoušel vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit ani "padělat" nebo v plné hodnotě znovuvytvořit nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, tak už ho vidím, jak začne meditovat a zaznamenávat své rituály a po třiceti letech nashromážděný materiál digitálně zpracuje do graficky a symbolicky přijatelné formy. Když mezitím ještě napíše šest až deset knih, tak může mít pocit, že už začíná být správně vymalováno. Trochu tato představa vzbuzuje úsměv na rtech, asi jako kdyby vám parta absolventů místní školky oznámila, že se chystají postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

 

V nabídce mám také kurz výkladu a použití tarotových karet, nezapomínejte, že učení o tarotových kartách a o možnostech jak tarotové karty použít, stejně jako základy tarotové magie a praktických rituálů jsem do Čech v roce 1990 přivezl já - sám na sebe se tudíž dívám jako na jediného člověka u nás, který má plné právo výklad tarotových karet vyučovat. Což říkám i vzhledem k tomu, že mám za sebou desítky tisíc výkladů i v kombinaci s astrologickým rozborem životní situace.

A nezapomínejme ani na Kurz meditací a tantry (sexuální magie) a Kurz nesmrtelnosti nebo spíše dlouhověkosti.

 
Zámek v Průhonicích patří ke skvostům naší stavební kultury i s Průhonickým parkem, založeným dnes již legendárním Arnoštem Emanuelem Silvou Taroucou. Čti "tarukou", to je jako "parukou", ale místo "p" je na začátku "t".
 
 
Opět si připomeneme jeden drobný střípek z přepestré mozaiky vánočního rituálního šílenství, pamatovali jsme na všechny, nikdo z našich klientů, známých a přátel nebyl rituálně vynechán či opomenut, pečlivě jsme se snažili z duchovního a psychosomatického hlediska podpírat a podporovat všechny vaše osudy a životní přání, i když jsme se třeba před koncem roku 2017 už nestihli setkat nebo nebyl čas na společné posezení. Je zde vidět, jak můžete ke splnění svých přání rituálně využít přímo vánoční stromek, když už ho máte doma.
 

 
Horoskopy na neděli 31.12.2017

Je možné, že dnes bude hromada lidí vymýšlet zajímavá novoroční předsevzetí, kterými se po půlnoci budou snažit oslnit své okolí a my si teď řekneme, k jakým předsevzetím budou jednotlivá znamení inklinovat a jakým by se měla raději vyhnout.
Poslednímu dni roku 2017 se na hrudi hrdě blyští numerologická osmička, která má podobný význam jako legendární pentagram, pečeť radosti a štěstí. Takže je dlužno si uvědomit, že rok 2017 neskomírá, neumírá, nepohasíná, ale odchází a mění se před strážní budkou naší existence jako hradní stráž. A my se možná zbytečně soustředíme na výměnu stráží, místo abychom se více koncentrovali na možnost výměny současné kadibudky za budoucí hrad, ale to už si můžete vzít jenom jako námět k občasnému zamyšlení nad vlastním osudem.
Berani budou mít báječnou možnost učinit něco konstruktivního se svým vzděláním, jejich budoucnost se vznáší nad realitou ve znamení školy, školení nebo nějakého užitečného kurzu.
Býci mohou učinit zajímavou změnu ve stravování a v péči o tělo, například si řeknou, že budou chodit pravidelně cvičit a možná si vyzkouší i nějakou zajímavou a hlavně přínosnou meditaci.
Blíženci se mohou vydat na cestu za zlepšením práce, pracovních možností a celkového způsobu obživy.
Raci se mohou zamyslet jak jim vyhovuje celkový způsob života a jakou má jejich život perspektivu z hlediska práce a výběru životního partnera. Budou mít pár velmi zajímavých možností vydat se za zajímavým pracovním cílem, jehož dosažení nebudou litovat.
Lvi udělají nejlépe, když se zhluboka zamyslí nad svým partnerstvím, bydlením a pracovními možnostmi.
Panny budou mít příležitost dosáhnout svých cílů, hned jak se zbaví všech zbytečností, které je v životě zdržují. Jejich dílčí cíl by mohl být velký jarní úklid, který se může týkat i zbytečných kamarádů, přátel a různých známostí, o kterých už ani neví, jak k nim vlastně přišly.
Váhy, bylo by dobré, položit si otázku, kdo jsem? Kam vlastně jdu? Co je cílem mého života? Jakým způsobem mohu být ostatním užitečná (užitečný)? Proč by mě měli mít rádi lidi, kterých bych si jako Váha vážila, když si mě oni sami zřejmě nijak zvlášť neváží? Jsou to sice složité otázky, ale Váhy je zvládnou, protože jako jediné znamení zvířetníku, není Váha obrazem nebo symbolem živočicha, ale lidské inteligence. Věděli jste to? No nic, budeme pokračovat, když tak se zamyslete i všichni ostatní sami nad sebou.
Štíři mohou přemýšlet o svém zdraví, hlavně o tom, co mu chybí a co mohou udělat pro to, aby byl problém eliminován. Máte v potravě dost organického vápníku? Co si takhle občas pochutnat na buchtě s mákem?
Střelci, máte vyřešené všechno kolem práce a financí? Jste připravení přijmout zajímavou pracovní nabídku, kdyby se náhodou objevila? Jste připravení pustit se třeba i do rekvalifikace, kdyby tudy vedla vaše cesta ke štěstí?
Kozorozi, neuvízli jste náhodou na své cestě díky tomu, že sice máte hromadu námětů k přemýšlení, hromadu nabídek a hromadu možností zlepšit si svou pozemskou existenci, ale nevíte, na co se vrhnout teď a na co až potom?
Vodnáři, mysleli jste na ulehčení námahy a všeobecné výhody na své trnité cestě za slávou pomocí hazardu? A víte, co je na tom špatně? A proč je to neproveditelné?
Ryby, umíte si vybírat z množství pracovních možností skutečně jen ty nejlepší a nejefektivnější? Neutápíte se občas, i když jste Ryby, které by se utopit neměly, ve zbytečnostech?
Takže to bylo pár námětů k zamyšlení a k přemýšlení o novoročních předsevzetích.
Takže ať se vám všechno, co bude pro vás užitečné, podaří a ať je další rok pro nás pro všechny hezký a užitečný.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz