Vytisknout
Kategorie: News

Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Průchod magickou koulí jasnosti, jasnozřivosti a hojnosti během nejdelší noci v roce. Ano, bylo to hodně magické, až rituálně zběsilé či zběsile rituální.
 
 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače nebo na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou.
 

 
Horoskopy na pátek 29.12.2017

Často se v horoskopech, zvláště potom v denních horoskopech podceňuje význam měsíčních fází, přičem jde o výraznou součást neustále se měnících denních konstelací. Každý den se výrazně mění postavení Měsíce a z hlediska numerologie nás co chvíli něčím překvapí Čas, který taky chvilku nepostojí. Určitě jste už někdy zažili, že vám ujel vlak nebo autobus. Nebo přímo před nosem tramvaj či metro. Přiběhnete na nádraží nebo na stanici, do přístavu, na letiště, na parkoviště velbloudů - a není kam nastoupit. A zmenšující se tečka na obzoru se chytá už jen velmi těžko. Taxík na vás počká, třeba i několik hodin, ale jakmile se chcete stát součástí hromadné přepravy cestujících, musíte se přizpůsobit jízdnímu, lodnímu, paroplavebnímu či letovému řádu.
A proč to říkám, protože dnes je dost vysoká možnost, že něco ujede nebo obrazně řečeno "ujede" Býkům, Lvům, Štírům a Vodnářům. Býci mohou dokonce i zapomenout na nějakou schůzku, kterou si nedávno domluvili a potom jim doslova vypadla z hlavy, Lvi mohou zmeškat nějakou cestu za odměnou, neřeknu jakou, to už záleží na situaci, ale mohli by si v něčem polepšit, kdyby něco nezmeškali, přesněji se to říct nedá. Štíři dnes mohou zmeškat schůzku s partnerem, partnerkou nebo potenciálním partnerem a muži - Štíři budou mít více štěstí než ženy - Štíři. Vodnářům se může snadno stát, že zmeškají cokoliv, co se týká či dotýká včasného zaplacení jakéhokoliv dluhu nebo splátky.
Takže si na tohle na všechno dejte pozor a ušetříte si plno starostí a zklamání. Často se stane, že člověku ujede vlak jen díky tomu, že se s někým zakecá o deset minut déle, než by bylo zdrávo - a neštěstí je hotovo.
Berani a Ryby dnes dokončí něco, co je pro ně dost důležité. A ještě se to jako důležité ukáže i v budoucnosti.
Blíženci a Raci nemusí nic důležitého řešit, spíše se mohou oddávat zábavám a radovánkám.
Panny a Váhy budou s obsedantní urputností pořád kalkulovat, co bylo a co nebylo a co mohlo být, kdyby to, co bylo, nebylo a naopak, ale, jak jsme si již řekli, je to jenom ztráta času a nic chytrého z toho nekouká.
Střelci a Kozorozi se možná pokusí uvést do života některý ze svých geniálních nápadů, ale spíše zjistí další životní možnosti kudy "vlak nejede" a zřejmě ani nikdy nepojede a nemusí se ani jednat o zpoždění nebo zmeškání.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz