Sex vs. vztahy

 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače nebo na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou.
 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Po průchodu koulí jasnosti na náměstí v Průhonicích jsme se šli podívat na sochu Jana Nepomuckého, vše v rámci Velkého Vánočního rituálu, jehož první část jsme konali 24. prosince 2017. Využíváme při této příležitosti pozoruhodné Síly posvátných vánočních nocí. Když to uměli a dokázali pohané, Keltové a Druidové (pokud vůbec existovali) tak proč bychom to nezvládli my, novodobí ekonomičtí otroci se středoškolským a vysokoškolským vzděláním, i když nám bylo protiústavně odpíráno? Videjko bude mít ještě své rozzářené pokračování.
 
 
 
Horoskopy na čtvrtek 28.12.2017

 
Výrazý posun napětí a odhodlání porvat se s budoucností přechází dnes v ranních hodinách spolu s Měsícem z Berana, neboli Skopce do znamení Býka. Projeví se to například tak, že Berani, kteří šli včera na kutě s pevným odhodláním uskutečnit dnes cokoliv pracovně či podnikatelsky výrazného, zjistí hned ráno, zčerstva po probuzení, že chuť a motivace, se kterou včera usínali, je pryč. Bývá to takový dost divný pocit, když se nadšení a odhodlání najednou změní v obavy, až strach. Co bude, jak to dopadne? Zvládnu to? Co když dnes nic nevyjde a skončí to špatně? Co se stane, když udělám nějakou botu? Pokud nepodnikám v obuvnictví, tak to může být docela průšvih...
U Býků to je dnes přesně naopak, ráno se probudí a řeknou si, hm, ono na tom přece jenom asi něco bude, že ráno je moudřejší večera, teď už jasně vidím, jak na to, zbývá jen to udělat.
Určitě jste si všimli, že pokud jste se někdy pokoušeli o takové ty dobrodružné cesty ke zvládnutí života, jako je třeba pozitivní myšlení nebo buddhisticky kladný pohled na jakoukoliv debilovinu, která se vloudí do vašeho života, tak jste určitě už zjistili, že někdy to jde, ale někdy to prostě nejde.
Kriticky naladěným myšlením a celkem přesným, až analyticky vyhroceným pohledem na život dnes budou oplývat Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby. Je docela dobře možné, že když se jich zeptáte na jejich názor na cokoliv, co se týká vašich plánů do budoucnosti nebo zamýšlených cílů, že uslyšíte i něco, co vám přímo nezalichotí, ale někdy může být i pravda docela užitečná.
Blíženci, Raci, Lvi, Panny a Váhy nebudou chtít dnes nic řešit, raději si hlavu ukroutí, jen aby zjistili, kde se odehrává jaká zábava a pokud se setkají s jakoukoliv možností, jak bezbolestně ztratit hromadu času, tak je neudržíte, ani kdyby byli svázaní řetězem.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz