Sex vs. vztahy

 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
 
Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače nebo na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou.
 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Postáli jsme v tichém zamyšlení u jesliček a pro zajímavost jsme si připomněli, že první lidé, kteří spatřili Ježíška na vlastní oči, byli Mágové - Astrologové, to si musíme připomínat stále zas a znova. Nebyli to právníci, doktoři nebo kněží, papež na velbloudovi tam také nepřijel. Dokonce i podle bible samotné měla církev dost starosti s tím, aby tak nějak strávila Ježíšovo učení. I když je pravda, že v podstatě nám to může být jedno, hlavně, že ježíšek nosí dárky, doufám, že mu to nějaký zákon brzy nezakáže, třeba jako dětskou práci nebo tak.
 
 
 
Horoskopy na středu 27.12.2017

Primární direkce a jiné elitní prognostické metody dnes necháme stranou a podíváme se rovnou na podstatu elementárních konstelací, které jasně říkají, že nastal čas zúčtování a ohlížení se dozadu. Podle zákonů analogie se dá i statisticky dokázat, že poslední týden v roce řidiči více používají zpětná zrcátka, jako kdyby si všechno, co jsme prožili a částečně i způsobili, vyžadovalo nějaké vysvětlení, popřípadě komentář. Jsou i tací, mezi námi, jako jsou třeba Berani, Býci, Blíženci, Raci a Lvi, kteří jen filozoficky pokrčí rameny a řeknou si, co se stalo, stalo se a zřejmě se to už neodestane a věnují se cukroví a pracovnímu kafíčku a večer si vyzkouší svou psychickou výdrž u televize. To jsou přesně ti, kteří žijí nenápadně mezi námi podle nepsaných zákonů čisté esoteriky, podle níž platí, že harmonice na duchu je vidět jako harmonie na těle.
Jsou ale i tací, jako jsou dnes Panny, Váhy, Štíři a Střelci, kteří stále znovu a znovu kalkulují a pořád dokola si nevěřícně opakují, jedna mínus jedna rovná se nula, no to snad není možné? A nedalo by se to nějak napravit nebo vrátit? Říkám rovnou, nedalo. Je naprosto zbytečné obracet svou mysl do minulosti, jedinou omluvou je snad sepisování pamětí, které mají ostatní upozornit na chyby, kterými si mohou takříkajíc pohnojit život. Většinou, když se stane v životě něco nemilého, je to vždy spojené se ztrátou času, tak nějak si nevzpomínám na nic, co by bylo sice nepříjemné, ale přidalo by to třeba rok života, z jednoho prostého důvodu a to je ten, že délku života ovládají emoce a negativní emoce jako zoufalství, panika, deprese, napětí a stres na délce života notně ubírají. Tak se dnes zkuste raději věnovat cukroví a popíjení kafíčka, klidně i v práci, dnes se to bude tolerovat - a možné se obejdete i bez té televize, i když je pravda, že pro mnohé je televize už jako droga. Dejde lidem chléb a televizi - a přestanou se zajímat o sebe - popřemýšlejte o tom - chyba je, že příliš lpíte na minulosti a přitom žijete v přítomnosti. Jak říkal už známý kulturista a herec Arnold Schwarzenegger, škoda, že se nedá žít v minulosti. Prostě nedá, ale nemusí vás to přivádět k zoufalství. Většina lidí to nějakou dobu přežije.
Kozorozi, Vodnáři a Ryby možná budou dnes mít práci s tím, aby se soustředili pouze na to, co mají udělat, takže se snažte vyvarovat zbytečných chyb, byla by to škoda, zrovna ke konci roku, když máte vbíhat do cílové rovinky s čistým štítem.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz