Sex vs. vztahy

 
V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače nebo na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou.
 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Vzpomínku dnes věnujeme příteli Reonovi a jeho magické jeskyni na Petříně.
 
 
 
Horoskopy na úterý 26.12.2017

Neúprosný Čas ukrajuje poslední zbytky roku 2017. Stejně je to zajímavé, jak se hromada věcí, které donedávna vůbec neexistovaly, zničehonic staly skutečností a i když byly zajímavé nebo prospěšné, tak než jsme jim mohli zatleskat, upadly opět v zapomnění, jako kdyby nikdy neexistovaly. To jsou slova, která by se měla tesat do kamene nebo si na ně zítra už nikdo nevzpomene.
Filozofovat o čase a o životních úspěších a neúspěších dnes budou Berani, Býci a Blíženci - a je dost pravděpodobné, že přitom přijdou i na pár docela užitečných myšlenek, jako třeba, co by mohli sami změnit na svých vlastních životech, aby jim dali nějaký vyšší smysl.
Více společensky než pracovně dnes budou trávit volné chvíle také Raci a Lvi a podle všeobecných konstelací budou k tomu mít i dost příležitostí, které jaksepatří využijí.
Panny  a Váhy přepadnou myšlenky na cestování, tak je přitom raději nebudeme rušit.
Štíři budou opět překypovat energií a budou hodně myslet na sex. Za tím se často ani tolik cestovat nemusí. Třeba z toho bude něco zajímavého.
Střelci budou chtít stále něco řešit, mají ve svém znamení Merkur, planetu práce, financí, komunikace a domluvy, takže se budou snažit komunikovat všemi možnými způsoby na všechny strany. Bohužel se ale nedá říct, jestli jejich snaha bude úspěšná či prospěšná či nikoliv.
Kozorozi opět budou vysmátí, i když nějaké starosti budou muset řešit, nenechají si narušit dobrou náladu.
Vodnáře a Ryby dnes nic nevyruší ze snění, chce to jenom schovat kalkulačky do kapsy a za chvíli se budou zase usmívat.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz