Sex vs. vztahy

V aktuální nabídce mám nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače nebo na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou.
 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Pokud se chcete něco užitečného naučit, musíte se smířit s tím, že každá legrace něco stojí. Připomeneme si opět jedno vzpomínkové videjko - hlavně si ale pamatujte, že cvičit podmíněné reflexy je nutno každý den. Stále to opakuji, ale někdy si připadám jako Mistr v hodu hrachem na zeď. Takže ještě jednou - chcete něco pro sebe udělat, něco, co bude mít význam pro váš život a nebude to zbytečná píčovina, ani něco, co se může rychle naučit každý a začnete v sobě pěstovat podmíněný reflex. Budete jej procvičovat, osvěžovat a dále pěstovat každý den. Nemusí to být hodiny denně, stačí pár minut - a váš život se začne od základu měnit. Žádná jiná změna v myšlení vám nepomůže se změnou osudu tolik, jako nácvik a pěstování podmíněných reflexů, užitečných pro život (=meditace). Všechno zřejmě pochopíte až v okamžiku, kdy se začnou odehrávat změny, na které čekáte, přestože jenom čekat je u většiny změn hodně málo.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz