Sex vs. vztahy

Ode dneška mám v nabídce nový digitální amulet na rok 2018 - cena je 2000 Kč
č.ú. 105677704/0300
Digi-amulet-talisman na rok 2018 dostanete mailovou poštou jako přílohu, kterou si nahrajete buď do počítače nebo na flešku nebo do mobilu a budete nosit s sebou.
 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
Když už máme tu vánoční náladu a chuť na řízky -
 

 
Horoskopy na neděli 24.12.2017

Když se podíváme na dnešní den čistě z astrologického, numerologického a částečně i obecně ezoterického hlediska, nemůžeme si nepovšimnout bohatýrského seskupení Slunce-Venuše-Saturn a Černá Luna na samém začátku Kozoroha. Venuše je ještě na konci Střelce, ale už do této skupiny patří, čili ji "ovlivňuje" a celé vyjmenované planetární seskupení, neboli stellium ovlivňuje i okolní znamení zvěrokruhu. Vždy, když v astrologii mluvíme o "ovlivňování" je to myšleno symbolicky. Astronomové se vždy snaží v televizních debatách astrologům vysvětovat, že planety nemohou nikoho ovlivňovat, pak jsou z toho dalekosáhlé debaty o ničem, asi jako když se baví slepý s hluchým. Astrologické ovlivňování lidských osudů je v podstatě to samé jako génius loci nějakého místa. Přijdete někam, kde se odehrálo něco pohnutého a máte zvláštní pocit, který jinde nemáte. Hodinky se vám tam nezastaví, ale taky z křoví nevyskočí žádný akademik, aby vám vysvětlil, že ve skutečnosti tam nic takového není. Lesk a bída astrologie spočívá v tom, že astrologie je symbolická psychologie,  pracující se symbolikou a artefakty, které patří do astronomie. Astronomie budí zdání užitečnosti, protože astronomové každou chvíli objevují nové planety, které jsou podobné Zemi, jsou od nás vzdálené, bratru, tak dvacet světelných let a je tam vhodné místo pro život. Astrolog s lidmi diskutuje o jejich životě a plánech do budoucnosti a možných osudových chybách, kterým by se mohli vyhnout právě teď a tady.
Je to podobné jako s vírou v Ježíška, který nosí dárky. Nevím, jestli vám něco říká jméno Francis Bret Harte, americký spisovatel, který psal povídky. Proslul třeba povídkou, Jak přišel Ježíšek do Simpson baru, známá také pod názvem Jak přišel Ježíšek do Sacramenta. V drsné divočině žije mezi kovboji malý chlapec, který věří na Ježíška a na to, že nosí hodným dětem dárky a když přijdou Vánoce, tak se o tom chlapi začnou bavit u baru a jsou mezi nimi i takoví desperáti, že toho o Ježíškovi a o Vánocích moc neslyšeli a najednou se jim ta myšlenka zalíbí a tak si řeknou si, že i k nim letos musí Ježíšek přijít a malýmu něco přinést. Seberou se jedou do města, které je vzdálené den nebo dva dny jízdy koupit nějaké dárky. Jenomže cesta je divoká a nebezpečná, do toho přijde sněhová bouře, ve které je přepadnou Indiáni a při útěku musí překonat ledovou řeku a přitom furt dávají pozor na brašnu s dárkama, prostě, jak už asi tušíte, povídka je to dojemná a právě dnes si to všechno připomínáme, protože život je v podstatě celý o hře symbolů, ať už starých, archaických, vrozených, archetypálních nebo vzniklých na základě analogie a synchronicity - a právě podle těchto symbolů, přímo astrologických budeme mít letos bohatého ježíška všichni, zvláště potom astrologové a ti, kteří se o astrologii zajímají. Koneckonců, kdo z lidí, jako první spatřil Ježíše čerstvě po narození? Přišli snad k jesličkám s Ježíškem nějací doktoři, inženýři nebo astronomové? Ne, byli to mágové, astrologové. Celá polovina dnešního horoskopu napovídá, že Berani, Býci, Blíženci, Raci, Panny a Váhy dostanou něco, co je vyloženě potěší a z čeho budou mít dlouho radost.
Lvi, Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby dostanou pod stromeček ponožky. Už vidím vaše protáhlé obličeje, ale taková ponožka často nejenom zahřeje, ale i pobaví, můžete ji použít i jako rukavici, můžete si z ní udělat mluvící panenku, můžete si ji přetáhnout přes hlavu a kdoví, na co všechno ještě přijdete.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz