Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
 
Horoskopy na sobotu 23.12.2017

Je den před Štědrým dnem a i takové dny mají svůj význam. Numerologická Osmička, symbol štěstí, drží svou ochrannou ruku nad všemi (z tarotového úhlu pohledu) Mágy a Blázny a nad silnými, vůdčím charakterem překypujícími osobnostmi, charakterizovanými jedenáctou kartou Velké Arkány - .Sílou. Každý, kdo má ve svém charakteru, což má obvykle od narození, vůdčí schopnosti a je narozený ve znamení Berana, Býka, Blížence, Raka, Lva a Panny se dnes bude cítit mimořádně dobře. Možná, že až napůl jako spasitel. K těmto lidem se mohou dnes zařadit, podle pravidla nomen - omen i zrozenci všech ostatních znamení, pokud se jmenují Salvátor. Svátek měli včera, ale těžit ze svého jména mohou ještě dnes. Zvláště pokud pracují v bankovním sektoru. Všichni zmínění lidé budou dnes působit dojmem intelektuální převahy nad ostatními - a někdy i mezi sebou navzájem. Charakteristika je síla, rychlost, průraznost. Takže pokud ještě na poslední chvíli vyrazíte na nákupy, abyste se mohli zítra zpříma podívat Ježíškovi do očí, tak si dávejte pozor, ať se nad hromadou nějakých levných vychytávek neutkáte s nějakým Salvátorem nebo Beranem. V tom případě mu raději dejte přednost a na chvíli vykliďte pole působnosti. Hlavně se nesnažte s ním soutěžit, kdo bude první u pokladny. Dnes nemáte šanci.
Váhy mají dobré konstelace prakticky na všechno, pouze by bylo dobré dát si pozor na zdraví. Co dělají záda?
Štíři dnes mohou uskutečnit nějaký rozhovor, který delší dobu odkládali, protože se jim do toho moc nechtělo.
Střelci mohou i dnes uplatnit svůj divoce se vzpínající obchodní talent. Je to prostě v nich, talentovaného člověka dole neudržíte, tak je nechte, ať se projeví.
Kozorozi, ať už mají dobré nebo špatné charakterové vlastnosti se budou pokoušet tahat ze zákulisí za nitky ve snaze řídit své rodiny, firmy, partnery a možná i celý svět. Hlavně, milí Kozorozi, nesmíte ztratit přehled která nitka ke komu vede.
Vodnáři, díky měsíčním vlivům budou překypovat nápady co s volným časem a jak organizovat menší sociální subkultury, jako například slavnosti na vesnici nebo v rodině.
Ryby, kterým vládne Neptun dnes budou mít pocit, že vládnou Neptunu, nicméně se dá očekávat, že planetárnímu symbolu vládce moří to bude celkem jedno, takže nechme dnes Ryby, ať si říkají, co si myslí, budou neškodné.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz