Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Pátek 22.12.2017

V dnešním horoskopu je vidět napětí, které je cítit ve vzduchu. Napětí si můžeme představit jako výškový rozdíl hladin, je už celkem jedno, jestli se jedná o hladinu vodní nebo finanční či rozdíl v elektrickém potenciálu. Jedno může symbolizovat druhé, ale dnes nám půjde konkrétně a především o hladinu financí, která se během brzkého rána prudce vzedme v našich domovech, městech a vesnicích a zaplaví volná prostranství a ulice a potom s údernou silou finanční tsunami udeří do obchodních center a nákupních středisek. Oproti dřívějšku s drobným rozdílem, který bohužel často svádí k neuváženým nákupům.
Místo, abychom jako kdysi hnali svá vykrmená, ve švech praskající, porcelánová prasátka sviňským krokem na porážku, máme nenápadné bankovní a kreditní účty, karty a kartičky, kterými se dají nenápadně platit i poměrně velké sumy. Většina obchodních transakcí tak pozbývá dřívější teatrálnosti, nikdo kolem sebe nemává zlatými pruty, ani nerozdává stříbro, kolik kdo unese a všichni máme pocit, že jsme na tom ohledně finančního napětí tak nějak stejně, čili jsme na jedné lodi, což je poněkud zrádné, protože i když jsou oproti dřívějším dobám ekonomické rozdíly o mnoho větší, až průraznější, nejsou tolik vidět.
Podle dnešního horoskopu, můžeme docela dobře odhadnout, jak na tom budou s utrácením jednotlivá znamení, čili do jaké relativní výše a šíře, neboli kapacity se dnes pravděpodobně rozeběhnou. Nebo rozjedou.
Začneme od těch nejúspornějších - každou korunu v ruce dnes budou (samozřejmě pouze symbolicky) obracet Berani a Býci.
Převážné většině "zbytečných" výdajů se budou bránit také Kozorozi a Vodnáři, je možné, že někoho z nich dnes uvidíte, jak se kulhá z nákupního centra s provrtaným kolenem, ale se šťastným výrazem ve strhané tváři.
Opatrně a s mírou budou své peníze utrácet Blíženci, Lvi a Panny, trochu více se rozšoupnou Raci a Ryby. Něco koupí, ale rozhodně to nebude nic přehnaně drahého nebo neuváženého, budou to takzvané nákupy s rozumem.
Nákupní orgie se ale pokusí rozpoutat Váhy, Štíři a Kozorozi, i když půjde o jedince, kteří se za normálních okolností často drží na finanční uzdě.
Střelci se budou projevovat jako nejrozumnější hospodáři, když budou tušit nebo vidět účel, tak korunu pustí, ale rychle se vzpamatují nad jakoukoliv hloupostí, kterou se jim nenasytná ruka trhu bude snažit podstrčit. Takže, pokud sami sebe odhadujete jako slabšího obchodníka, který se nechá, jak se říká ukecat nějakou šprýmovní nabídkou, nad kterou si potom doma rve zbytky vlasů, vezměte si s sebou na nákupy někoho zkušenějšího, třeba Střelce nebo Rybu. Střelci dnes budou dobře mířit a Ryby zase mají pod žábrami docela dobře fungující chlazení na obchodními vášněmi přehřátou krev.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz