Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Horoskopy na čtvrtek 21.12.2017

Zimní slunovrat je pohnutá chvíle, kdy Slunce vstoupí do znamení Kozoroha, což je právě dnes o půl šesté odpoledne. Popřípadě navečer nebo večer, podle stupně šerosleposti, se kterým právě budeme zápolit. Kozorozi, Vodnáři a Ryby jsou chladná zimní znamení, moc legrace s nimi není a ani nebude, ale na druhou stranu se mohou věnovat umělecké tvorbě, ze které vykrystalizuje kniha, román, scénář, sbírka povídek nebo básní. Kozoroh, Vodnář a Ryba jsou typičtí scénáristé, spisovatelé, popřípadě režiséři, ale málokdy herci. Na to, aby třeba Ryba sama sebe obsadila do svého filmu, tak musí mít alespoň Ascendent ve Lvu či v Raku nebo Měsíc v Raku. Nebo ve Lvu. Lvi jsou herci, ať už charakterově nebo zaměstnáním, povoláním, posláním - a proč to povídám? Protože právě skončilo období letních a podzimních herců a začalo období zimních filozofů. To je období, kdy se hodně přemýšlí, ale málo se toho udělá, takže začne být vyzdvihována právě ta duchovní "neviditelná" práce a do toho patří i práce na sobě, meditace, cvičení, popřípadě i meditace spojená s cvičením.
Vládu Kozorohů, Vodnářů a Ryb můžeme využít jako dobu, kdy má každý trénink maximální účinky, můžeme zhubnout tak, že se nám bude břicho lepit na záda, můžeme si vytrénovat postavu, že i v sedmdesáti nám budou hádat minimálně o pět let míň a tak podobně.
Takže Kozorozi, Vodnáři a Ryby se budou dnes cítit, jako kdyby je právě posadili na trůn, kde mohou vládnout jako Kouzlorozi, Vizionáři a Poradci, co v každém vidí Chyby. Což samozřejmě myslím pouze obrazně, ale právě o tom je celá astrologie. Je o symbolickém, obrazném myšlení.
Zbývající kardinální znamení kromě Kozoroha, což jsou Berani, Raci a Váhy se dnes budou s největší pravděpodobností snažit najít nějaký nový cíl své životní cesty nebo budou chtít dosáhnout jakéhokoliv rozhodnutí, které se v jejich očích bude jevit jako životně důležité. Na to si dávejte pozor, protože, pokud vás Beran, Rak nebo Váha o něco důležitého požádá (o ruku, o lásku, o nehynoucí přátelství nebo vám nabídne, že na vás přepíše půlku baráku), nemusí to být položeno na pevných základech vnitřní neochvějnosti, ale časem, třeba už za pár týdnů se jeho současné názory mohou rozpadnout vniveč. A budete najednou mluvit s člověkem, kterého neznáte.
Býci, Blíženci, Lvi a Panny budou dnes působit jako vyrovnávací znamení, v každé situaci zachovají klid a možná si ani navečer, o půl šesté nevšimnou, jak na ně ze všech stran začnou zničehonic vyskakovat houževnatí Kozorozi, nesmlouvavě přebírající vládu nad systémem.
Štíři, Střelci a Vodnáři mají dnes normální pracovní den, mnoho námahy, nepatrné výsledky, žádná pochvala a k tomu ještě konec podzimu a začátek zimy.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz