Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Horoskopy na středu 20.12.2017

Dnes je den lidské solidarity, což je samo o sobě hezké, ale horší je, že každý si pod pojmem solidarita představuje něco jiného.
Berani se mohou cítit trochu podrážděně, protože budou mít dojem, že se nemohou domluvit se svými spolupracovníky, takže potíže můžete čekat spíše v práci, doma bude všechno v pořádku, tam na vás budou pohlížet jako na svatý obrázek.
Býci si konečně prožijí pár chvilek, kdy se budou cítit uvolněně a svobodně. Tento rok bylo takových dní málo, tak si to užijte. Člověk může mít i starosti a nezaplacené účty a přitom se může cítit úplně božsky. I bez drog.
Blíženci - s vaším znamením se stále pojí pocit svobody a naděje. Budete si plánovat lepší budoucnost a je pravda, že o tom nemusíte mluvit od rána do večera, ale dá se říct, že v duchu sladkých vidin vlastní budoucnosti se ponese celý dnešní den.
Raci mají konstelace bezstarostnosti, to je samo o sobě zajímavé, hezké a příjemné, ale pozor na to - když budete bezuzdně jásat v přítomnosti někoho, kdo se bude zrovna cítit dobře v masce chmurné zasmušilosti, můžete jej pěkně naštvat. Potom se může snadno stát, že budete večer přemýšlet, proč vás lidé nemají moc rádi.
Lvi budou mít naopak pocit, že je všichni lidé přímo zbožňují, ale vzhledem k tomu, že v jejich znamení je právě Měsíční vzestupný uzel, bude dobré se zamyslet, co kdo z těch lidí, kteří vás až nápadně chválí a blahořečí, od vás potřebuje.
Panny si dnes mohou zahrát na psychoterapeuty nebo na soudce, protože je hodně pravděpodobné, že je osud přihraje do situace, kdy dvě nebo i tři hádající se strany budou potřebovat ještě další názor, aby se mohly rozhodnout, kdo z nich má vlastně pravdu.
Váhy si stále budou lámat hlavu nad těžkými otázkami, jak naložit s vlastní budoucností, co změnit ve své práci nebo profesi a jak bojovat za svoji kariéru. Jsou to otázky důležité, i když na druhou stranu je asi pravda, že zrovna dnes se to s nejvyšší pravděpodobností nevyřeší. Někdy je lepší nedělat nic.
Štíři mají svůj Mars a svůj Jupiter, za jiných okolností to může být velmi dobré znamení pro partnerské vztahy, ale zrovna dnes to nevypadá dobře na začátek jakéhokoliv vztahu. Je velmi dobře možné, že když se s někým seznámíte a říkáte si, hm, to by mohl být dobrý sex a možná i vztah, tak z toho nic nebude. Přece jenom dvě až tři kvadratury hovoří jasnou řečí - je možné, že dnes něco, slušně řečeno, pokazíte, jen proto, že to uděláte nebo neuděláte o pět minut dříve nebo později než by bylo ideální.
Střelci si dnes mohou střílet z každého, kdo se je bude snažit takzvaně vyhodit ze sedla, zvláště v oblasti pracovní nebo při budování kariéry. Každý, kdo Střelcem být se honosí, jak říkal klasik, se bude projevovat odhodlaně a sebevědomě. Což často už samo o sobě stačí k dosažení celé řady pracovních i osobních úspěchů.
Kozorozi mají na své straně reálné síly známostí a užitečných konexí, ale i magické síly rituálů, pokud se do nějakých zrovna dnes pustí. Může to pro ně být velmi dobrý a užitečný a v dobrém slova smyslu i neopakovatelný den.
Vodnáři mohou být dnes úspěšní, pokud se nebudou o nic snažit. Dnes by bylo lepší raději poslouchat druhé, co řeknou a co naznačí a jít tam, kam je kdo postrčí. V případě, že se budou chtít jakkoliv prosadit, může všechno skončit hádkou nebo nedorozuměním.
Ryby jsou přes "antény" astrologického Neptunu spojené se širokým okolím, ale dnes budou spíše sledovat a všechno si srovnávat v hlavě, čili analyzovat než aby se odhodlaly k nějaké přímé akci. Takže se dá říct, že od nich dnes bude v podstatě klid, což je občas také užitečné.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz