Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Malá ukázka z našeho cvičení a našich meditací z populární magie života. Možná to vypadá téměř primitivně, ale pokud se budete několika naprosto jednoduchým cvikům věnovat pár minut každý den, přestanete stárnout. Je to o hodně účinnější než 5 Tibeťanů. Možná by těch Tibeťanů muselo být tak dvacet, aby se to vůbec dalo srovnat s mojí Magií života. Taky jsem to dával dohromady skoro celý svůj život, čili, nečítám-li útlé dětství, tak 60 let.
 

 
Horoskop na úterý 19.12.2017

Všechny planety máme v jedné polovině horoskopu, ve Štíru je Mars a Jupiter, ve Střelci Merkur, Venuše, Slunce, v Kozorohu Měsíc a pokud občas někdo sází na Pluto, tak je tam taky, v Rybách je Neptun a ve Skopci Uran.
Vodnáři nemají ve svém znamení žádnou planetu a mohou být občas trochu nejistí, podobně jako Býci, Blíženci, Raci, Lvi, Panny a Váhy. Přítomnost planet ve znameních se v životě projevuje většinou pocitem vlastní důležitosti, i když to nemusí zcela odpovídat realitě. Když budete sedět v hospodě s mistrem světa ve vrhání stínů, tak se k vám mistr může chovat s určitým despektem, přestože mu jeho mistrovství žádné zvláštní hmotné zabezpečení nadlouho nezajistí. Ale v tu chvíli bude Mistr. Při posuzování vztahu astrologických konstelací na jednotlivá znamení se jedná většinou o pocity, ale nikoliv o charakter. Pokud má něco vliv na charakter člověka (charakter je od narození stejný a po celý život se nemění), tak to rozhodně nejsou astrologické konstelace nebo sluneční znamení. Jinými slovy se nedá říct, že Raci se rádi starají o domácnost, Lvi jsou do větru, Panny musí mít naklizíno a Váhy jsou pomalé, mírné a rozvážné. Takže by asi bylo chybou prohlásit, to je typický Vodnář, ten nás všechny okrade nebo, no jo, Ryba, ta než se rozhodne uklidit sníh před barákem, tak se budeme vracet z letní dovolené. Nedá se určit, ve kterém znamení se rodí zloději, podvodníci nebo sérioví vrazi, stejně jako nejde znamení rozdělit mezi učitele, výpravčí, umělce, politiky a věrné milence.
Je konec roku, čas na věštění a čtení vizí na rok příští. Podle znamení můžete poměrně přesně odhadnout, jak se které znamení bude v průběhu roku 2018 cítit - znáte to, někdy se probudíte plní energie, jindy si po napůl probdělé noci připadáte jak po výprasku. Když se pokusím obecně podle konstelací odhadnout naladění jednotlivých znamení ke konci tohoto roku 2017, tak to vypadá následovně:
Berani neboli Skopci budou při pohledu do budoucnosti ustaraní ohledně peněz a zaměstnání, bude je pronásledovat neurčitá touha po změně v pracovní oblasti, ale nebudou vědět co by vlastně chtěli dělat, jestli pracovat pro firmu nebo se vrhnout do vlastního podnikání. V partnerství budou mít pocit, že je ten druhý nechápe nebo že se proti nim příliš prosazuje. Pokud se setkají dva Berani v jedné posteli, může se intimní soužití snadno změnit v catch-as-catch-can, celkově to bude taková směs nespokojenosti, naděje a spokojenosti, životní energie bude po ruce hromada, ale jasných a proveditelných cílů málo.
Býci budou chvilku spokojení a chvilku nešťastní, budou stále kalkulovat a přemýšlet o minulosti ve smyslu "kde se stala chyba", hodně se budou projevovat jako analytické bytosti, které by mohli každému poradit, jenom ne sobě. Rozporuplné pocity budou tvořit základ veškerých nálad, emocionální zlepšení by se mohlo dostavit jenom na základě vyššího příjmu.
Blíženci to také nebudou mít jednoduché, budou kalkulovat do budoucnosti ve smyslu jak dál ohledně práce, příjmů, bydlení, ale mohou pociťovat poměrnou stabilitu v partnerských vztazích, zvláště potom, pokud se sejde Blíženec s Blížencem.
Raci budou poměrně bezstarostní, nějak bylo, nějak bude, budou věřit ve vlastní síly a vlastní schopnosti, když si něco naplánujeme, tak to také dokážeme, ale těžko budeme radit ostatním, když nejsou schopní naše rady pochopit.
Lvi budou chvíli lehce rozverní a chvíli zase opatrní, budou mít pocit, že jsou žádaní a obdivovaní a ve chvílích rozvernosti si budou věřit, že jsou magnetem pro ostatní, ve chvílích opatrnosti se mohou dívat do budoucnosti s lehkými obavami a podle toho, jaký mají charakter se budou snažit koordinovat své další kroky, jak v oblasti pracovní, tak i v partnerské.
Panny si budou celkem jisté, co se týká vlastních názorů a budou si i jisté, co se týká práce, hmotného zabezpečení a pojištění proti úrazům a nečekaným onemocněním. Nebudou chtít poslouchat názory jiných, budou se chtít řídit pouze svými vlastními nápady a myšlenkami.
Váhy si oproti Pannám, i když jsou v přímém sousedství, budou připadat nejisté a nerozhodné. Období, které nyní prožívají v nich bude budit dojem, že by bylo dobré najít si takzvaně "silné vedení" nebo se "přimknout k pevnému dubisku", dalo by se to označit jako období vlastní nerozhodnosti a nejlepším řešením by bylo najít si nějakou spolehlivou práci a sociální zajištění.
Štíři se budou cítit naladění jako šéfové světa - všude kolem panuje tolik nejistoty a nerozhodnosti, tak proč se, proboha, nepřijdou zeptat? Od toho tady přece, my, Štíři, jsme. Pozor na špatné rozhodnutí, které se v určitou chvíli může jevit jako geniální nápad.
Střelci budou překypovat pocitem, že vítězí a že konečně opět vyhrávají. Nakonec se ukázalo, kdo má pravdu, kdybych to už dávno neříkal. Budou věřit, že dokáží všechno, co si naplánovali.
Kozorozi budou mít hodně energie na práci, ale nebudou chtít dělat cokoliv, co jim bude připadat zbytečné, do toho patří i sport a hry a v podstatě i zábava, protože nepřináší přímý užitek. Konec roku je vhodný na práci, čím více toho stihneme, tím bude příští rok lepší, takže s Kozorohy žádná zvláštní sranda nebude, ale může s nimi být dobrá spolupráce, budou k ní přistupovat odpovědně a možná i s chutí.
Vodnáři budou jádro všech svých problémů vidět především v partnerství. Tím samozřejmě není řečeno, že se jim musejí partnerství rozpadat a že budou zoufale hledat někoho jiného, kdo by mohl vegetovat po jejich boku, ale může to vést k chmurnějším náladám, které by se daly označit jako kalkulační. Pořád musíte něco hodnotit a sami sebe přesvědčovat, jestli je pro vás výhodné pokračovat v cestě, po které jdete už delší dobu nebo by bylo lepší dát se trochu jiným směrem. Prostě kalkulace.
Ryby jsou už zvyklé na svůj Neptun, kdyby jim ho někdo sebral, tak by byly pěkně naštvané, Neptun je filozofická planeta plná nových zajímavých nápadů a možná i podnikatelských záměrů, i když Ryby v současné době nebudou dobří obchodníci, ani podnikatelé, na to budou příliš zamyšlené, takže je možné, že by jim v jakékoliv oblasti ujel vlak, aniž by si toho všimly. Je tedy možné, že budou současnost prožívat jakoby v nějakém zajímavém tranzu, ale bylo by dobré poslouchat, co občas plácnou, protože to může být i projev nejvyšší inspirace.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz