Vytisknout
Kategorie: News

Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
 
Horoskopy na pondělí 18.12.2017

Dnes je Nov a ještě k tomu Mezinárodní den migrantů. Je to vlastně v tomto roce 2017 poslední důležitější měsíční fáze, následující úplněk bude až 2. ledna 2018, to už budeme na rok 2017 vzpomínat jako na minulost. Poslední Nov by se měl oslavit řízným rituálem, nejlépe na partnerské vztahy a na sex, trochu také na obecnou rodinnou soudružnost a obecně na zdraví a spokojenost.
Berani mají dobré konstelace na všechno, co souvisí s partnerstvím a sexem, je možné, že právě dnes potkají někoho, s kým by mohli například nacvičovat tantrické meditace nebo si o tom alespoň poutavě vyprávět.
Býci dnes budou mít šanci přesunout skoro všechno, co se týká práce, popřípadě pracovních restů k vyřízení až na příští rok 2018. Pokud se jim nepodaří přesunout úplně všechno, tak toho může být třeba i podstatná část nebo většina.
Blíženci budou celkem bez starostí, pokud se naskytne něco, co se musí vyřídit, tak to zvládnou, jak se říká levou zadní a opět si budou užívat relativního klidu.
Raci budou cítit touhu po menším nákupním dobrodružství, nejlépe samozřejmě s partnerem nebo s partnerkou, jediné, co může trochu zhatit jejich vánoční dárkové nadšení by mohl být nedostatek peněz. Konstelace jsou však natolik dobré, že se z nich dá usoudit, že si rozhodně nemusí brát žádnou z nabízených předvánočních finančních půjček.
Lvům by se určitě líbily Vánoce se sexuální tématikou, pod stromečkem by se nejraději těšili na vhodně zabalené ideální partnery připravené k okamžitému použití a jak asi tušíte, budou muset ze svých představ a plánů hodně slevit.
Panny mají v opozici Neptun v Rybách, to je něco, co všechno citelně zpomaluje, takže se dnes budete cítit jako ve špatném snu, kde je všechno kolem husté jak med, nedá se tam běhat, ani se tam nedají dělat rychlé pohyby a občas tam vynechává i gravitace, takže když člověk zakopne, tak ani nespadne. Všechno se zdá být pomalé a zdržující, ale musíte to nějak přečkat, zítra už bude všechno zase v pořádku.
Váhy, adventní Váhy, budou mít chuť se s někým rozejít nebo se s někým pohádat, ale bude to hlavně účelové, protože Váhy mají všechno dobře rozvážené, spočítané a zvážené a ono zase, když se to vezme kolem a kolem, nemusí být úplně ztrátové se s většinou lidí, které máme kolem sebe, rozhádat a následně ušetřit za vánoční pozornosti. Všechno se ale musí zvážit.
Štíři jsou šťastní a vysmátí, když dnes uprostřed všeobecného shonu spatříte na ulici člověka, který nikam nespěchá, netelefonuje a ani se zoufale nerozhlíží kolem sebe, jako kdyby přemýšlel, kam se vrhnout hned a kam až potom, máte před sebou téměř s určitostí Štíra. Neboli zrozence ve znamení Štíra. Štíři vydrží úplně všechno a když mají navíc ve svém znamení Jupiter, šéfa všech astrologických bohů a Mars, planetu mužské síly, mohou se opájet pocitem bezbřehé seberealizace, i když zrovna v poslední době nic zvláštního ani pozoruhodného nevytvořili.
Střelci a Kozorozi, to jsou dvě mimořádně aktivní znamení, kolem kterých se dnes točí vesmír. Ano, zde by se dal i najít pevný bod, s jehož pomocí by bylo možné hýbat Zemí, je tedy možné dosáhnout prakticky všeho. Můžete to odpoledne zkusit i s chůzí po vodě. Mohlo by to dopadnout celkem dobře.
Kozoroh se může ve svých aktivitách, akcích a plánech na další akce cítit trochu omezený přítomností Černé Luny, ale magické síly Novu na konci Střelce, budou vše s úspěchem vyrovnávat.
Vodnáři a Ryby budou opět ve skrytu svých magických laboratoří, ateliérů a dílen dále neúnavně pracovat na konečné podobě budoucího světa, do něhož se budeme v příštích letech transformovat. Takže také budou mít práce až nad hlavu.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz