Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Milostná kouzla Vánoc - Monica Star

Třetí nejčastější přívlastek, spojovaný s Vánoci, po "šťastné" a "veselé" (anglicky pouze merry) je "kouzelné".
Kouzelné Vánoce, kouzlo Vánoc, svátky zázraků a splněných přání. Žádný jiný svátek není spojený s tolika zvyky a rituály, pomocí nichž se předpovídá budoucnost nebo přímo čaruje.
Křesťanský 24. prosinec, Štědrý den, předjímá pohanský astrologický zimní slunovrat, který býval pohanskou největší slávou, plnou vášnivých sexuálních rituálů. Všichni jsou totiž, zejména muži, jak se blíží slunovrat, neuvěřitelně nadržení. S tím souvisejí i vánoční deprese, protože pokud člověk svoji energii nevybije v milostných hrátkách, radovánkách či přímo v tantrických rituálech a sexuální magii, začne ho vlastní nevybitá energie ničit, destruovat a z toho vznikají deprese. U lidí, kteří jsou dlouho sami nebo v dlouhodobém milostně nenaplněném vztahu, může dojít až k sebevraždě, zvláště pokud jedinec získá pocit, že je v bezvýchodné situaci a to často získá, když k sexuální frustraci nastoupí ještě finanční a pracovní problémy. Potom se poměrně dost rychle zmenšuje šance situaci změnit k lepšímu a najít si vysněného milostného partnera nebo i více partnerů. Není zdravé být na Vánoce sám či se špatným partnerem. Pokud je samota z vlastní vůle, dá se to ještě omluvit, jak napůl ze srandy radí Raven, pokud chcete ukončit partnerský vztah nebo vyměnit partnerku za novou, tak je nejlepší období na Vánoce, dobře se to pamatuje a k tomu ještě ušetříte za dárky.
Možná i z toho důvodu je celá řada vánočních kouzel milostná či lásku přivolávající. Dávají lidem větší naději na novou lásku v příštím roce a rozpouštějí deprese. Na to je dobré právě jmelí, o kterém jsem psala v minulém článku, přesněji řečeno, vánoční zvyk, že dívka pod jmelím nesmí odmítnout pusu a pomazlení, aby i ona měla celý rok ve vztazích štěstí. Takže jestli nemáte partnerku, uspořádejte divokou party, rozvěste všude jmelí a číhejte. Samozřejmě začněte pouze polibkem, ať vás v dnešní, bezmála neoviktoriánské době neobviní ze sexuálního obtěžování.
Většina vánočních věšteb jsou pro nezadané dívky a ženy. Protože zvyky jsou starodávné, lidé si představí mladou vdavekchtivou dívku. Po štědrovečerní večeři házely dívky svoji botou za sebe, stály zády ke dveřím a pokud bota dopadla tak, že ukazovala špičkou ven, znamenalo to, že dívka půjde do roka z domu, čili se vdá. Pokud botka ukazovala špičkou dovnitř, tak ještě zůstala bydlet s rodiči, což na tehdejší dobu znamenalo, že ani nebude mít vážnou známost. Fakt to funguje, zkusila jsem to a do roka jsem se od rodičů odstěhovala, i když vdaná ještě nejsem. Takže jestli vás zajímá stěhování, osamostatnění se, ať už od rodičů či od předchozího partnera nebo to, jestli potkáte novou lásku, se kterou budete společně žít, určitě to zkuste. Tato věštba je docela přesná, rozhodně není už přežitá a v dnešní době, kdy ženy hledají partnera v kterémkoli věku, to může zkusit kdokoli. V rámci moderní rovnoprávnosti si může hodit botou i muž a třeba i zarytý mamánek se nakonec bude divit, jak snadno se může postavit na vlastní nohy, pokud tomu přejí konstelace a věštba.
Pokud bydlíte na vesnici, můžete zkusit další věštbu, když holka zaklepe na kurník a ozve se nejdříve kohout, znamená to, že se do roka vdá nebo najde lásku, když první slepice, bude mít rok smůlu a vážný vztah nepřijde nebo se během příštího roku nerozvine, i když někoho zajímavého potkáte. Stejně tak se házela hůl na hrušeň, dokud se nezachytila za větev. Každý špatný hod znamenal rok bez vdavek, takže pokud se hůl zachytila třeba na potřetí, vdala se dívka za tři roky. Barborky, třešňové a višňové větvičky, které už letos máme mít dávno natrhané doma, spolehlivě věští lásku. Trhají se na svatou Barboru, 4. prosince a pokud do Štědrého dne rozkvetou, dívka či žena se příští rok vdá, přeneseno na naše poměry, bude mít vážný vztah, nejenom kamaráda s výhodami.
Některé z vánočních věšteckých postupů jsou opravdu strašidelné, jedna z nejděsivějších metod je popsána v baladě Štědrý den od Karla Jaromíra Erbena ve sbírce Kytice. Pokud o půlnoci dívka pohlédne do vodní hladiny rybníka, řeky, jezera spatří tvář svého milého. Většinou budoucího, protože na toho stávajícího bychom se dívat nešly. Jedině snad, když bychom chtěly vědět, zda-li s ním příští rok zůstaneme. V baladě Štědrý den to mají děvčata o to těžší, že je rybník zamrzlý a musí sekerou rozsekat led. Jedna z nich tam spatří krásného muže Václava, který se jí líbí, ale druhá spatří svoji smrt. I to je úskalí věšteb spojených s koncem roku - jsou velmi přesné a řeknou nám i špatné věci, pokud nás skutečně čekají.
V tomto období je dobré věštit i z tarotů, ale je lepší se obrátit na odborníky, jako je například Raven Argoni (www.argoni.com) nebo já, Monica (monicastar.cz). Naše věštby vám velmi přesně řeknou, co se stane, co vás čeká v lásce a co vás nemine, popřípadě co udělat, abyste se tomu špatnému vyhnuli. Abyste nedopadli, jako výše zmíněná nešťastnice v baladě Štědrý den.
Máme také své vlastní, vánoční lásku přivolávající kouzlo, potom příští rok nemusíte být na Vánoce sama a bez partnera. Opatřete si červenou dlouhou svíčku a na Štědrý večer okolo půlnoci ji zapalte pod jmelím. Jmelí by mělo být ideálně pověšené na stropě, tak nějak šikovně, aby nedošlo k požáru. Pohodlně si sedněte a dívejte se do plamenů svíčky. Představujte si tvář svého milého/své milé, po kterém/po které toužíte. Pokud nemáte nikoho konkrétního, vybavte si krásnou tvář podle vašeho osobního archetypu, jak si svou budoucí lásku představujete. Představte si také, jak by měl(a) vypadat nahý/nahá. Potom si představte, jak se ho/jí dotýkáte na tváři, na ústech, na krku, na hrudi, na rukou, na nohou a na intimních partiích. Vše si pomalu a důkladně v duchu prožijte. Začněte se dotýkat sami sebe, jak by to podle vašich představ měl ideálně dělat váš protějšek. Představujte si, jak se spolu milujete a do svých představ zapojte i všechny věci, které vás vzrušují a chtěli byste je se svým protějškem dělat. Přitom se stále snažte soustředit na plamen červené svíčky. Pokud se dokážete při této magii vzrušit a přivést k orgasmu, představujte si i jeho nebo její orgasmus a pokud ho/ji znáte, vyslovte jeho/její jméno během orgasmu. Pokud jméno neznáte, vyslovte kouzelné slůvko "lásko". Právě jste své přání vyslali do vesmíru, takže se do roka ledy pohnou a mnoho se toho změní směrem k vaší spokojenosti. Tohle je malá ukázka kouzel z našich kurzů tantry a sexuální magie (www.argoni.com). Objednávejte si a učte se!

 
Horoskopy na neděli 17.12.2017

Každý z nách chce občas zazářit ve společnosti nebo si užít svých 5 minut slávy - samozřejmě by nezaškodilo, kdyby těch příjemných minut bylo i šest. Dnes se to může celkem snadno podařit Lvům, jejichž znamení je obdařeno čtyřmi trigony, Střelcům, kteří mají krásných, přímo výstavních trigonů dokonce šest, Beranům (dva trigony) a Štírům a Rybám (po trigonu). Horoskop vypadá celkově rozjásaně a smysluplně, takže pokud se dnes sejdete s přáteli a pustíte se do intelektuálního rozhovou, je více než zřejmé, že sklidíte jejich uznání a obdiv za bystré a neopakovatelné postřehy. Možná i lehký potlesk. Štíři si dají pozor, protože kromě jednoho trigonu mají ve svém znamení také dvě kvadratury (z Jupitera ve Štíru na vzestupný a sestupný Měsíční uzel), mohlo by se snadno stát, že byste se v zápalu verbálních orgií mohli zmínit o něčem, co by mohlo do komunikace přinést spíše potíže než potěchu a užitek. To platí částečně i pro Váhy a pro Střelce, někdy se ocitnete v situaci, kdy je lepší nehlásit se ani ke zjevným pravdám, protože každá pravda s sebou nese hromadu konfliktů a člověk si musí dobře rozmyslet, jestli chce zůstat oblíbeným společníkem nebo bojovníkem za pravdu.
Býci, dávejte si dnes pozor na všechno, co jíte, láskyplné konstelace vám dnes umožňují bleskurychle přibrat na váze, ani nebudete vědět jak.
Blíženci budou v pohodě a pokud budou zápasit s nějakými starostmi, tak většinou jen s těmi, které jsou spojené s adventní nedělí, což většinou bývají starosti spíše radostné a snadno řešitelné.
Raci, je sice pravda, že vás baví život natolik, že se díváte na spánek jako na ztrátu času, ale člověk si přece jenom musí občas odpočinout. Aby měl pak sílu se náležitě radovat.
Panny, dnes máte dobré konstelace v rovině seznamování se s kýmkoliv, po kom toužíte. Dáte-li se s někým do řeči, budete se samy divit, jakou oplýváte výřečností, skladbou slov a metaforami, metonýmiemi a synekdochami.
Kozorozi, budete dnes překypovat tělesnou i mentální energií, je možné, že nakonec dnes odpoledne skončíte někde ve fitku, kde budete ostatním vysvětlovat a předvádět, jak správně uchopit činku při mrtvém tahu a večer se ocitnete na živém tahu z jedné restaurace do druhé.
Vodnáři, dávejte si pozor na klasické zapomenutí klíčů v zámku, je už celkem jedno jestli by vaše klíče zůstaly v zámku u domovních dveří nebo v zapalování u auta, prostě kombinace klíč - zámek - a může to být i v obrazném slova smyslu, vám může dnes přinést zbytečnou komplikaci do života.
Ryby se dnes mohou potýkat s podobnými problémy jako Vodnáři, negativní konstelace, zvýrazňující princip zapomnění jsou i zde a je jasné, že zapomenout nebo někde ztratit třeba ony, již příslovečné klíče je nepříjemné a taky je zajímavé, že rada nosit klíče na krku, kde se jen tak neztratí, se nejméně ze všech znamení hodí právě pro Ryby. Ale i tak je zkuste dnes na krku nosit, můžeme se podle toho poznávat.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz