Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 

 
Horoskopy na sobotu 16.12.2018

A máme zde první exemplář z úchvatné a neopakovatelné triády posledních sobot roku 2017. Většina znamení - a možná i všechna znamení od Skopců až po Ryby (málem jsem v rámci vrozené touhy po přesnosti napsal od savců, přes dva členovce a Váhy až po Ryby) budou dnes přemýšlet o úspěchu a o financích, které se v našich myslích většinou pojí s úspěchem. Když si položíme otázku, co je to vlastně úspěch? většina lidí odpoví, že cokoliv, co je spojeno s naditou šrajtoflí a tučným, šťavnatým a pokud možno i nevysychajícím kontem. Takže opět zde máme peníze "až" na prvním místě. Je zajímavé, že mnoho filozofických škol a směrů, zvláště z poslední doby, se zabývalo a stále se zabývá otázkou, jak v naší společnosti snadno a rychle zbohatnout. Rádců jsou mraky, ale spokojených a bohatých lidí je stále jak šafránu. Čím to asi je? Snadno dojdete k závěru, že tady něco nesouhlasí.
Z astrologického hlediska je celkem jasné, alespoň nám, astrologům, že nemůžete zbohatnout, když vám nepřeje Štěstí neboli konstelace, čili postavení planet. V podstatě stále mluvíme o šťastné náhodě. Představte si, že vás začne bavit skákat přes švihadlo, tak si vesele skáčete a skáčete, až se z toho stane obsese. Budete skákat od rána do večera, málem si vyskáčete mozek z hlavy a chrupavky z kloubů a najednou se dovíte, že se třeba v rámci dosahování bláznivých rekordů koná světová soutěž ve skákání přes švihadlo. Tak se tam přihlásíte, odletíte třeba do Las Vegas nebo Los Angeles a vrátíte se jako vicemistr světa ve skákání přes švihadlo. Každý rozumný člověk se tomu zasměje a řekne, že je to hloupost, která nic neznamená, ale současně musí uznat, že získaný titul je oficiální, přičemž v očích mnoha lidí může mít stejnou váhu jako Pulitzerova nebo Nobelova cena, takže se najednou stanete celebritou. Potom se nestačíte divit, protože zjistíte, že i kdybyste byli Mistři Evropy v jízdě na koloběžce, tak se vám dostane více uznání než má celkem neznámý neurochirurg, díky němuž už padesát lidí vyskočilo z invalidního vozíku nebo šikovný pekař, který sice "jenom" peče housky, ale polovina Prahy mu může být vděčná, protože nemá hlad.
Princip štěstí můžeme chápat jako souhru zajímavých a užitečných náhod, které vedou k nepopiratelnému zisku v mnoha oblastech (úspěch, peníze, sláva, popularita, zdraví a v neposlední řadě i rostoucí poptávka po něčem, co zrovna můžeme nabídnout).
Štěstěna se dnes může usmát na Berany, Býky, Blížence, Raky, Štíry a Ryby - dnes jde hlavně o to, abyste její znamení, signály či doteky správně identifikovali a rozpoznali, protože třeba v nacpané tramvaji se vás může dotknout prakticky kdokoliv, ale podle čeho poznáte, že se na vás sápe zrovna Štěstí? Že to není někdo, kdo vám chce čórnout mobil nebo lítačku? Nicméně, pokud se dnes dostanete do řeči s někým, kdo vám může s čímkoliv jakkoliv pomoci, je vyšší pravděpodobnost, že vám pomůže a že se dočkáte něčeho, co by se dalo směle označit jako popostrčení v kariéře nebo jako znamení, naznačení směru, aha-efekt, poznání, otevření třetího oka nebo i čtvrtého, pokud už to třetí běžně používáte. Je prostě vyšší pravděpodobnost, že se stane něco, o čem budete později vyprávět ve stylu, měl jsem prostě štěstí.
U jakýchkoliv projevů štěstí je dobré si stále uvědomovat, že štěstí a Štěstěna souvisí s principem vrtkavosti (pánbůh dal, pánbůh vzal), takže ta samá vlna, která vás nečekaně vynese na vrchol slávy, vás může kdykoliv zase spláchnout do absolutního zapomnění, pokud samozřejmě neumíte něco, v čem jste jednoznačně nejlepší a co se dá kdykoliv nabídnout a "prodat". Tady už bude mít téměř s jistotou větší šanci na úspěch výše zmíněný neurochirurg než houževnatý skokan přes švihadlo. Ale i tak je princip štěstí či práce Štěstěny fascinující a obdivuhodná, takže pokud se na nás sama Štěstěna dnes usměje, měli bychom si toho vážit a hned se snažit vlastními silami u sebe princip štěstí udržet. Praxe ukazuje, že to jde - pomocí meditací, pokory a rituálů.
Lvi, Panny, Váhy, Střelci, Kozorozi a Vodnáři si dnes prožijí celkem příjemnou sobotu, ale na vyložený zázrak, způsobený přítomností či vlivem Štěstěny dnes budou čekat marně. Je pravděpodobné, že se Střelcům a Kozorohům něco zajímavého povede, ale to bude spíše díky jejich neutuchající píli a snaze stále něco zlepšovat a pomáhat druhým.
Štěstí v lásce je něco trochu jiného, nicméně může být občas také příjemné, dnes se projeví u Blíženců, Raků, Střelců, Vodnářů a Ryb.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz