Sex vs. vztahy

 
Výklad karet po mailu probíhá tak, že mi na jednu z mých mailových adres (viz níže) pošlete váš dotaz, na který vyložím tarotové karty s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Pro přesnější výklad, takříkajíc přímo na míru je dobré, když mi pošlete data narození všech zúčastněných. Vše zpracuji co nejdříve, obvykle do dvou až tří dnů a pošlu na vaši mailovou adresu. Pro zlepšení vaší životní situace mohu vykonat rituál nebo i několik rituálů.
Standardní cena za výklad je 500 Kč, nadstandardní cena je 1000 Kč (výklad je podrobnější), platí se převodem na konto 105677704/0300.
Rituály si můžete u nás, nejlépe po mailové konzultaci, objednat i zvlášť ve vyšších cenových kategoriích a mohou být nejenom na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci a na peníze, ale prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
 
Horoskopy na pátek 15.12.2017

Začneme klasicky u Beranů neboli Skopců. Trigony ověnčený Uran symbolizuje možnost udělat dnes mnoho věcí takříkajíc pro sebe a pro svůj prospěch. Jedinou brzdou osobního pokroku mohou být takové ty myšlenky, jako že člověk by neměl být sobec a vždy by se měl dělit s ostatními a podobné hlouposti.
Býci na tom budou v mnohém podobně, zvláště potom Býci, kterým se kdysi, třeba před deseti lety dařilo tak, že jim každý záviděl a potom najednou spadli dolů nebo je krize, kterou nezvládli, dohnala k bankrotu, dnes mohou udělat zajímavou zkušenost, týkající se poznatku, že osud je záležitost individuální a není nic horšího z hlediska vlastního vývoje, než zabývat se osudy jiných lidí, které často ani neznáme.
Blíženci a Raci dnes opět najdou společnou notu, týkající se hromady problémů a pokud se dostanou do řeči nebo prostě do verbálního kontaktu, tak nebudou k zastavení. Možná je nakonec budou muset k večeru odchytávat do sítí, aby je od sebe roztrhli.
Vzájemná přitažlivost se nazývá afinita a dnes budou s jistými druhy afinity zápasit také Lvi, Panny a Váhy. Jakožto odborník na lidské osudy mohu jen varovně vztyčit ukazovák a zdůraznit, že v podstatě existuje pouze jedna jediná afinita a to je afinita k vlastnímu prospěchu, k vlastní cestě nahoru, k vlastní kariéře. Často jsem v souvislosti s babylónským matením pojmů upozorňoval na možnost zamilovat se do určité situace. Neviditelná ruka osudu a možná i trhu, což často dost úzce souvisí, vás přihraje do situace, která se vám zalíbí. Najednou máte za sebou školu, máte svůj vlastní byt, máte práci a spolehlivé kamarády, se kterými můžete chodit do fitka a do nekuřáckých hospod či kuřáckých klubů a vy víte, že v tom vás nikdy nezklamou a nenechají na holičkách, máte své vlastní peníze, svoji svobodu, což může být pro hromadu lidí i docela stresující, protože najednou nemají na co nadávat a nemají co řešit. Když se něco podobného stane, můžete se snadno zamilovat do svého pracovního kolegy/kolegyně nebo do někoho, kdo má v dané situaci svým způsobem výsadní postavení (šéf, vedoucí projektu, majitel firmy). Omyl, který v tu chvíli začnete bytostně prožívat, spočívá v tom, že ve skutečnosti jste zamilovaní do celé řady výhod, které se vám díky štěstí promítly do života, ale ve svém mozku tuto zamilovanost přenášíte na určitou osobu. A přestanete řešit sebe, čili otázku, jak dlouho se můžete v nastalé příjemné situaci udržet, ale začnete řešit vztah, neboli problém, jak ovládat člověka, kterého jste si vyhlédli jako anděla svého štěstí. Lidem, kteří na tom ještě nejsou intelektuálně úplně špatně, často stačí tuto otázku verbalizovat a nazvat věci pravými jmény - a mohou na sobě začít pracovat a pokusit se udržet vnitřní rovnováhu. Protože cesta dolů, cesta k neúspěchu a k osobnímu bankrotu vede vždy a jedině přes momentální myšlenkovou nerovnováhu.
Jednodušší to budou mít dnes Štíři, na ty se bude usmívat štěstí, ať už ve formě zdraví, peněz nebo vztahů od rána do večera.
Střelci budou mít opět celou řadu příležitostí, jak rychle a elegantně pokračovat v řešení i dlouhodobých problémů - a budou mít úspěch.
Kozorozi, Vodnáři a Ryby dnes budou žít tak trochu ve stínu ostatních, je možné, že si jich, zvláště opoziční znamení (Raci, Lvi a Panny) budou všímat méně, než by si zasloužili, i když je pravda, že většina myšlenek na to, že jste v něčem nebyli úspěšní nebo že jste něco nezvládli je naprosto zcestná. Jste na tom stejně dobře, jako všichni ostatní, jen vám dnes může chybět energie na to, abyste si to plně uvědomili.
 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz